Outlast Whistleblower Indir

Oyun hakkınd

Buradan İndirin

Outlast Bilgi Uçurma İndirOutlast Bilgi Uçurma İndir

Cehennem, tarihteki en büyük oyun serilerinden bazılarının gazileri tarafından geliştirilen birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunu olan Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deneydir. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak, Büyük İltica Dağı’nı keşfedin ve korkunç sırrını keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın… cesaretiniz varsa. Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor. Uluslar arası Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev olan sığınma, şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde çalışıyor. İsimsiz bir kaynaktan bahşiş veren bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdikten sonra, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor. Outlast, en korkunç canavarların insan zihninden geldiğini göstermeyi amaçlayan gerçek bir hayatta kalma korku deneyimidir.

Outlast Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Outlast bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Outlast + Whistleblower DLC.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Outlast klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Outlast Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Outlast Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

OUTLAST (+ WHISTLEBLOWER DLC)
BOYUT: 4.96 GB

 Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8 – 64-bit *
 • İşlemci:  2.2 GHz Çift Çekirdekli CPU
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu
 • Ek Notlar:  * 32 bit sistemleri resmi olarak desteklenmemektedir, ancak 3Gb kullanıcı modu adres alanı sağlayacak şekilde yapılandırılmışsa çalışmalıdır. Bkz.  Http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/bb613473  veya  http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=175801311

Ekran görüntüleri

Leave a Reply