London 2012 Indir

Bu resmi mobil oyunda 2012 Olimpiyatlarını oyna

Buradan İndirin

Londra 2012 İndir

Bu resmi mobil oyunda 2012 Olimpiyatlarını oynaM Olimpiyat altınlarını kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? Londra 2012 Resmi Oyununu yükleyin ve  bir dizi etkinlikte düğme sporcunuzu diğer sporculara karşı test edin.

Londra 2012 oyununa kendi atletinizi oluşturarak, görünüşlerini kişiselleştirerek ve bir milliyet seçerek başlıyorsunuz. Avatarınız hazır olduğunda etkinliklerde yarışmaya başlayabilir ve dayanıklılık, güç ve hız gibi alanlarda istatistiklerinizi oluşturabilirsiniz.

Ne ile yarışabilirsin?

Londra 2012 Resmi Oyunundaki her etkinlik için üç tür oyun arasından seçim yapabilirsiniz: Eğitim (staj yapmak ve istatistik oluşturmak için ücretsiz eğitim), Olimpiyatlar (madalya için başkalarına karşı yarıştığınız yer) ve Challenge (kesin olarak belirlediğiniz yer) o etkinliğe ulaşmak için başarılar).

Londra 2012 Resmi Oyunu’nda 100 metre sürat koşusu, 110 metre engel, skeet atış ve 100 metre yüzme gibi birçok etkinlik var. Sadece üç etkinlik başlangıçtan itibaren oynayabilir ve yıldızları kullanarak daha fazla kilidini açabilirsiniz. Yıldızlar, oyundaki performansla kazanılır veya bir uygulama içi satın alma yoluyla satın alınabilir. Londra 2012 Resmi Oyununun bu premium sürümü 5.000 yıldız içerir, ancak Londra 2012 Resmi Oyununu ücretsiz indirirseniz sadece 2.000 yıldız alırsınız.

Bak ve hisset

Londra 2012 Resmi Oyunundaki kontroller Atletizm gibi klasik atletizm oyunlarının düğmelere basma eylemine benziyor. Ekranı parmaklarınızla çekiçlemenin yanı sıra, örneğin engelleri atlamak için telefonunuzu öne doğru döndürmek gibi eğim tabanlı kontroller var. Bazı kontroller sorunsuz olabilir ve bazı eski cihazlarda dokunmatik kontroller çok iyi çalışmayabilir.

Londra 2012 Resmi Oyunu oynamak çok eğlenceli ve parlak, renkli grafikler hayata geçirmek için yardımcı olur. Oyun, bizim görüşümüze göre olmayan istatistik oluşturma sisteminin dahil edilmesiyle aşırı karmaşık.

Yine de, Londra 2012 Resmi Oyunu, Olympian fantezilerinizi mobil cihazınızda harekete geçirmenin keyifli bir yoludur.

Premium versiyonda maksimum Dayanıklılık (15 -> 20) Azaltılmış Dayanıklılık şarj süresi (30dk. -> 10dk.) Her etkinlik için sıralama sistemi (dünya sıralaması, rekor sıralaması) Dünya sıralaması grafiği Değiştirilmiş ürünlerin fiyatları ve satın alma yöntemleri Ek ‘Efsane’ karakterleri Geliştirilmiş pop-up bildirimi Gündüz / gece arka planını uygulayın Ses geliştirmeleri Oyun içi işlemler için titreşim sistemi Geliştirilmiş eğim kontrolleri Geliştirilmiş Yüzme kontrolleri

değişiklikler

  • Premium versiyonda maksimum Dayanıklılık (15 -> 20) Azaltılmış Dayanıklılık şarj süresi (30dk. -> 10dk.) Her etkinlik için sıralama sistemi (dünya sıralaması, rekor sıralaması) Dünya sıralaması grafiği Değiştirilmiş ürünlerin fiyatları ve satın alma yöntemleri Ek ‘Efsane’ karakterleri Geliştirilmiş pop-up bildirimi Gündüz / gece arka planını uygulayın Ses geliştirmeleri Oyun içi işlemler için titreşim sistemi Geliştirilmiş eğim kontrolleri Geliştirilmiş Yüzme kontrolleri

Leave a Reply