Lego Marvel Super Heroes 2 Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

Lego Marvel Süper Kahramanlar 2 Indir

TIME hakkında! Yepyeni, orijinal macera LEGO® Marvel Super Heroes 2’de zaman yolculuğu Fatih Fatura ile kafa kafaya giderken farklı dönemlerden ve gerçeklerden en sevdiğiniz Süper Kahramanlara ve Süper Kötü Adamlara katılın! Zaman atmış Chronopolis şehrinde bu kozmik savaşta Galaksinin Koruyucuları, Örümcek Adam, Thor, Hulk, Kara Panter, Kaptan Marvel, Doktor Garip, Yeşil Goblin ve onlarca diğer Marvel Süper Kahraman ve Kötüler olarak oynayın! 2099’da Eski Mısır’dan Eski Batı’ya, Sakaar ve New York’a kadar topraklarda seyahat edin ve yüzyıllar boyunca nesneleri veya karakterleri taşıyın! Ve yeni savaş modlarıyla, arkadaşlar ve aile bir dizi temalı meydan okuma ve savaş arenasında birbirlerine karşı oynayabilir!

Lego Marvel Super Heroes 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Lego Marvel Super Heroes 2 indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasını sağ tıklayın ve “LEGO.Marvel.Super.Heroes.2.ALL.DLC.zip’e Ayıkla” yı tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel).
 4. Lego Marvel Super Heroes 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Lego Marvel Super Heroes 2 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Lego Marvel Super Heroes 2 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

LEGO MARVEL SUPER HEROES 2 (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 22.88 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8 / 8.1 / 10 x64
 • İşlemci:  Intel Core i3-3240 (2 * 3400) veya eşdeğeri, AMD Athlon X4 740 (2 * 3200) veya eşdeğeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 460 (1024 MB), Intel Iris Pro 5200 (paylaşılan), Radeon HD 5850 (1024 MB)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  16 GB kullanılabilir alan
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply