Minecraft Sağlam indir - Güncellendi 2021

Minecraft Sağlam Indir – Güncellendi 2022

4.5/5 - (15 votes)

Windows için Minecraft 1.4.2 sürümünü indirin

buradan Indirin

Minecraft Sağlam indir

 

 • Toplam indirme: 1863320

 • Yayıncı: Microsoft

 • Lisans modeli: Shareware

 • Dil ingilizce

 • Çıkış tarihi: 29.05.2018

 • Tüm Minecraft sürümleri

MINECRAFT HAKKINDA

GÖZDEN GEÇİRMEK

EDİTÖR İNCELEME

Minecraft ilk hayatta kalma cum yaratıcı bina oyunu olmayabilir, ancak iyi yapılmış mekaniği ve devasa özellik listesi, bu güne kadar devam eden hayatta kalma çılgınlığını başlatan oyunu yaptı. Birçok klonunu ve taklitçisini eledikten sonra bile, orijinal Minecraft hala beta aşamalarında olduğu gibi yeni başlayanlar için geçilemez kalmasına rağmen, hala en büyüleyici hayatta kalma oyunlarından biridir. Oyuncular sadece ilk gece hayatta kalmak için wikiler ve rehberler arasında elemek zorunda, görünürde oyun içi öğretici yok. Yine de, bir kez başladıktan sonra, Minecraft’ın bırakması zordur ve oyunu geliştiren binlerce moddan bazılarını uyguladığınızda daha da zorlaşır.

 • Daha fazla resim

Minecraft  , Microsoft tarafından yönetilen ve geliştirilen açık bir dünya hayatta kalma oyunudur.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

uşturulmuş sonsuz topraklara, derin bir işçiliğe ve zorlu oldukları kadar eğlenceli sağlam hayatta kalma mekaniğine bırakıyor.

Oyun, her biri kendine özgü oyuna sahip üç ayrı oyun türüne ayrılmıştır. Hayatta Kalma Modunda, oyuncular hayatta kalmak için doğaya karşı savaşta kaynaklar toplar, araziyi keşfederler ve canavarlarla savaşırlar. Yaratıcı Modda, oyuncular açlıktan veya sağlıktan özgürdür, haritanın etrafında serbestçe uçabilir ve sınırsız kaynaklara erişebilir, böylece inanılmaz yapılar oluştururken hayal güçleriyle çıldırmalarına izin verir. Macera Modu, oyuncuların komut dosyaları ve tetikleyiciler tarafından desteklenen karmaşık maceralar oluşturan kullanıcı tarafından oluşturulan özel haritalar oynamasına izin verir.

PC versiyonu mod desteği ile bilinir, binlerce temel oyun mekaniğinden görsel tarzı tamamen revize etmeye kadar her şeyi yapan binlerce mod mevcuttur.

Minecraft oyuncuların tek bir dünyayı paylaşmalarını, keşfetmelerini veya birlikte yaratmalarını sağlayan kapsamlı bir çok oyunculu mod ile birlikte gelir. Oyunun büyük çok oyunculu sunucu topluluğu, mod desteğiyle büyük ölçüde destekleniyor ve hiçbir sunucunun aynı deneyime sahip olmamasını sağlıyor. Windows yazılımı ile ilgili haberler ve güncellemeler

için Tom’s Guide ile oyunlardan daha fazlasını görün  .

Ayrıca Windows Bilgileri  ve  forumları için Tom’un Kılavuzu’na bakın  .

Minecraft: Java Sürümü İndir (PC)

Bilgisiz kişilere bir kelimeyle Minecraft oyununun ne olduğunu açıklamak zordur, ancak onlar için dünyadaki oyuncular arasında neden çılgınca popüler hale geldiğini açıklığa kavuşturmak hala daha zordur. Sonuçta, karmaşık bir arsa veya baş döndürücü grafiklerle övünemez. Ancak, Minecraft’ı PC’ye indirmek isteyen daha fazla insan var.

