Men of War Assault Squad 2 Indir

Men Of War: Assault Squad 2 Ücretsiz İndirme (TÜM DLC’ler Dahil)

Buradan İndirin

Men Of War: Assault Squad 2 Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Men Of War: Assault Squad 2, 15 Mayıs 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Men of War: Assault Squad 2, oyuncuları ekstrem tank savaşlarından ölümcül keskin nişancı gizli görevlerine götüren yeni tek oyuncu tarzı çatışma modlarına sahiptir. Komutanlar artık çeşitli yeni çok oyunculu 1v1 – 8v8 haritalarında rakiplerle karşı karşıya gelebilir. Muazzam haritalarda büyük savaşlar için tasarlanmış yeni ekstrem oyun modu olsa da savaşları gerçekten canlandırmak için. Bu yeni Assault Squad oyunu, oyuncular tarafından çok talep edilenlere özel önem verilerek önemli oyun motoru ve görsel iyileştirmeler de getiriyor.

Men Of War: Assault Squad 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Men Of War: Assault Squad 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Men of War Assault Squad 2 + TÜM DLC.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan edinebilirsiniz  . ).
 4. Men Of War: Assault Squad 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

Men Of War: Assault Squad 2 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantıyla Men Of War: Assault Squad 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

MEN OF WAR: ASSAULT SQUAD 2 (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUT: 3,88 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  64bit – Windows 7, 8, 10
 • İşlemci:  4.0 GHz tek çekirdekli, 2.0 GHz çift çekirdekli veya üstü
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Grafikler:  DirectX 11 uyumlu
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 11 uyumlu

Men of War Assault Squad 2 Ücretsiz

Tamam burada tam açıklama, ama babam için olmasaydı, Men of War: Assault Squad 2, gözden kaçırmış olacağım bir oyundur. Burada sahip olduğumuz şey, derine inmeyi ve elini tutmayan bir oyuna dişlerini batırmayı sevenler için harika, ancak ona sadık kalanlar için çok ödüllendirici çok derin bir gerçek zamanlı taktik savaş oyunu.

Kendi Başıma Oynamak

Men of War: Assault Squad 2 oynamaya ilk başladığımda, oyunun tek oyunculu kısmına atladım. Bu çok eğlenceli ve katılmanız gereken çok sayıda savaş / görev var. Bunda gerçekten sevdiğim şey, aksiyonun ne kadar çeşitli olduğuydu! Bir dakika tanklarla ve ağır toplarla uğraşıyorsunuz, sonra bir sonraki keskin nişancı olarak keskin nişancılık becerilerinizi kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Bu tür bir çeşitlilik oyunu taze, ilginç ve tabii ki çok zorlayıcı kılıyor. Bazıları kampanyanın biraz samey olduğunu söylüyor, ama aslında onunla eğlendim.

Tonlarca eğlence!

Başkalarıyla oynadığınız oyun modları açısından, Men of War: Assault Squad 2 oldukça istiflenmiş durumda! Katılmanız için 1v1 ve 4v4 savaşları var. Size karşı dürüst olmak gerekirse, zamanımı geçirdiğim 1v1, babam tarafından kıçımı tekmeledi. Ancak, çevrimiçi topluluğu harika buldum. Bu iyi bir şey, bir süre bunu kesinlikle oynaması eğlenceli bir oyun olarak sınıflandırırım. Bu oyunun zorluğunun birçok insanı rahatsız edeceğini kabul etmeliyim. Birimlerinizin nereye gideceğini planlamaktan, ne yaptıklarından ve aynı zamanda savunmayla ilgilendiğinizden emin olmaktan elde edilen gerçek savaşların üstesinden gelmek oldukça zor ve sonuç olarak birçok insanın oyundan bıktığını görebiliyorum. Önce tek oyunculu oynamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Mod!

Pek çok insanın bu oyunu sevmesinin sebeplerinden biri modlama topluluğu. Şimdi, bununla henüz ilgilenmemiş olabilirim, ancak bu oyunda büyük bir modlama topluluğu var ve her türlü eğlenceli mod var. O kadar çok ki, bu incelemeyi yazarken geri dönüp bu modlardan bazılarına bakmaya karar verdim!

Genel olarak, Men of War: Assault Squad 2’nin herkes için bir oyun olmadığını söylemeliyim. Ancak, taktik tabanlı savaş oyunlarını seviyorsanız ve keskin bir öğrenme eğrisinden korkmuyorsanız, bununla eğlenceli vakit geçireceğinizi söyleyeceğim. Sadece gireceğinizi bilin, oyundan en iyi şekilde yararlanmak için bu oyuna ciddi bir zaman ayırmanız gerekecek ve onunla çok daha iyi zaman geçireceksiniz.

Final Skoru: 7/10

Artıları:

 • Oyunun oldukça güzel bir ayarı var
 • Çok sayıda farklı birim
 • Oyunu oldukça çeşitli buldum
 • Farklı oyun modları eğlencelidir
 • Tamamen tıklandığında ödüllendirici bir deneyimdir

Eksileri:

 • Oyuna girmek çok zor
 • En iyi şekilde yararlanmak için modları benimsemeniz gerektiği söyleniyor.

Leave a Reply