NSF underground 2 indir

Arabanızın ince ayarını yapın, rekabeti tozda bırakın

Buradan İndirin

Need for Speed ​​Underground 2  , popüler sokak araba yarışı serisindeki bir oyunun demo versiyonudur.

Need for Speed ​​hayranları Need for Speed ​​serisinden fantastik ve yoğun bir yarış bekliyor ve Need for Speed ​​Underground 2 hayal kırıklığına uğratmıyor.

NFS Underground 2, 2003 yılında piyasaya sürülen son derece popüler Need for Speed ​​Underground’ın devamı niteliğindedir. Konumu, beş benzersiz ama bağlantılı mahalleye sahip büyük bir şehirdir. Bu demoda 3 oyun modu vardır. Şehirdeki en sıcak yarış noktaları hakkında yoldaşlarınıza ipucu verin ve rakiplerin sizi sokaklarda yenme girişimlerini engelleyin. Ne yaparsan yap, ikinci sıraya düşme.

Need for Speed ​​Underground 2’nin grafikleri açıkçası daha yeni çıkan bazı sokak arabası yarışlarına dayanamıyor. Buna karşılık, biraz bulanık ve pikselli görünüyorlar. Serinin gerçek hayranları yine de tüm oyunları oynamak isteyecek ve bu belki de zayıf grafikleri telafi edecek kadar yoğun ve heyecanlı.

Biraz daha iyileştirilmiş ve değiştirilmiş bir hıza duyulan ihtiyacı, ihtiyacı hissediyorum

Bana, Need for Speed ​​hayranları arasında Need for Speed ​​Underground 2’nin  favori bir şey olduğu söylendi  . Bu yüzden, hala 1.2 yaması olmadan oynayan tüm hayranlara,  şimdi indirmelisiniz  çünkü bu, en sevdiğiniz yarış oyunlarından birini geliştiriyor.

Hoot altında ince ayar yapmak

Güncelleme günlüklerine yama uygulayan oyunculardan biri değilseniz, çoğu oyun güncellemesi oldukça sıkıcı olma eğilimindedir. Ancak, göz alıcı olmasa da, Need for Speed ​​Underground 2’nin 1.2 yaması, bu yüksek performanslı yarış oyununda ince ayar yapmak için iyi bir performans iyileştirmeleri yelpazesi ekler  .

İlk olarak  , oyunun çok oyunculu özelliğini geliştirir, çevrimiçi oyunu optimize eder ve birçok oyuncunun eski Windows makinelerinde (Windows 98 ve ME gibi) sık karşılaştığı çökmeleri ortadan kaldırır. Ayrıca, oyun odasında yarışmaktan hoşlanan oyuncular için 1.2 yaması, yerel oyunları LAN üzerinden barındırmak için internet bağlantısı ihtiyacını ortadan kaldırır  .

Yeni bir boya işi

Ayrıca not etmeye değer, oyunun çevrimiçi itibar sistemi için bir düzeltmedir.  Oyun tarafından davranışınız nedeniyle  haksız bir şekilde işaretlendiyseniz , bu yama, oyuncuları iddia ettiğiniz yanlış davranışlarınız konusunda (haksız olarak?) Uyaran görünür simgeyi kaldırır. Bu mükemmel değil, çünkü çevrimiçi ortamda gerçekten yaramaz olan insanları göremezsiniz – ancak sunucu hataları nedeniyle insanları cezalandırmaktan daha adil hissettiriyor.

Elbette, hiçbir gerçek yarış yükseltmesi parlak yeni bir kat boya olmadan tamamlanmayacaktır  . Uygun bir mod grafik kartına sahip olmanız koşuluyla (Need for Speed ​​Underground 2 artık 10 yaşın üzerindedir), 1.2 yaması, oyunu daha yüksek çözünürlüklerde çalıştırırken size görselleri yükseltmek için erişim sağlayacaktır.

İyi bir ayar

Hız Yeraltı 2’nin 1.2 yaması Duyulan İhtiyaç, nedense, hala SpeedUnderground 2. Gereğini oynuyor Bu catnip denizinde bir kedi yavrusu gibi oyun motoru mırlamak yaparsa çok önemlidir ve  ciddi hataların çoğunu çıkarır  olmuş olabilir bu yarış klasiğinden keyif almanızı engelliyor.

Artıları

  • Geliştirilmiş görseller
  • Daha iyi çevrimiçi oyun
  • LAN desteği

EKSİLERİ

  • İtibar sistemi için “Çözüm” tembeldir
  • Her şey biraz sıkıcı

Leave a Reply