Mount and Blade 2 Bannerlord Indir

Oyun incelemesi

Buradan İndirin

Mount and Blade’in ilk taksitinden bu yana son on yılda bir ortaçağ sandbox macerasına maruz kaldığımız için  . Mount and Blade 2: Bannerlord’un bu mevcut oyun ortamında daha az etkiye sahip olacağını düşünebilirsiniz. Aslında, kendine has güzelliğini koruyor ve türün en iyilerinden bazılarına rakip olabilecek gerçekten ilgi çekici bir oyun sunuyor.

Oyununu görsel olarak hızlandırıyor

Bu oyun daha çok Kingdom Come Deliverance  veya  Divinity serisi gibi oyunlar gibi oynuyor  , elbette sihir hariç. Bu oyun, grafiksel ayrıntılar söz konusu olduğunda bunların her birinin üzerinde dursa da. Görseller çarpıcı ve serinin son gezisinden çok büyük bir adım. Bu, büyük ölçüde geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve taktiksel planlama göz önünde bulundurularak yapılan sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş harita özelliği ile birleştiğinde, tüm bunlar, bu oyuna gerçekten harika bir görünüm ve his kazandırmak için doruk noktasına ulaşır.

Hikaye anlatmak zorlayıcıdır

Arsa ve görev hatları, Roma imparatorluğunun çöküşü sırasında savaşan altı fraksiyonun etrafında toplanıyor. Her hizip ve kilit karakter için irfan, diyalog ve arka plan fantastik bir şekilde yazılmış ve hazırlanmış. Oyuncunun kendilerini bu muhteşem unvana tamamen kaptırmasına izin vermek.

Savaş rafine edildi

Dövüş ayrıca eğlenceli ve çok zorlu bir oyun sağlar. Bu, bu cephede de sunulan son geziden bir sapma değil, ancak geliştiriciler işleri taze tuttu ve zamanla hareket etti. Savaşın kavranması kolay ancak ustalaşması zordur ve gerçekten doğruluk ve ince ayrıntılara odaklanır. Örneğin, rakiplerin kollarındaki boşlukları keserek saldırıları kaçırabileceğiniz kadar rafine isabet kutuları ile. Bu oyunu gerçekten parlatan detaylara ve özgünlüğe gösterilen bu özen.

Modern bir Ortaçağ klasiği

Bu oyun, ilk Mount & Blade  macerasında harika olanı alır  , eksik olanı kaldırır veya düzeltir. Öyleyse, geriye kalan şey, oyuncuyu gerçekten zengin irfan, harika karakter derinliği ve keşfedilecek yerler ve yapılacak şeylerle dolu bir dünya ile kendi dünyasına çeken mükemmel bir ortaçağ deneyimi. Bunu denemediyseniz, şu anda erken erişim aşamasındadır ve muhtemelen zaman geçtikçe daha iyi hale gelecektir. Şimdi biraz zaman ayırın ve bunun size uygun olup olmadığını görün.

Mount and Blade 2’yi İndirin: Bannerlord

Şimdi İndirin

Windows XP / Vista / 7/8/10

Sistem gereksinimleri:

  • PC uyumlu
  • İşletim sistemleri:  Windows 10 / Windows 8 / Windows 7/2000 / Vista / WinXP

Oyun İncelemeleri

Hangi alanları fethedeceğinize, ortağınız olarak kimi seçeceğinize, düşmanlarınızın ne kadar donanımlı olduğuna ve çok fazla şey kaybetmeden bir göreve ne zaman başlayacağınıza karar verdiğiniz açık bir sanal alanda yer alın. Mount and Blade II: Bannerlord, on yıl önce çıkan ve beğenilen Dark Age savaş oyunu Mount and Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamıdır  . Mart ayına sadece birkaç gün kaldığından, bu oyunun piyasaya sürülmesine çok yakın. Geliştiriciler Taleworld demoyu yaptı ve çok istekli kitlelerine ikinci baskıdan ne bekleyebileceklerini göstermek için birkaç video yayınladı.

Oynanış

Gamescom’daki demodan sonra, geliştiriciler oyunun oyun topluluğu arasında hızla popüler hale geleceğini biliyorlardı. Oyuncular sıfır sınırlamaya sahip olacak, bu da muazzam anahtar kılavuzu inceleyebileceğiniz, farklı alanları ve istasyonları ziyaret edebileceğiniz, görevleri üstlenebileceğiniz, yerel insanlarla tanışabileceğiniz veya suçlu kiri sokaklardan süpürmek için temelde atlayabileceğiniz anlamına geliyor. Oyuncularının otantik silahları, sahneleri ve yaratıkları deneyimlemelerini sağlayacak bir ortaçağ rol yapma oyunudur.

Bu oyun, birçok askerin lideri olarak odak görevinin oyuncuya düştüğü büyük ölçekli savaş ve kale saldırıları içerecek. Sonuçları optimize etmek için, bir savaşçı olarak ruhu sürdürmeniz, oluşumu dikkatlice ayarlamanız ve savaş bölgesi geliştirmeniz gerekecek. Kullanıcı, kuşatma sırasında inşa edebilir, oyuncuyu her zamankinden daha fazla beyin ve yetenek kullanması için test eden yeni dinamiklerle konumlandırabilir ve ateş edebilir. Saldırı ve savunma rollerinin her ikisi de, selefinden farklı olarak kesin bir şekilde yapılacaktır.

Kalenizi çılgınca kavrarken veya rakibinizden tutunmaya çalışırken, sahada epik, başıboş bir savaşı deneyimleyin. Çok oyunculu oyunun heyecan verici özelliği, çok sayıda oyuncunun tek bir arenada, takım ölümü maç tarzında savaşmasını hedefliyor. Diplomasi ile uğraşmak, askerin krallığını düşmandan kazanmak veya kurtarmak için stratejik olarak işlev görmesini kısıtlayacak bir başka ek niteliktir. Dahası, savaş alanında gerçekleştirilecek farklı nitelik ve güçlere uygunluğunuza göre silahların işlenmesi, kesinlikle bu oyunun ilgi çekici bir faktörüdür. Bannerlord bir aksiyon oyunu ve bir RPG olarak etiketlenebilir , eşzamanlı. İki model birbirine yakın çalışır; basitçe ikisi arasındaki birliği bulmak. Görsel olarak, birkaç sahne iyi görünüyor ve fazlasıyla şaşırtıcıydı, ancak bazı yerleşim yerlerinin dışındakiler biraz daha fazla sevgi ile yapabileceklerini hissettiler.

Değerlendirme

Mount and Blade II: Bannerlord, kendi krallığınızı kurmanız için büyüleyici, ikna edici ve zengin bir ortaçağ deneyimi sunar. Bu büyük bir istek ve oyun her karşılaşıldığında şaşırtıcı derecede yakın bir ev deneyimi sergileyebilir ve her şeye rağmen oyunun önemli bir bölümünü sunar özenle yönlendirilmiş bir eserin gösterilmesi ve iletilmesi.

Leave a Reply