Outlast indir - Güncellendi 2021

Outlast Indir – Güncellendi 2022

4.7/5 - (3 votes)

Windows için Outlast

buradan Indirin

outlast indir

Softonic incelemesi

Şimdiye kadar oluşturulan en korkunç oyun?

Outlast  , klasik Amnezi’den ödünç alan ilk kişi korku oyunudur ve onu biraz kişilik kazandıran yeni özelliklerle donatır.

Outlast’ta, terk edilmiş bir sığınma evinde hüküm süren şiddet ve ölüm deliliğinden kurtulmalısınız. Kabul  edilebilir bir komplo, gerçekten iyi kontroller ve bolca kıvrılan anlarla , Outlast şimdiye kadar yaratılan en korkunç oyun olmayı vaat ediyor. Ama öyle mi?

Kan, bağırsaklar ve kan

Outlast korkutucu – ilk başta. Oyun sizi kahramanı Miles Upshur’ın ayakkabılarına sokmada ve zor zamanınız olduğundan emin olmanızı sağlar (bu bir tür nokta). Hikaye yaygın bir hikayedir, ancak özellikle kan ve kanın birçok gerçekçi sahnesi için ekranda çok etkilidir. Outlast, sevgililer için bir oyun değil: iğrenç, şiddetli ve gerçekten cildinizin altına giriyor.

Şimdi, Outlast herhangi bir korku oyununda asla yapmamanız gereken tek hatayı yapar: rutin. İlk kez her şey yeni, korkunç, nahoş ve üzücü ve gerçekten korkutucu bir oyun, saçınızı bitiren tür ve nabız yarışınız. Ancak  ilk darbeden sonra Outlast rutine geçer . Onun “korkutmak” kaynakları oldukça hızlı tükeniyor ve bu yüzden oyundaki her zorluk yukarıdakiler üzerinde hafif bir varyasyon, yani her seferinde neredeyse aynı şekilde üstesinden geldikleri anlamına geliyor: “Oraya git, bir düğmeyi veya kolu etkinleştir, ve tekrar et”.

Outlast çok doğrusal bir oyundur. L Oyunun özgürce hareket ettiğiniz, kapıları açtığınız veya girmemeniz gereken odalara girdiğiniz bir bölümünü bulmak nadirdir. Bu doğrusallığın iki net amacı vardır : Birincisi sizi korkutmaktır. Oyun ne yaptığınız veya nereye gittiğiniz üzerinde kontrol sahibi değilse, sizi sandalyenizden atlamanıza neden olacak bazı beklenmedik olayları aktive edemedi.

Bu doğrusallığın ikinci etkisi  , Outlast’a iyice bakarsanız, bunun sadece dev bir bulmaca olduğunu göreceksiniz . Oyunun her bölümünün belirli bir sırası vardır ve eğer bu şekilde yapmazsanız muhtemelen hayatta kalamazsınız. “Görünmez yolu” – dört ayak üzerinde sürünmeyi, dolaplarda ya da yatakların altında saklanmayı, deforme olmuş düşmanlardan kaçmayı ya da yoğun kovalamacalarda yaşamınızı sürdürmeyi içeren biti bulmak – oyun boyunca ilerlemenin anahtarıdır.

Outlast, psikolojik olarak sizi  bu ilk saatin ötesinde terörize etmeye çalışmıyor (ya da başaramıyor) . Bu ilk travmayı geçtikten sonra, Outlast, bağırsaklar, kan ve sakatlanma ile ilgilidir, her zaman en üstte, korkunç hacim.

Bu mutlaka kötü bir şey değildir, çünkü diğer şeylerin yanı sıra Outlast, bu dizileri ne zaman aktive edeceğinizi ve anneniz için çığlık attığınızı bilir. Ama oyun ortamı ve arsa boyunca korkuyla gerçekten tuttuğunuz Amnesia (tür için hemen hemen referans oyunu) gibi diğer oyunların aksine,  Outlast sadece kolay “BOO! SENİ KORDUYOR!” anlar.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Gerçekçi hareket

Outlast’ın öne çıkan özelliklerinden biri kontroller ve oyunu nasıl etkilediğidir. Başka bir birinci şahıs oyunu gibi oynamasına rağmen, ekrandaki hareketlerimiz çok gerçekçi: vücudumuz nasıl sallanıyor, ellerimiz yerde veya yuvarlak köşelerde bizi destekliyor, nasıl koşuyoruz ve geriye bakıyoruz, vb.  Tüm kontroller gerçekçiliği iletiyor , insan hareketi ve sizi sıkıca fakir Miles’ın yerine koydu.

