MAX PAYNE 2 Indir

MAX PAYNE 2: MAX PAYNE DÜŞÜŞÜ ÜCRETSIZ İNDIR
OYUN HAKKINDA

Max Payne 2: Max Payne’in Düşüşü, şiddet dolu bir kara film aşk hikayesidir. Karanlık, trajik ve yoğun, derin hikaye, şok edici virajlar ve vahiylerin heyecan verici bir yolculuğudur. Hayatı harap olan Max Payne, kendisini NYPD’de buluyor. Rutin bir cinayet soruşturması sırasında öldüğünü düşündüğü bir kadın, bir femme ölümcül cinayet zanlısı olan Mona Sax’e koşar. Ona musallat olan soruların anahtarlarını tutar. Ama New York şehrinin karanlık ve trajik gecesinde hiçbir şey basit değil. Bir yeraltı haydutları ordusu Max ile aradığı cevaplar arasında duruyor. Kendi kişisel cehennemine daha derinlemesine yolculuğu devam ediyor. Max Payne 2: Max Payne Düşüşü yoğun bir oyun deneyimi sunuyor. Şiddetli ama şık aksiyon sahneleri ve Max Payne serisiyle eşanlamlı hale gelen ağır çekim silah oyununa sahiptir

Buradan İndirin

.

Max Payne 2: Max Payne’in Düşüşü Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Max Payne 2: Max Payne’in Düşüşü indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Max Payne 2’ye Çıkarın Max Maxne’nin Düşüşü.” (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a sahip olmalısınız) burada ).

 4. Max Payne 2: Fall Of Max Payne klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

MAX PAYNE 2: MAX PAYNE DÜŞÜŞÜ ÜCRETSIZ İNDIR

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

MAX PAYNE 2: MAX PAYNE BOYUTU GÜZÜ

: 1,24 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000 / XP

 • İşlemci: 1Ghz PIII / Athlon veya 1.2Ghz Celeron / Duron işlemci

 • Bellek: 256MB RAM

 • Ekran Kartı : Donanım dönüştürme ve aydınlatma desteğine sahip 32 MB AGP ekran kartı

 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0

 • Sabit Sürücü: 1,5 GB sabit disk alanı

 • Ses Kartı: DirectSound uyumlu ses kartı

 • Giriş: Klavye ve fare

daha fazla oyun ve yazılım almak için burayı tıklayın:

Leave a Reply