NetCut Indir - Güncellendi 2021

NetCut Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Netcut  hafif ama  son derece kullanışlı bir ağ izleme uygulaması  , anında IP / Mac adresi, veri aktarım kullanımı, sinyal kalitesi gibi ona bağlı tüm bilgisayarların ve cihazların bilgiler dahil ağınızın ayrıntılı bir hesap dökümü, sağlayabilir çalışma zamanı ve diğer birkaç metrik. Tek bir düğmeyi tıklatarak, seçtiğiniz belirli bir IP adresini tarama seçeneğiyle yerel ev veya iş ağınız üzerinde etkisi olan cihazların gözetimini alabilirsiniz. Tarama, hem yerel ağınız üzerinden doğrudan erişilebilen hem ethernet bağlantılarını hem de WiFi aygıtlarını kapsar. Netcut’un bir başka yararlı özelliği  ARP parodi saldırılarını tespit etme umuduyla uzun süre açık bırakarak önleyici olarak kullanılabilmesidir.

buradan Indirin

netcut indir

Her zamankinden daha basit kullanıcı arayüzü ve gelişmiş araçların eksikliği, bu uygulamayı sadece ağ durumlarının basit bir dökümünü elde etmek isteyen deneyimsiz kullanıcılara daha fazla odaklasa da, sadece hızlı bir şekilde isteyen meraklılara değerli bilgiler sağlayabilir. ağ komşularının taranması ve ağ hızı kontrolü, ağdaki bilinmeyen (konuk) kullanıcıları algılama, basit tıklama ve sürükleme ile seçilen bir cihaza ağ erişimine izin verme / izin verme, belirli bir cihaza ağ erişimini zamanlama gibi bazı araçlarına erişmek için / user ve bu uygulamanın yalnızca Premium kullanıcıları tarafından sunulan diğer bazı özellikler (Seçilen kullanıcıya tüm erişimi, NetLock Wifi’yi herhangi bir yeni kullanıcıya kesin, ayrıntılı günlükleri ve daha fazlasını saklayın).

KURULUM VE KULLANIM

Netcut  , PC’nize iki ayrı uygulama yüklemeye çalışacak küçük bir kurulum paketinde gelir. Kısa bir kurulum tamamlandıktan sonra,  netcut’a  bağımsız bir uygulamadan değil, doğrudan web tarayıcınızdan erişebilirsiniz.

Uygulamanın geliştiricileri görsel olarak çekici bir arayüz tasarlama şansına sahip olsalar da, sadece temel konulara odaklanmayı seçtiler ve kullanıcılar herhangi bir gelişmeden temiz, basit bir tek renkli arayüz sağladılar. Bu web uygulamasının arayüzü sekmeli bir yaklaşıma (Kullanıcı, Seçenekler, Profesyonel ve Kayıtlar) sahiptir ve Kullanıcı sekmesi ağınızı taramak için tüm temel araçları içerir  ve seçilen cihazlara ağ erişimini yönetmek için entegre desteği etkinleştirme. Keşfedilen her aygıt, adlarını, IP ve MAC adreslerini, ağ aygıtının Marka adını, bağlantı durumunu ve Saldırgan / Korumalı durumlar için durum göstergesini içeren ayrıntılı bilgi listesiyle gösterilir.

Seçenekler sekmesi, Hızlı Tarama modunu, Kesme yöntemini, rastgele MAC atamasını ve Sorgu Hızı taramasını seçmek için kullanılabilecek birkaç araçla pek çok yapılandırma seçeneği sunmaz.

Bildiğiniz gibi, özel WiFi ağlarına nüfuz etmeye çok hevesli olan birkaç kullanıcı var. Bazı insanlar bunu kendi İnternet faturalarına veri veya para tasarrufu yapmak için yapar, bazıları ise veri ve özel bilgileri çalmak için yapar.

Birisinin kablosuz ağınızı gözetleyerek yapabileceğinden şüpheleniyorsanız veya sadece önleyici tedbirler almak istiyorsanız,  NetCut  kendinizi korumanıza yardımcı olacak bir araçtır. Bu c var IP, MAC veya fiziksel adres ağ davetsiz misafir tespit apable ve cihaz adının.

Bu sürüm 2.1.4’ün arayüzü, Windows 7, 8 veya 10’un grafiksel yönü ile çok iyi gitmiyor. Aslında, Windows 95’e daha benzer olduğu için Windows XP ile bile eşleşmiyor. t Güzelliğinden dolayı, ancak WiFi ağımızı yönetmek ve izinsiz bağlanmak isteyen herkese karşı korumak için verimli işlevleri nedeniyle istemiyorum. Ayrıca, tüm seçeneklerini net bir arayüzde sadece birkaç tık uzakta bulacağımızı da itiraf etmeliyiz  .

Bu program aynı zamanda bir akıllı telefon veya tabletten benzer işlevleri gerçekleştirmemizi sağlayan Android için APK formatında bir sürüme sahiptir. Ancak, bundan en iyi şekilde yararlanabilmek için kök kullanıcı olmalıyız.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

 • Yerel ağınızdaki keşfedilen cihazları tarayın ve kontrol edin
 • Hızla değerli ağ iletişimi bilgileri edinin
 • Ağınızdaki bilinmeyen (misafir) kullanıcıları tespit edin
 • Kullanıcıyı ağa açık / çevrimdışı erişim zamanla
 • Tam Windows tablet desteği
 • Windows’un modern sürümlerinde mevcuttur (Win 7 ve daha yenisi)
 • Temel araçlara% 100 ücretsiz erişim
 • İleri düzey kullanıcılar için profesyonel üyelik – ayda 1 dolar veya yılda 9,99 dolar.
 • Pro aracı – Tüm internet bağlantılarını tek bir tıklama ile kesin
 • Pro aracı – NetLock. Kablosuz ağınızı başka hiçbir YENİ kullanıcının katılamayacağı şekilde kilitleyin.
 • Pro aracı – Algılanan her cihaz için geçmiş kayıtları görüntüleme

Not : Demo sürümünde sınırlı işlevsellik.

Leave a Reply