Ayrıntılı olarak, Minecraft sözde bir sandbox oyunu, yani açık bir dünyaya sahip bir oyun. Oyuncu tamamen korunmasız bu dünyaya atılır ve bundan sonra kendi hayatını inşa etmek zorundadır. Ve bu tam anlamıyla alınmalıdır. Birinin kaynakları benimsemesi ve bir ev inşa etmek, döşemek, diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak vb.

Minecraft 1.16 Java Sürümü İndir

Minecraft 1.16, Nether ile ilgili olduğu için oldukça ilginç ve ayrıntılı bir güncellemedir . Daha önce, geliştiriciler bu boyutta değişiklik yapmayı planladıklarını ima ettiler, ancak oyuncular bunun çok büyük ve ilginç olacağını hayal bile edemezlerdi. Çünkü şimdi bu boyuta gidebilir ve her şeyi yeniden keşfedebilirsiniz.

Daha

Minecraft 1.15.2 Java Sürümü İndir

Minecraft geliştiricileri,  yalnızca iki hedefi hedefleyen ana performansa küçük ek güncellemeler yayınlıyorlar – performansı artırmak ve hataları düzeltmek için!

Daha

Minecraft 1.15.1 Java Sürümü İndir

Oyun 1.15 sürümüne sorun yaşıyorsanız, sadece sizin için geliştiriciler, oyun performansını ve oyunun normal çalışmasını önleyen hata düzeltmelerini iyileştiren yeni bir Minecraft 1.15.1 sürümünü yayınladı.

Daha

Minecraft 1.15 Java Sürümü İndir

Güncelleme, oyun faunasıyla ilgili yeni öğeler ve bloklar eklemeyi amaçlıyor. Arıların ve ilgili blokların uygulanması hakkında zaten bilinmektedir.

Daha

Minecraft 1.14.4 Java Sürümü İndir

1.14.X aralığındaki oyunun her yeni sürümü yeni düzeltmeler ve iyileştirmelerle geliyor , bu sefer liste gerçekten etkileyici ve oyunun başlangıcından hemen sonra oyunun kararlılığı dikkat çekiyor. Büyük olasılıkla, geliştiriciler genellikle bu sürümleri daha önce yayınlamadığından, 1.14 sürümünün en kararlı sürümü olacak! Geliştirmelerin listesini görebilir ve Minecraft 1.14.4’ü indirmeye devam edebilirsiniz .

Daha

Minecraft 1.14.3 Java Sürümü İndir

Geliştiriciler oyunu düzenli olarak daha iyi hale getirmeyi bırakmazlar, bu nedenle yeni sürümler yeni bir içerikle gelir ve bundan sonra, siz ve ben de dahil olmak üzere oyuncuların bulduğu birçok sabit hata var. Bu sefer 100’den fazla düzeltme ve bazı oyun değişiklikleri olan Minecraft 1.14.3 sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca, köylerde daha iyi denge ve daha yüksek performans.

Daha

Minecraft 1.14.2 Java Sürümü İndir

Oyunun normal işleyişini sürdürmek için Mojang, Minecraft dünyasındaki sorunları çözmek için ek sürümler çıkarır.

Daha

Minecraft 1.14.1 Java Sürümü İndir

Bazı oyuncular sürüm 1.14’te sorunla karşılaştı, bu yüzden güncellenmiş 1.14.1 sürümü şimdi indirilebilir. Geliştiriciler, oyuncuların keşfettiği en yaygın hataları ve hataları hızla buldular ve ortadan kaldırdılar. Bunlar arasında, haritayı yüklerken oyun çökmesi ve hata gibi çok ciddi var.

Daha

Minecraft 1.14 Java Sürümü İndir

Minecraft oyunu için yeni bir güncelleme çok yakında piyasaya sürülecek ve çok sayıda farklı yenilik getirecek. Bu sefer, Minecraft 1.14 Köyü ve Yağma’yı kolayca indirebilirsiniz, bunlar arasında yeni özellikler, silahlar, çiçekler ve daha fazlası olacak. Ve tüm güncellemeleri dikkatlice ele almak için, her bir öğeyi ayrıntılı olarak ele almaya çalışacağız.

Daha

Minecraft 2.0 İndir

Minecraft 2.0, 1 Nisan 2013’te oluşturulan bir Nisan şakası şakasıdır. Hepimiz Mojang’ın oyuncularla dalga geçmeyi sevdiğini biliyoruz, bu yüzden oyunun bu gizli versiyonunu yayınladılar! İnternet oyunun bu sürümü hakkında çok fazla yorum var, bu yüzden hiçbir yerde bulunmayan en ilginç anları toplamaya karar verdim! Ancak Minecraft 2.0’ı kendiniz indirebilir ve tüm değişiklikleri arayabilirsiniz  !

Dünyanın dışsal olarak ilkel dokulu küplerle temsil edilmesi dikkat çekicidir. Ve ana karakter bile onlardan oluşur. Bugün tanınan tam da bu üsluptur. Dahası, oyun birçok takipçi ve taklitçi doğurdu.

Bu arada, oyun çok basit: kaynakları çıkarmanız ve diğer kaynaklarla değiştirmeniz gerekiyor. Ya da zaten binalarınızda mayınlı kullanın. Nihai hedef, yaşamın kendisinde olduğu gibi, Minecraft’ta mevcut değildir. Prensip olarak, sonsuz gelişmek mümkündür.

Kuşkusuz, birçok insanın Minecraft’ı ücretsiz olarak indirmek istemesinin ana nedenlerinden biri,   kendini ifade etme ve yaratıcılık konusunda büyük özgürlüktür. Çünkü orada sadece hayalinizdeki evi değil, aynı zamanda bütün bir kaleyi inşa edebilir, yeraltı geçitleri sunabilir ve kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz…

Bununla birlikte, hiç kimse mayınlı kaynakları davetsiz misafirlerden saklayarak mütevazı bir kulübede yaşamanızı engelleyemez.

Açık dünya oyunları, elbette, Minecraft’tan çok önce yayınlandı ve daha sonra serbest bırakılmaya devam etti. Minecraft dünyasında özgürce dolaşabilir ve:

 • maden kaynakları;

 • çevreyi keşfetmek;

 • hayvanları avlama;

 • diğer oyuncularla etkileşimde bulunma;

 • düşmanlarla meşgul olmak.

Minecraft için, oyunun belirli bir sürümünü tanımanın ötesinde değiştirebilen veya çevrenizde temalı bir dünya yaratabilecek özel modlar ve doku paketleri de var. Örneğin, Yıldız Savaşlarına veya Vahşi Batı evrenine dalmaya izin verin.

Belki de diğer oyuncularla rekabet, birçok kişinin Minecraft’ı indirmesini sağlayan şeydir: diğer oyunculardan daha üstün hissetmek her zaman güzeldir.

Sadece başkalarına göstermek için büyük yapıları en son teknolojiyle donatabilirsiniz. Ya da sadece komşularınızla savaşabilir ve tüm servetlerini kendiniz için alabilirsiniz. Oyunda, herkes ona daha fazla hitap edecek yolu seçebilir.

Minecraft’ta geniş bir oyuncu yelpazesi için çeşitli dünyalar ve çeşitli oyun modları vardır – hem gündelik hem de gerçekten hardcore olanlar için. Şu anda PC, mobil cihazlar ve oyun konsolları için sürümler bulunmaktadır. Oyun aynı anda birkaç tür içeriyor, bu yüzden burada sadece birini ayırt etmek zor. Bir zamanlar açık dünya sanal alanı, ekonomik bir strateji, bir inşaat simülatörü, bir hayatta kalma oyunu, bir RPG ve hatta bir birinci şahıs nişancıdır. Belki de bu çok yönlülük, Minecraft’ın başarısının sırrıdır. Ancak, kim bilir… Çok daha büyük projeler uzun zamandır unutuldu ve bu oyun sadece aktif olarak değil aynı zamanda gelişiyor.

Oyun dünyasının tüm özelliklerini ve özelliklerini tanımlamak uzun, uzun bir hikaye. Ve geliştiriciler buna yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply