NFS Most Wanted indir - Güncellendi 2021

NFS Most Wanted Indir – Güncellendi 2022

2.4/5 - (17 votes)

Need for Speed ​​Most Wanted

buradan Indirin

NFS Most Wanted indir

 • En son sürüm:
  Hız İhtiyacı En Çok Aranan  SON

 • Gereksinimler:
  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyuN

Hız İhtiyacı En Çok Aranan  , Electronic Arts ve EA Canada’daki geliştiricilerin  2000’lerin başında milyonlarca NFS oyununun hayranlarını tatmin edecek açık dünya yarışçısı yaratma çabalarının doruk noktası olarak gösteriliyor.  2 (2002), Yeraltı (2003) ve Yeraltı 2 (2004). Sürüş sistemlerini düzene sokmak, araba özelleştirme ve görev ilerlemesi ve polis kovalamasının oyun sistemlerini elden geçirmek, oyunun serbest dolaşım yönleri ve çok oyunculu modların tanıtımı,  Need for Speed: Most Wanted  çok hızlı bir şekilde tüm franchise’ın en büyük kritik isabetlerinden biri haline geldi ve zamanla,  16 milyondan fazla kopya ile en çok satan  Need for Speed ​​oyunu .

NFS’nin oyun odağı: Most Wanted, Yeraltı oyunlarında olduğu gibi zorlu çetelerden daha geniş kapsamlara ve polis gücüne karşı daha derin yarışlara kaydırıldı. Polis kovalamacaları çok daha çeşitli hale gelmek üzere genişletildi ve oyuncuların bire bir yarışmada 15 Kara Liste yarışına meydan okuma görevi verildiği oyunun merkezi kampanyasına verildi. Onları yenmek, sadece ek zorlukların ve bir sonraki SP görevlerine giden yolun değil, aynı zamanda yeni arabaların, parçaların ve pist zorluklarının kilidini de açacaktır. Oyunun araba özelleştirilebilirliği, geliştiricilerin çeşitli oyun özelliklerine odaklanmalarını sağlamak için önceki NFS Underground oyunlarına kıyasla biraz azaltıldı. Geniş serbest dolaşım ortamına, çeşitli zorluklara ve uzun SP kampanyasına ek olarak, oyunun bazı sürümleri devrede 4 oyunculu çevrimiçi oyun oynamış,

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

PC ve diğer 6. nesil konsollarda  piyasaya sürüldükten sonra  Need for Speed ​​Most Wanted , Xbox 360’ta bu konsoldaki ilk oyunlardan biri olarak piyasaya sürüldü. PS3’te asla yayınlanmayacaktı. Bu oyunun PC versiyonu, oyuncuların güçlü donanımlarından tam olarak yararlanmasına ve hatta oyunun araba listesini genişleten basit araba modlarını yüklemesine izin veren en popüler sürümlerden biriydi.

NFS’yi En Çok Aranan Konu

 kurgusal Rockport şehrinde, merkezi kampanya gerçek dünya ve CGI görüntülerinin bir karışımını içeren bir dizi tam hareketli video dizisinde anlatılıyor. Ana oyuncu, hem Polis’in hem de en çok aranan yasadışı yarışçıların meşhur Blacklist grubunun artılarını almak için şehrin yeraltı yarış sahnesine gelir. Blacklist sürücüsü tarafından kurulduktan ve polis tarafından tutuklandıktan sonra, ana kahraman yerel bir araba satıcısından ve Blacklist grubunun her üyesini birer birer yenmesine yardım edeceğine söz veren tamirci Mia’dan yardım almayı kabul eder.

Ana Özellikler

 • Serbest dolaşım ortamlarında kesintisiz aksiyon deneyimini yaşayın.

 • Üç ayrı bölgeden oluşan geniş Rockport Şehri’ni keşfedin.

 • Diğer yarışçıları ve büyük polis gücünü yenerek en iyi yeraltı sürücüsü olarak değerini kanıtla.

 • Tüm zamanların en adrenalin dolu yarışçılarında polislerden kaçın.

 • Gerçek zamanlı kayıtlar ve skorlarla arkadaşlarınızı yenin.

 • Tamamen özelleştirilebilir ve şehir yarışlarına hazır en iyi modern arabaları sürün.

 • Kolaylaştırılmış arayüz – aşırı menüler, lobiler veya kısıtlamalar yoktur.

 • Tarzla sürün – gizli kısayolları bulun, yüksek teknoloji ürünü teçhizatı kullanın ve polis ve rakipleri yetenekli bir şekilde dövün.

 • Modern Windows işletim sistemi için optimize edilmiştir (Vista, 8 ve 10)

sistem gereksinimleri

 • İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdekli (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Althon X2 2.7 GHz)

 • Bellek: 2 GB

 • Sabit Disk: 20 GB

 • Grafik Kartı (AMD):  DirectX 10.1  , 512 MB RAM ile uyumlu (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 VEYA 6000 serisi, ATI RADEON 3870 veya daha yüksek performanslı)

 • Grafik Kartı ( NVIDIA ): 512 MB RAM ile uyumlu DirectX 10.0 (NVIDIA GEFORCE 8800 GT veya daha yüksek performanslı NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 VEYA 500 serisi)

 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,