Mortal Kombat X Indir - Güncellendi 2021

Mortal Kombat X Indir – Güncellendi 2021

Komple Savaş

buradan Indirin

 

Mortal Kombat X İndir

Mortal Kombat X’te  ustalaşmanız için 29 savaşçı var . Bazıları favori geri dönüyor ve bazı yeni gelenler var. Tam liste: Cassie Cage, D’vorah, Ermac, Erron Black, Ferra / Torr, Goro, Jacqui Briggs, Jason Voorhees, Jax Briggs, Johnny Cage, Kano, Kenshi, Kitana, Kotal Kahn, Kung Jun, Kun Lao Liu Kang Mileena, Yırtıcı Hayvan, Quan Chi, Raiden, Sürüngen, Akrep, Shinnok, Sonya Blade, Sub-Zero, Takeda, Tanya ve Tremor.

Bu çok mu görünüyor? 29 karakterin yanı sıra, her biri  üç farklı dövüş stiline sahiptir ve her stilin öğrenmek için çok çeşitli hareketleri vardır. Yani, Mortal Kombat X’daki tüm karakterlere hakim olmak tırmanmak için oldukça dağ gibi görünüyor. Tabii ki, çoğu insan onlara en çok uyan iki veya üç karaktere yerleşir ve bu anlamda Mortal Kombat X’in karakter kütüphanesi, size en uygun olanı bulabilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bir yoktur  tek oyuncu kampanya  dört saat sürer Mortal Kombat X. Bu kısa gelebilir, ancak bir dövüş oyunu için iyidir. Bu tür oyunlarda, Mortal Kombat X’in hikaye kampanyasında ‘hikaye’ ele alınmış ve biraz anlamsız görünüyorsa, gerçekten eğlenceli, sinematik bir deneyim.

Mortal Kombat dövüş ortamları her zaman etkileşimleriyle karakterize edilmiştir. Mortal Kombat X bunu bir adım daha ileri götürüyor. Her ortam benzersizdir, rakibinize zarar vermek için kullanabileceğiniz kendi nesne seti ile. Kombo hareketlerinin başlangıcı olarak veya bir komboun son gelişmesi olarak kullanılabilirler.

Mortal Kombat X ayrıca oyun modları açısından da zengindir. Faction Wars, beş fraksiyondan birine katıldığınız çevrimiçi oyunudur ve bundan sonra yaptığınız her şey o klanın dünya sıralamasına katkıda bulunur. Living Towers modu her zamankinden daha fazla çeşitlilik ve zorluklarla geri dönüyor. Mortal Kombat X’te yapacak hiçbir şey yok.

Her zamankinden daha iyi oyunlar

PC’de, ister klavye, ister fare veya kontrolör kullanın, kontroller iyi tasarlanmış ve uygulanmıştır. Kullanabileceğiniz çok sayıda hamleye hakim olup olamayacağınız başka bir şeydir.

Grafiksel olarak Mortal Kombat X etkileyici, maçlar saniyede 60 kare hızında çalışıyor. Bununla birlikte, bir nedenden ötürü sinematik kesim sahneleri ve Ölümler saniyede sadece 30 kare hızında çalışıyor, bu garip bir karar gibi görünüyor.

Düşen kare hızlarına rağmen, ölümcül hareketler, rakibinizi yenmeden hemen önce uyguladığınız, gülünç şiddet içeren bir ölümü açığa çıkaran karmaşık bir kontrol kombinasyonu hayal kırıklığı yaratmaz. Eğer bu tür şeyleri seviyorsanız. Dizi, bu kanlı maç sona erme hareketleri için ünlü ve ünlüydü ve Mortal Kombat X, üst düzey şiddeti daha da artırıyor.

Şüpheli oyun içi ödemelerle çok eğlenceli

Mortal Kombat X’in harika grafikleri, mükemmel oynanışı ve sizi eğlendirecek bir ton modu var, ancak bazı problemler var. Oyunu oynayarak oyun içi para kazanırsınız, ancak daha fazlasını elde etmek için gerçek para ödeyerek bu işlemi hızlandırabilirsiniz. Buradaki yeniliklerden biri, daha kolay olan ‘Ölümler’ ile yapılabilme yeteneğidir. Bu yanlış geliyor – ölümcül bir nokta, yapmak için karmaşık bir hareketi bitirerek rakiplerinizin üstün becerilerinizde yüzünü ovmaktı. Kolay ölümler almak bu ihtişamı bozar.

Oyun için mevcut DLC dört karakterin ve bazı görünümlerin kilidini açar. Bu, tam fiyatlı bir oyun olduğu için zaten dahil edilmesi gereken bir şey için ödeme yapıyor gibi görünüyor.

Serinin hayranıysanız, schlocky kampanyası çok keyifli olacak ve gerçek mücadele çok iyi ve harika görünüyor. Öğrenmek için gereken hamleler yeni gelenler için rahatsız edici olabilirken, gaziler yeni hareketlerin özel hareketleri kolaylaştırmak için ödeyebileceği konusunda öfkelenecektir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply