Mafia 2 indir - Güncellendi 2021

Mafia 2 Indir – Güncellendi 2023

4.2/5 - (4 votes)

Mafia 2 Digital Deluxe Edition Ücretsiz İndir

buradan Indirin

Mafia 2 indir

Oyun hakkında

Vito Scaletta, bir iş yapmak için güvenilebilecek biri olarak Empire Bay sokaklarında kendisine bir isim vermeye başladı. Arkadaşı Joe ile birlikte, kendini Mafya’ya kanıtlamak için çalışıyor, aile merdiveni daha büyük ödül, statü ve sonuç suçlarıyla hızla tırmandırıyor … bilge bir adam olarak yaşam göründüğü kadar dokunulmaz değil. Empire Bay dünyasına girin – II. Dünya Savaşı Avrupa’da öfkeli ve mimari, arabalar, müzik ve kıyafetler dönemi çarpıcı bir şekilde yansıtıyor. Zaman geçtikçe, hot rod arabaları, 50’li yıllar modası ve dönemin en iyi müziklerinden bazıları havalı yeni bir çağın doğuşunu yansıtıyor.

Mafya 2’yi İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Mafya 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Mafia II Extract – Digital Deluxe Edition.zip” tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

 4. Mafia 2 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mafia 2 Bedava İndir

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Doğrudan bağlantı ile Mafia 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

MAFYA II

BOYUTU: 7.42 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa,

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Microsoft Windows XP (SP2 veya üzeri) / Windows Vista / Windows 7

 • İşlemci:  Pentium D 3Ghz veya AMD Athlon 64 X2 3600+ (Çift çekirdekli) veya üzeri

 • Bellek:  1,5 GB RAM

 • Sabit Disk Alanı:  8GB

 • Ekran Kartı:  nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro veya daha iyisi

 • Ses Kartı:  % 100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

 • Çevre Birimleri:  Klavye ve fare veya Windows uyumlu gamepad

 • Diğer Gereksinimler:  İlk kurulum için Steam kimlik doğrulaması için bir defalık internet bağlantısı gerekir; gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahil) nVidia PhysX_drivers 10.04.02_9.10.0522ve nVidia GPU sürücüleri 197.13 veya en son sürümünü, Steam İstemcisi ve Microsoft DirectX’i içerir.

Mafia 2 Bedava İndir

Mafia 2’yi ÜCRETSİZ olarak indirin – 24 Ağustos 2010’da piyasaya sunulan Mafia 2, 2K Games tarafından yayınlanan bir aksiyon macera oyunudur. Bu oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yaya veya araçla oynanır. Bu makalede Mafia 2’yi nasıl indirip yükleyeceğinizi öğrenin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

MAFYA 2 GENEL BAKIŞ

Mafia 2, kurgusal bir Amerikan şehri olan Empire Bay’in 1940’lı yıllarında geçen bir aksiyon macera oyunu. Oyunda yaklaşık 30’dan fazla araç ve çağından itibaren müzik var. Çok iyi ve etkileşimli bir hikaye ile, önceki Mafya oyunundan dönen birçok ateşli silahınız var. Oyun, bir fotoğraf albümüne bakan Vito Scalette ile başlıyor ve hikayesini bir sesle anlatmaya başlıyor. 1925’te Sicilya’da doğdu ve fakir bir evde büyüdü. Ailesi daha sonra Empire Bay’e geldi, ancak kaldıkları önceki evlerinden daha iyi değildi. Vito okula gider ve daha sonra en iyi arkadaşı haline gelen Joe Barbaro adında bir suçluya karışır. Genel olarak bu oyun çok iyi ve 40’lı yılların başlarında iyi bir fikir verir. Kitabımda, bu kesinlikle denemeye değer bir oyun!

MAFYA NASIL İNDİRİLİR VE KURULUR 2

 1. İndir düğmesini veya aşağıdaki logoyu tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Mafya 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Mafia II Extract – Digital Deluxe Edition.zip” tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

 4. Mafia 2 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, DirectX’i yüklediğinizden emin olun.

İndirme hızları yavaş mı?  Daha yüksek hızlar için Free Download Manager’ı kullanın  .

Ek yardıma ihtiyacınız olursa  Sorun Giderme bölümüne bakın

DLL hatalarından kaçınmak için DIRECTX yüklü olmalıdır. İndirmek için buraya tıklayın   !

DİKKAT : ANTIVIRUS’UNUZU DEVRE DIŞI BIRAKMADIĞINIZDAN EMİN OLUN. BU SİTEDE TÜM İNDİR DOSYALARI% 100 TEMİZ, NE NORTON, AVG, MCAFEE, VB…

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşlemci : Intel® 2 Duo 3.0 GHz veya daha iyisi

Rastgele erişimli hafıza: 2  GB

İşletim Sistemi : Windows® 7 / Vista / XP

Ekran Kartı: Video kartı 512 mb veya daha fazla olmalı ve destekle DirectX 9 uyumlu olmalıdır

Sabit Disk: 6  GB kullanılabilir alan.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply