Mafia 3 Indir

Bayou’da Mafya 3 Brutality

Buradan İndirin

Mafya 2’nin üzerinden beş yıl geçti  ve dürüst olmak gerekirse, açık dünya, organize suç franchise’ı hakkında zar zor düşündüğüm zamanlarda bile. Mafya 3  , bunu oyunlarda nadiren görülen bir ortama yerleştirirken, çetenin aileye odaklanmasıyla doğru gelen duygusal açıdan güçlü bir hikayeyi  özetleyen  ilk fragmanla bunu değiştirecek gibi görünüyor  .

Reddetmemekle ilgilendiğin bir teklif yapacağım

Lincoln Clay’in hikayesini takip etmeye hazırlanan Mafia 3, sizi İtalyan suç sendikasına yerleştirmiyor. Bunun yerine,  karma ırklı bir yetim olarak zor bir şekilde yetiştirildikten sonra orduda kabul gören bir Vietnam gazisisiniz . Amerika’ya döndüğünde, bir çetede bulana kadar, ait olduğu bir yer bulmak için tekrar mücadele etti – bu, birçok inancını terk etmesine neden olan bir seçim.

Ve burası Mafya’nın devreye girdiği yer,  bir toprak ele geçirme sırasında üvey ailesini öldürüyor . Korkunç bir intikam hikayesi için harika bir temel. Başarılı olmak için diğer küçük suç gruplarıyla aynı hizaya gelmeniz, İtalyan mafyasını devirmek ve New Orleans’ı yeniden şekillendirmek için bir imparatorluk kurmanız gerekecek.

Sert oynamak ister misin?

Mafia 3’ün açık dünya tasarımı, şehri özgürce keşfetmenize olanak tanıyacak  ve İtalyanlara karşı savaşmadan önce durumlarla nasıl başa çıkacağınıza karar vermenize yardımcı olacak istihbarat toplayacak  . Oyunun özünde çok sayıda siper temelli silah oyunu bulunsa da (standart döneme uygun av tüfeği ve tabancaları bekleyin), ayrıca yakın dövüş ve gizli seçenekler de sunulacak.

Oyunu 50’lerin New York ve Chicago gibi tarihi organize suç kalelerinden çıkarmak cesur bir seçimdir, ancak bu 1968 New Orleans’ta gösterilenler   kesinlikle farklı görünüyor. Amerika’nın tarih geliştiricisi Hanger 13’ün bu döneminde pek çok şey yaşanırken, kesinlikle yaratıcı bacaklarını genişletmek için yeterli kaynak malzemeye sahip olacak. Ayrıca film müziğinin – başka hiçbir şey olmasa bile – harika olmasını sağlayacak ikonik müzik var.

Yakında geliyor

2K 2016 mali yılı boyunca serbest bırakılması için ayarla, bir ara 1 Nisan arasında, PC, Xbox One ve PlayStation 4’te mafya 3 görmeyi bekleyebilirsiniz st  ve 31 Aralık st  gelecek yıl.

Leave a Reply