Bir video kamera oyundaki tek aracınız olacak. Kızılötesi moduyla karanlıkta görmenizi sağlar , ancak pilleri kullandığınızda biter ve seviye boyunca değiştirmeler bulmalısınız. Outlast’ta kameranın kullanımı birçok acı verici an sunuyor, ancak pilin bitmesi pek mümkün değil, çünkü oyun en çok ihtiyacınız olduğunda pil vermekle zorluk seviyesini dengeler.

Olağanüstü grafikler ve güçlü ses

Outlast, Unreal Engine 3’ü kullanıyor. İyi kullanılmış ve genellikle çok iyi. Daha da iyisi,  herhangi bir orta kademe bilgisayarı sınırlarına kadar zorlayabilir, ancak yine de mükemmel performansın keyfini çıkarabilir.

Oyun ışığı ve gölgeyi ve kızılötesi kamerayı mükemmel efektle birleştiriyor (kamera filtresi çok gerçekçi). Duvarlardaki kan, yer hakkında dağılan ölü bedenler, bağırsaklar – ayrıca seyahatlerinizde göreceğiniz güzel şeylerden de bahsetmeye değer.

Genel olarak, Outlast, mevcut olmayan fiziksel nesneler (duvarlara benzeyen perdeler … aarrgh!) Gibi Unreal Engine 3’e özgü rahatsız edici küçük sorunların gölgesinde kalmış bazı dikkat çekici grafiklere sahiptir .

Sese gelince – tüm korku oyunlarının gerçek yıldızı – Outlast çok güçlü. Diyaloglar korkunç, diğer dünya sesleri ve çığlıklar, ayak sesleri, kırılan şeyler, hepsi size korkunç bir deneyim sunmaya odaklandı.

Sonuç

Outlast bitleri korkutmak için harika bir oyun ve unutmak için biraz zaman alacak anlar var. Tüm üretim oldukça dikkat çekici ve çok doğrusal bir oyun olmasına rağmen, mükemmel seviye tasarımından uzaklaşmıyor. Kontroller ve bazı sahneler gerçekten göze çarpıyor .

Outlast tüm zamanların en iyi korku oyunu mu? Sonunda kimin oynadığına ve ne kadar hassas olduklarına bağlı. Ancak her durumda, türü seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

Artıları

 •  Şiddet ve kanlı terör

 •  Kontroller gerçekçiliğe gerçekten yardımcı oluyor

EKSİLERİ

 •  Kaynaklar hızla tükeniyor

 •  Biraz işlevsel çizin

Outlast + Whistleblower DLC Ücretsiz Indir

Outlast Free Download PC Game doğrudan bağlantıda önceden kurulmuştur. Outlast, 4 Eyl 2013 tarihinde piyasaya çıktı

Oyun hakkında

Cehennem, tarihin en büyük oyun serilerinden bazılarının gazileri tarafından geliştirilen birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunu olan Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deney. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak, Büyük İltica Dağı’nı keşfedin ve korkunç sırrını keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın… cesaretiniz varsa. Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor. Uluslar arası Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev olan sığınma, şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde çalışıyor. İsimsiz bir kaynaktan bahşiş veren bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdikten sonra, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor. Outlast, en korkunç canavarların insan zihninden geldiğini göstermeyi amaçlayan gerçek bir hayatta kalma korku deneyimidir.

Outlast Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Outlast bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Outlast + Whistleblower DLC.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

 4. Outlast klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Outlast Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Outlast Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

OUTLAST (+ WHISTLEBLOWER DLC)

BOYUT: 4.96 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7/8 – 64-bit *

 • İşlemci:  2.2 GHz Çift Çekirdekli CPU

 • Bellek:  2 GB RAM

 • Ekran  Kartı : 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series

 • DirectX:  Sürüm 9.0c

 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı

 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu

 • Ek Notlar:  * 32 bit sistemleri resmi olarak desteklenmemektedir, ancak 3Gb sağlamak için yapılandırılmışsa çalışmalıdır.

Outlast, oldukça uzun süredir oynadığım en korkunç oyunlardan biri. Korku oyunlarının ve özellikle de çaresiz olduğunuz korku oyunlarının hayranıysanız. Outlast, dişlerinizi batırmanız gereken bir oyun türüdür. Sadece uyar, bu geri ısırmak oyun türüdür!

Ben sadece işimi yapıyorum

Aslında PC’de Outlast’ın hikayesini çok, çok ilginç buldum. Miles Upshur adlı araştırmacı bir gazetecinin rolünü oynuyorsunuz ve bu tenha zihinsel kurumda kötü bir şey olduğu konusunda bir ipucu verildi. Neler olduğunu öğrenmek için kamerayla oraya gidiyor, ama hiçbir şey onu içindeki dehşete hazırlayamıyor. Sakatlanmış bedenler var, yer bir karmaşa, bir tür kült lideri, berbat bir doktor ve herkesin korktuğu Walrider adlı garip bir şey var. Outlast çok ilginç bir hikaye ve sizi her zaman kenarda tutan bir hikaye anlatır. İnişe tam olarak yapışmaz, ancak çok sıcak olmayan sonlarda bile harika bir hikaye.

Koş, Saklan ya da Öl!

Bunlar Outlast’ta sahip olduğunuz üç seçenektir. Bu birinci şahıs bir korku oyunu, ama güçlü bir karakter değilsiniz. Miles sadece sıradan bir adam ve bu yerdeki kötülükle savaşamıyor. Sadece kamerasıyla silahlı ve oyunun çoğu için kullanmanız gereken şey bu. Outlast’ın ışıksız birçok alanı vardır, bu nedenle kameranızda gece görüşünü kullanmanız gerekir. Bu pilleri tüketir, böylece onlar için uyanık olmalı ve gece görüşünüzü ne zaman kullanmanız gerektiğine karar vermelisiniz.

Zihinsel kurum oldukça büyük ve burada neler olduğunu ortaya çıkarırken çok fazla araştırma yapacaksınız. Miles savaşamaz! Bir düşman sizi gördüğünde, koşmaları, saklanmaları ve dua etmeleri için yanlarında ilerlemeniz gerekir. Bir odaya kaçtığınızda, bir yatağın altında veya bunun gibi bir yerde saklanmaya ve kovalayanınızın sizi bulmasına kıyasla daha korkunç bir şey yoktur! Outlast’ın oynanışı basit, ama aynı zamanda çok eğlenceli.

Karanlık ve Kasvetli

Outlast’ın sunumu harika. Bu zihinsel kurumun ne kadar berbat olduğunu seviyorum ve kurumun farklı bölümlerinin farklı görünmesini sağlamak için harika bir iş çıkardıklarını hissediyorum. Karakter modelleri yeterince iyi ve tüm oyun oynarken sadece kendinizi huzursuz hissettiriyor.

Ses tasarımı da harika. Ürpertici ses efektleri ve ses oyunculuk, cildinizi bu çılgın yerde karşılaştığınız kişi hakkında tarar ve endişelendirir.

İlk Outlast oyununun en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Bu çok korkutucu ve gergin bir oyun türüdür ve iyi oynamaya değer. Ben sonun büyük bir hayranı olmasam da, hala “kötü” olduğunu söyleyemem, Outlast, bir kez oynadığınızda asla unutamayacağınız bir oyundur.

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 – 32/64 bits

 • İşlemci: 2.2 GHz Çift Çekirdekli CPU

 • Bellek: 2 GB RAM

 • Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series

 • Sabit Disk: 6 GB kullanılabilir alan

Oyun bilgisi

Outlast, Red Barrels tarafından geliştirilen ve yayınlanan psikolojik bir korku video oyunudur.

Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor.

Son zamanlarda ulusötesi Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev, şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde çalışıyor.

İçerideki bir kaynaktan hareketle hareket eden bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür.

İçeri girdiğinde, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor …..

DLC hakkında:

Outlast Whistleblower, Murkoff Corporation’ın iddia edilen karanlık ilişkilerini ve oradaki hastalar üzerinde gerçekleştirdiği deneyleri araştırmak için Colorado’daki Massive Asylum Dağı’na giren bir gazeteci olan Miles Upshur’un vücuduna oyuncu koydu.

Birinci şahıs bakış açısından, oyuncular sadece karanlıkta görmelerine izin veren bir kamera ve “ayaklar beni şimdi başarısız değil” tutumuyla sığınma yolunu bulmak zorundadır.

Steam İncelemesi Nasıl Oynanır

Virüsten koruma ve güvenlik duvarı olmadan indirdiğinizden emin olun. Bunlar okuyamadıkları dosyaları silebilir ve bu da oyunların çalışmamasına neden olur!

Bilgisayarınızın her zaman gereksinimleri karşıladığından emin olun.

Bu oyun önceden yüklenmiş olduğundan sadece indirin, Unzip ve Oyna.

Yardıma ihtiyacınız olursa bize bunu izlemek için Youtube videomuzu izleyin.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply