My Friend Pedro İndir

Buradan İndirin

Arkadaşım Pedro İndir

Burada Arkadaşım Pedro kadar havalı ve korkutucu olmayı başaracak pek fazla oyun yok. Daha önce en iyi ve çılgın oyunları oynadım, ama buradaki oyun tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. En iyi atıcılardan hoşlanıyorsanız, bu oyunla gerçekten inanılmaz derecede iyi zaman geçireceksiniz.

Hey bu konuşan bir muz

Arkadaşım Pedro’nun bir hikayesi var, ama çok, çok garip. Temel olarak, bir kasap dükkanında uyanıyorsunuz ve arkadaşınız Pedro size çılgın bir öfke sürmenizi söylüyor. Bu ekstra garip kılan şey Pedro’nun konuşan bir muz olması! Oyunun hikayesi açısından daha fazlası yok, ancak bu hikayenin önemli olmadığı bir oyun. Oyun mizahla biraz uğraşıyor, ama kötü değil.

Nasıl Öldürmek İstersen Öldür

Yani, Arkadaşım Pedro fikri, bölümün sonuna mümkün olan en kötü şekilde ulaşmanız gerektiğidir. Yolunuza çıkan herkesi öldürmeniz gerekiyor ve oyun bunu yapmanın en harika yolunu bulmak için size bırakıyor. Örneğin, bir mutfakta bir tavadaki mermileri vurabilir, birisine bir bıçağı patlatabilir ve sonra pencereden atlayabilirsiniz. Destansı bir zıplama yapmak ve birisini arkadan vurmak için mermi zamanına gitmeden önce bir kaykay av tüfeği patlatmayı büyütebilirsiniz. İnsanları indirmeye gelince kutunun dışında düşünmenizi gerçekten sağlıyor. Oyunun mutfak, kanalizasyon ve hatta yarış bölümü gibi bölümleri arasında hoş bir çeşitlilik var.

Yüksek Puan Bebek!

Arkadaşım Pedro’da hiçbir zaman gerçekten başarısız olamadığımı fark ettim. Ancak, her zaman geri dönüp seviyeleri tekrarlamak istedim. Bunun nedeni, gittikçe skor çarpanı almanızdır. Bu çok bağımlılık yapar ve bir seviyenin sonuna geldiğimde, onu biraz daha uzun süre devam ettirebileceğim bir yol bulacağım. Oyun çok eğlenceli ve sonuç olarak kampanya sadece yakınlaşıyor. Geçmem yaklaşık beş saatimi aldı. Ancak, geri döndüm ve her seviyede birden çok kez oynadım. Oyun, silah ve mekanik gibi yeni şeyleri tanıtarak oyunun ilgisini çekiyor. Bu, her zaman ilerliyormuş gibi hissettiğiniz ve yeni bir şeyler olabileceği anlamına gelir.

Arkadaşım Pedro’yu gerçekten yeterince övemem. Tabii, oyun oldukça basit görünüyor ve garip animasyonlar var, ama bu benim için cazibenin bir parçası. Bazı açılardan Super Hot oyununun 2D versiyonu gibi geliyor. Bağımlılık yaratan ve eğlenceli bir nişancı deneyimi istiyorsanız, bunu kontrol etmelisiniz.

9/10

Artıları:

  • İnsanları istediğiniz gibi öldürebilirsiniz
  • Oynarken gerçekten kendini kötü hissediyorsun
  • İlerledikçe akıllıca yeni şeyler verir
  • Bir oyunda kurşun zamanının en iyi kullanımlarından biri
  • Seviyeleri tekrar tekrar oynamak isteyeceksiniz. Eksileri:
  • Mizahın çoğu düz hissediyor
  • Çok, çok bağımlılık yapar

Leave a Reply