Medieval II Total War Indir - Güncellendi 2021

Medieval II Total War Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Ortaçağ II Toplam Savaş İndir

Oyun hakkında

Ortaçağ II: Total War Kingdoms, geçen yılki ödüllü Medieval II: Total War’a resmi genişleme, oyunculara keşfedilecek yepyeni bölgeler, komuta edilecek askerler ve fethedilecek düşmanlar sunuyor. Kingdoms, İngiliz Savaşları, Cermen Kuzey Avrupa, Orta Doğu ve Amerika’nın genişletilmiş haritalarına odaklanan dört yeni kampanyanın tümü ile bir Total War oyunu için şimdiye kadar üretilen en zengin içerikli genişlemedir. Ortaçağ II’de size sadece Güney Amerika’yı cezbedici bir bakış attı, ancak Krallıklarda fethetmeniz için hem Kuzey hem de Güney Amerika’daki geniş topraklar açıldı. Aztekler, Apaches ve Mayalar da dahil olmak üzere Yeni Dünya’dan yepyeni gruplar artık tamamen oynanabilir durumda.

Medieval II: Total War Collection Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Ortaçağ II: Total War Collection indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Medieval.II.Total.War.v1.52.ALL.DLCs.zip” dosyasına tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR, hangi alabilirsiniz  burada ).
 4. Ortaçağ II: Total War Collection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ortaçağ II: Toplam Savaş Koleksiyonu Bedava İndir

Medieval II: Total War Collection Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ORTAÇAĞ II: TOPLAM SAVAŞ KOLEKSİYONU (V1.52 ve TÜM DLC’LER)
BOYUT: 12.36 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows 2000 / XP
 • İşlemci:  Celeron 1.5GHz Pentium 4® (1500MHz) veya eşdeğeri AMD® işlemci. (2,4 GHz P4 Önerilir)
 • RAM:  512 MB RAM (1 GB RAM önerilir)
 • Disk Alanı:  5 GB sıkıştırılmamış sabit sürücü alanı
 • Grafik Kartı *:  128MB Donanım Hızlandırıcı ekran kartı, Shader 1 ile en yeni sürücüleri destekler. % 100 DirectX® 9.0c uyumlu olmalıdır. (256 MB NVIDIA® GeForce ™ 7300 veya üstü veya ATI® Radeon® X1600 veya üstü önerilir)
 • Ekran Çözünürlüğü:  1024 x 768
 • Ses Kartı:  % 100 DirectX® 9.0c uyumlu 16 bit ses kartı ve en son sürücüler
 • DirectX Sürümü:  DirectX® 9.0c
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply