KMSPICO INDIR

KMSPICO INDIRKMSPICO 11 FINAL WINDOWS 10 AKTIVATÖRÜNÜ İNDIRIN [2020]

Windows 10 Activator veya KMSpico, Microsoft Office ve Diğer Windows gibi Microsoft Ürünlerini etkinleştirmek için kullanılan araçla aynıdır. Bu,% 100 hatasız olan tek ücretsiz Yazılımdır ve virüs veya kötü amaçlı yazılım dahil değildir.

Gerçek zamanlı aktivasyon bildirimi sağladığı için bireyler arasında ünlü ve çok iyi bilinen bir aktivatördür.

Bu araç sahtekarlık korumasından% 100 güvenlidir ve bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan her Windows sistem güncellemesini almanıza rağmen onu kullanırken asla yakalanmazsınız. Güncellemeleri aldığınızda, bazı hataları düzeltir, virüslerden ve bu güncellemedeki diğer yeni özellikler eklentisinden korur.

KMSPICO NEDIR

Windows 10 Activator veya KMSPico , Windows’u etkinleştirmek için kullanılabilen Aynı araçtır. Bu araç yalnızca Windows’u etkinleştirmek yerine Microsoft Office’i de etkinleştirebilir. Bildiğiniz gibi, internette herhangi bir virüs içermediğini iddia eden birçok aktivatör var.

Ama gerçek şu ki, bilgisayarınıza zarar veren riskli virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar içeriyorlar. Bu nedenle, insanların çoğu onlara güvenmedikleri için bu tür aktivatörleri kullanmazlar.

Ancak KMSPico, internetteki birçok kişi tarafından güvenilen tek güvenilir araçtır.

İnternetteki en iyi Windows 10 aktivatörünü ararsak, KMSPico’nun üstlerinde olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni sadece mevcut en iyi aktivatör olmasıdır.

Microsoft sahibi Bill Gates tarafından keşfedilen prensip üzerinde çalışır. İlke Anahtar Yönetim Sunucusu olarak bilinir. Bu aracın adı bu yöntemden türetilir.

Daha önce, ofislerinde çok fazla bilgisayar sahibi olan daha büyük şirketler vardı. Böylece, yeni pencereler yüklediklerinde, her Windows’u ayrı olarak etkinleştirirken zor ve tüketen bir görev hissettiler. Bu şekilde Bill Gates, her PC’yi tek bir sunucuya bağlayan bu Anahtar Yönetim Sunucusu sistemini başlatır,

Bu sunucuda, yeni bir Windows yükledikten sonra eklenen yerleşik bir ürün var. Bu nedenle, bu sunucuya bağlanan bilgisayar, sunucudaki anahtar nedeniyle otomatik olarak etkinleştirilir. KMSPico, anasistemlerin dosyasını değiştirdiği gibi çalışır ve ardından bilgisayarınız için özel bir KMS Sunucusu oluşturur.

KMSPICO WINDOWS 10 AKTIVATÖRÜ NEDEN KULLANILMALI?

Bildiğiniz gibi Microsoft Windows ve Office’in 30 günlük deneme sürümü var. Deneme süresi sona erdiğinde, Windows’un ve Office’in özelliklerinin çoğunu kullanmanız kısıtlanacaktır.

Örneğin, Windows deneme sürümünüzün süresi dolarsa, temaları değiştiremezsiniz, masaüstünde etkinleştirme filigranını görürsünüz. Kullanmanız kısıtlanmış birçok özellik bile var.

Bu nedenle, bu deneme süresinin sona ermesi durumunda, lisans anahtarını satın alabilmeniz için para ödemeniz gerekir. Bu anahtar, hayatınızın geri kalanında tüm özelliklerin keyfini çıkarabilmeniz için bu ürünleri etkinleştirmek için kullanılacaktır. Lisansı satın almak için yeterli paranız yoksa ne olur? Onları bir kuruş ödemeden özgürce kullanmanın bir yolu var mı?

Evet, elbette, bu sorunu önlemek için tek çözüm KMSPico. Office & Windows’un en son sürümlerini ve eski sürümlerini etkinleştirmek için kullanılan ücretsiz bir araçtır.

Office veya Windows’unuzu KMSPico aktivatörü ile etkinleştirdiğinizde, tüm özellikleri kullanabilirsiniz. Bunun yerine, Microsoft tarafından asla yakalanmamanız ve yasaklanmamanız için orijinal bir Windows lisansı alırsınız.

KMSPICO’YU KIM GELIŞTIRDI

KMSPico, internette bulunan tek güvenilir ve en iyi Windows 10 aktivatörüdür. Çok tanınmış bir hacker takımı olan Daz Takımı tarafından geliştirilmiştir.

Windows 7 Loader , KMSAuto Net & RemoveWAT gibi KMSPico gibi birçok aktivatör geliştirdiler .

Bu geliştiriciler teknoloji alanında çok katkıda bulunmuşlardır. En iyi katkı, insanların çoğunun kullandığı ve tüm Windows kullanıcıları için hediye olan KMSPico’dur. Bu aracı ücretsiz yaparlar, böylece her insan bundan faydalanabilir.

ARTILAR VE EKSILER

Bu bulduğum KMSPico’nun bazı artıları ve eksileri. Ayrıca başka eksilerini veya artılarını bulursanız, lütfen yorum bölümünde bana bildirin, böylece buraya da ekleyebilirim.

Artıları
 • Bedava

 • Kullanımı kolay

 • Pencereleri etkinleştir

 • Etkinleştirmeden Sonra Güncellemeleri Al

 • Virüssüz

 • Microsoft Office’i etkinleştirme

 • Her İki Mimariyi Destekler

 • Reklamsız

 • Virüs Toplamı tarafından Taranan ve Güvenilir

 • Aktivasyondan Sonra Çıkartılabilir

 • İnternet Bağlantısı Gerekmez

 • Etkinleştirme için Ürün Anahtarlarına Gerek Yok

Eksileri

 • Bazı Antivirüsler Bir Virüs Olarak Algılanır (bunun nedeni aktivatörlerin kara listeye alınmasıdır)

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

KMSPICO WINDOWS 10 AKTIVATÖRÜNÜ İNDIRIN

Bu harika Windows 10 Aktivatörünü indirmeyi merak ettiğinizden eminim. Eğer evet ise, o zaman endişelenmeyin, çünkü burada kolayca bu indiriciyi bulabileceğiniz bu aktivatörün bağlantısını paylaşacağım.

Diğer web siteleri gibi, indirme bağlantılarında hiçbir zaman Bağlantı Kısaltıcıları veya başka türde reklamlar kullanmayız. Web sitemizde sağlanan bağlantı, bu reklamlardan% 100 ücretsizdir ve doğrudan bir bağlantıdır.

KMSpico’yu indir

Yine de KMSPico’yu nasıl indireceğinizi bilmiyor olsanız bile. O zaman burada size kısa ama anlamlı bir rehber sunacağım. Bu kılavuzda, Windows 10 aktivatörlerini web sitemizden nasıl kolayca indirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Tamam, işte adım adım kılavuz:

 1. Her şeyden önce, “KMSPico’u İndir” etiketi ile aşağıda bulunan düğmeye tıklamanız gerekiyor.

 2. Şimdi bu düğmeyi tıkladığınızda, İndirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

 3. Bu indirme sayfasında, “Şimdi İndir” etiketli başka bir düğme bulacaksınız.

 4. Bu indirme düğmesini tıklayın, ardından Mediafire bağlantısını göreceksiniz.

 5. Mediafire Bağlantısını tamamen açtığında, Mediafire’da bir indirme düğmesi bulacaksınız.

 6. Üzerine tıklayın, dosyanızı indirmeye başlamak 5 saniye sürecektir.

 7. 5 saniye tamamlandıktan sonra, dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu seçmenizi ister. Kolayca bulabilmeniz için dosyanızı masaüstüne kaydetmeniz önerilir.

 8. Şimdi dosyayı seçtikten sonra, kaydet’i tıklamanız yeterlidir ve daha sonra indirmeye başlayacaktır. İndirme süresi internet bağlantınıza göre değişir, bu yüzden indirme işlemi tamamlanana kadar bekleyin.

İşte KMSPico Aktivatörünü başarıyla indirdiniz. Şimdi, Windows’u veya Microsoft Office’i kullanarak nasıl etkinleştirebileceğinizi bilmenin zamanı geldi. Bunun için aşağıdaki aktivasyon kılavuzunu kontrol etmeniz gerekir.

KMSPICO KULLANARAK WINDOWS 10’U ETKINLEŞTIRME

Şimdi, bu aktivatörü indirdikten sonra şimdi bu makalenin ana kısmı geliyor. KMSPico kullanarak Windows 10 ve MS Office’i nasıl etkinleştirebilirsiniz.

Devam etmeden önce, bu aracın özelliklerini okuduğunuzdan ve yukarıda da okuduğunuzdan emin olun. Bundan sonra, aslında ne yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Aksi takdirde, aşağıdaki adımlardan bazılarını uygularken güvensiz hissedebilirsiniz.

Tamam, işte takip etmeniz gereken adımlar:

1. Her şeyden önce, Antivirüs veya Windows Defender’ı devre dışı bırakmanız gerekir . Bunun nedeni, bazı AntiVirus programlarının KMSPico’yu kara listeye almasıdır.

Not:

Devre dışı Windows Defender için, açmak gerekir Başlat Menüsü sonra aramak Ayarlar , .in ayarlarına aşağı kaydırma Güncelleme ve Güvenlik . Şimdi sağ taraftan, Windows Defender’ı ve ardından Windows Defender Güvenlik Merkezi’ni Aç’ı tıklayın .

Şimdi Virüs ve Tehdit Koruması’na tıklayın ve ardından Virüs ve tehdit koruması ayarlarına tıklayın . Oradan, Gerçek Zamanlı Korumayı kapatın ve işiniz bitti.

2. Şimdi yukarıdan indirdiğiniz zip dosyasını çıkarın, yeni bir klasör göreceksiniz.

3. Bu klasörü açın, ardından KMSPico.exe dosyasını göreceksiniz, sadece sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırın.

4. Ardından, genellikle yaptığınız gibi yönergeleri izlemeniz gereken bir yükleme penceresi açılır.

5. Şimdi kurulum tamamlandığında, KMSPico programını açmanız gerekecektir. Bunu yapmak için, Başlat Menüsünü açmanız ve ardından kısayolu üstte bulmanız gerekir. Aksi takdirde, başlat menüsü arama çubuğunda bile arayabilirsiniz.

6. Şimdi Kmspico açın ve bir cazibe gibi program sesi göreceksiniz, sonra sadece kırmızı düğmeye tıklayın ve gitmek için hazır pencereler ince 2 saniye etkinleştirir

Bilgisayarınız şimdi yeniden başlatıldığında, Bilgisayarım’a sağ tıklayın ve ardından Özellikler’e tıklayın . En aşağı kaydırın ve burada Windows’unuzun durumunu göreceksiniz.

KMSPico Kullanarak Windows 10’u Etkinleştirme

Şimdi Microsoft Office için etkinleştirme sürecine bakalım . Bunu yapmak için aşağıdaki adımları dikkatlice izlemeniz gerekir.

 • İlk olarak, Windows İşletim Sistemini yeni etkinleştirdiyseniz makinenizi yeniden başlatmanız gerekir.

 • Şimdi yeniden başlattıktan sonra, herhangi bir sorunla karşılaşmamak için Windows Defender’ı devre dışı bırakmanız gerekir.

 • Şimdi önce Microsoft Word’ün MS Word gibi herhangi bir ürününü açmanız gerekiyor veya MS Excel size bağlı.

 • Bundan sonra, Başlat Menüsü’nü açmanız ve ardından arama kutusunda KMSPico’yu aramanız gerekir. Hatta aşağıya inebilir ve aşağıdaki KMSPico klasörünü görebilirsiniz.

 • Bu klasörden KMSPico.exe dosyasını veya arama sonucunu açın ve ardından sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırın.

 • Burada Office logosunu göreceksiniz , yani aktivatör tarafından başarıyla tespit edildi. Şimdi kırmızı düğmeye tıklayın ve işlemi tamamlamak için birkaç saniye bekleyin.

 • Ardından “Olumlu” ve daha sonra “Program Tamamlandı ” bildirimlerini dinleyeceksiniz .

Bu, Office’i başarıyla etkinleştirdiğiniz anlamına gelir. Durumu kontrol etmek için, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız ve yeniden başlatmanın ardından Word veya Excel’i açmanız ve yukarıdaki sağ tarafta bulunan dosyaya tıklamanız yeterlidir. Oradan, aşağıda sol tarafta bulunan Hesap seçeneğini görüyorsunuz ve ardından hesap bilgilerini görüyorsunuz.

WINDOWS 10 AKTIVATÖR KMSPICO ÖZELLIKLERI

Bu harika aktivatör hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, işte KMSPico’nun sağladığı özelliklerin listesi. Aslında ne indireceğinizi görebilmeniz için tüm bunları okumalısınız. Ayrıca, bu basit ve havalı Windows 10 Aktivatörünün değerini öğreneceksiniz.

Pencereleri etkinleştir

KMSPico, kullanıcılarının Microsoft Windows İşletim Sistemini etkinleştirmesine izin verir. Bu, herkesin dünya çapında kullandığı en kullanışlı İşletim Sistemidir.

Sorun, ödenmiş olması ve kullanmak için lisansı satın almanız gerektiğidir. Ancak bu aktivatörü indirdikten sonra, Windows’unuzu para ödemeden etkinleştireceksiniz.

Office’i etkinleştirin

Microsoft Office, bankadaki ve diğer birçok yerde en kullanışlı Office uygulamasıdır. Tıpkı Windows gibi,

sonsuza kadar kullanmak için lisans anahtarını alabilmeniz için para ödemeniz de gerekir. Ancak. Microsoft Office’in herhangi bir sürümünü kullanarak da etkinleştirebilirsiniz.

N-Bit Destekleri

X32 veya x64 Windows veya Office’i etkinleştirmek için KMSPico’yu nerede bulabileceğinizi merak ediyorsanız. O zaman endişelenmeyin, bu araç her iki mimariyi de destekler. Artık bu, hem mimarinin Windows’unu hem de Office’ini tek bir aktivatörle etkinleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Gerçek Etkinleştirme

Aktivatörlerin çoğunda Orijinal aktivasyonu talep ediyorlar, ancak gerçek şu ki size sadece sahte aktivasyon veriyorlar. Bu araçları kullanarak Microsoft’tan güncelleme almadığınızı fark edeceksiniz.

Ayrıca, Microsoft Sunucuları tarafından yasaklanma riski de vardır. Ancak bu aracı kullandıktan sonra,% 100 Orijinal etkinleştirme elde edersiniz ve Microsoft’tan da güncellemeler alacaksınız.

Ömür Boyu Aktivasyon

Evet, doğru KMSPico’nun size ömür boyu aktivasyon sağladığını duydunuz. Bu, belirli bir süre sonra Windows’u veya Office’i tekrar tekrar etkinleştirmeniz gerekmediği anlamına gelir.

Aktivatörlerin çoğunda, sadece Kayıt Defteri dosyalarını değiştirerek deneme tarihini genişletirler. Bu aktivatör Office ve Windows için tek kalıcı etkinleştirme çözümüdür

Bedava

Bu harika aktivatör% 100 ücretsizdir ve istediğiniz kadar makinede kullanılabilir. Programın belirli sayıda makinede kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Virüssüz

% 100 virüssüz bir Windows 10 aktivatörüdür ve bilgisayarınıza zarar verme riski yoktur. Bu araç ayrıca Virüs Toplamı tarafından taranır ve içinde virüs bulamaz. Kötü amaçlı yazılım, truva atı veya keylogger içermeyen tek gerçek aktivatördür.

Sahtekarlık Tespiti Yok

Microsoft, sahtekarlık tarafından etkinleştirilen Windows’u algılayan programı başlattı. Tespit ettiklerinde derhal harekete geçer ve makinesini de yasaklarlar. KMSPico’da Sahtekarlık Tespitinden yakalanma riski yoktur.

Gerekli Beceri Yok

Eğer merak ediyorsanız, bu aracı kullanmak zordur, o zaman yanılıyorsunuz. Bu araç, onu çalıştırmak için herhangi bir özel beceriye sahip olmanızı gerektirmez. Kullanımı çok kolaydır ve aktivatörlerin çoğuna kıyasla basittir.

Işık Boyutu

Bu araç çok küçük boyuttadır ve sabit diskinizde büyük yer kaplamaz. Bu aktivatörün toplam büyüklüğü 5 mega ısırığın altındadır. Sabit diskinizde fazla yer yoksa, bunun için en iyi çözüm budur.

Taşınabilir

Virüs veya kötü amaçlı yazılım konusunda hala endişeleniyorsanız, işte sizin için en iyi seçenek. Taşınabilir KMSPico , Windows veya Office’i makinenize yüklemeden etkinleştirmek için kullanılabilecek tek yoldur.

Tam Bağımsız

İnternete bağlı değilseniz veya internet veya WiFi bulunmayan bir yerdeyseniz. O zaman bu araç o yerde de yararlıdır çünkü herhangi bir internet bağlantısı gerektirmez. KMSPico, durumunuza bağlı olarak tamamen çevrimdışı ve çevrimiçi çalışır.

Windows 10 Aktivatörü

Bu Araç Windows 10 Özelliğini Etkinleştirmek için Kullanılır, Bu Windows sürümü için en iyi aktivatördür, Becoz tüm premium özelliklerin tadını çıkarmak için herhangi bir anahtar satın almanıza gerek yoktur. Bu müthiş Yazılımı kullanarak, bilgisayarınız ile herhangi bir yasadışı şey yapmadan tüm Anahtar Ayarlarını Ücretsiz alabilirsiniz.

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • .Net Framework 4.0 veya üzeri sürümlere sahip olmalısınız

 • Windows XP, 7, 8, 8.1 veya 10

 • 20 MB Boş Sabit Disk Alanı

CHANGELOGS

Sürüm 10.2.0

– Windows 8.1 ve Windows 10’da Office 10’u etkinleştirirken sorun giderildi

– Yazılımı makinenize yüklerken çökme sorunu düzeltildi

– Windows ve Office’i etkinleştirdikten sonra KMS Emulator IP’sini kaldırmak için Özellik eklendi

Sürüm 10.1.9

– Windows 7 veya Windows 8’i Etkinleştirirken Sabit Sorun

Sürüm 10.1.8

– O365-2016 dönüşümü için destek eklendi

– Windows 10 OS’de yapı 10576 ile bazı hatalar düzeltildi

– Küçük hata düzeltmeleri

Sürüm 10.1.7

– Office ve Windows için VL işlevi iyileştirildi

– Bildirilen Bazı Hatalar düzeltildi

KMSPICO NASIL KALDIRILIR

Windows ve Microsoft Office’inizi yeni etkinleştirdiyseniz ve şimdi bu Aktivatörü kaldırmak istiyorsanız. Ama bir şekilde doğru süreci bilmiyorsunuz, o zaman burada kullanabileceğiniz bazı yöntemler var. Çünkü çoğu insan hala bu araca inanmıyor; işiniz bittikten sonra kaldırmanızın nedeni budur.

Ayrıca, aktivasyon hakkında endişelenmeyin. Kalıcı olduğu için devre dışı bırakılmayacaktır. Bu ürünleri yeni yeni pencereler taktığınız sürece kullanabilirsiniz. Windows işletim sisteminin yeni yeni kopyasını yüklediğinizde, tüm kayıt defteri anahtarlarını kaldıracağı için yeniden etkinleştirmeniz gerekir.

Tamam, işte kullanabileceğiniz yöntemler:

Uninstaller kullanarak KMSPico yazılımını kaldırın

Bu, kendi yerleşik kaldırıcısından Kaldırma yöntemidir. Kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır.

1. Görev çubuğundan Başlat Menüsü’nü açın veya Windows Tuşu’na basın.

2. Şimdi aşağı kaydırın ve KMSPico klasörünü bulun, sonra tıklayın ve tüm programları görün.

3. Burada olarak Etiketli bir program göreceksiniz Kaldır ile Geri Dönüşüm Kutusu üzerinde sadece tıklama simgesi.

4. Daha sonra üç seçenek bulacağınız yeni bir Windows açılacaktır. Birincisi Yeniden Yükleme, ikincisi Onarma ve üçüncüsü Kaldırma.

5. Kaldır seçeneğini işaretleyin ve ardından aşağıdaki sonraki düğmeyi tıklayın. Şimdi birkaç saniye bekleyin, program bilgisayarınızdan otomatik olarak kaldırılacaktır.

Sistemi Kullanarak KMSPico Kaldırma

Bu yöntem, Windows’un kendi uygulama yönetimi hizmeti aracılığıyla uygulanabilir. Dahili Özellik olduğu için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemenize gerek yoktur.

İzlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Başlat Menüsü’nü açın ve arama kutusunda “Çalıştır” ı arayın veya Windows Logo Tuşu + R’ye basın.

 • Çalıştır menüsünü şimdi açacaktır, burada “Appwiz.Cpl” (tırnak işaretleri olmadan) yazmanız ve enter tuşuna basmanız gerekir.

 • Burada makinenizde yüklü tüm uygulamaları göreceksiniz, aşağı kaydırın ve KMSPico’yu bulun.

 • Şimdi simgeye çift tıklayın, Uninstaller pencereleri açılacaktır. Ekrandaki talimatları izleyin ve ardından kaldırılması biraz zaman alacaktır.

KMSPico’yu bilgisayarınızdan başarıyla kaldırdınız. Hala emin değilseniz, kayıt defteri dosyalarını da kaldırmak için kullanılabilecek başka bir yöntem vardır.

IObit Uninstaller’ı Kullanarak Kaldırma

Bu, kayıt defteri dosyalarını da kaldırmak ve hatta kaldırmak için kullanılan başka bir yöntemdir. IObit kaldırıcısını kullanarak, tamamen kaldırıldığından emin olursunuz.

Tamam, işte takip etmeniz gereken adımlar:

 1. Önce IObit Uninstaller’ı aşağıdaki URL’den indirmeniz gerekir (IObit Uninstaller’ı indirin).

 2. Şimdi başka bir yazılım yüklerken makinenize kurun, kurulum işlemi farklı değildir.

 3. Kurulum tamamlandığında, programı açmanız ve lisansı satın aldıysanız kaydetmeniz yeterlidir.

 4. Programı açtıktan sonra, yüklü tüm uygulamalarınızı göreceksiniz. Şimdi aşağı kaydırın ve KMSPico aktivatörünü bulun ve ardından Yazılımı işaretleyin.

 5. Aktivatörü seçtiğinizde, aşağıdaki Kaldırma seçeneğini görürsünüz . Sadece üzerine tıklayın, onayınız için yeni bir açılır pencere açılacaktır.

 6. İşte bu pencerede “Ek Dosyaları Kaldır” seçeneğini seçmeniz gereken ana kısım . Sonra tekrar o Pencerede Kaldır düğmesine tıklayın.

Şimdi, bazen bekleyin, daha sonra otomatik olarak KMSPico’yu kaldırır ve ek dosyalarını da kaldırır. Tüm süreç otomatiktir; başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Kaldırma işlemi tamamlandığında, orada bir mesaj görürsünüz ve işte şimdi işiniz bitti.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sadece KMSPico’nun özelliklerini ve çalışmalarını okuduysanız, ancak yine de bir şey hakkında kafanız karıştıysa. Sonra burada internet hakkında en sık sorulan soruları tartışacağım. Cevabınız varsa cevabı kontrol edebilirsiniz; aksi takdirde, bulamazsanız, yorum bölümünde sorabilirsiniz.

S1) Bunu kullandıktan sonra pencereleri güncelleyebilir miyim?

Evet, elbette, Microsoft’tan en son güncellemeleri alacak ve güvenlik güncellemesini de alacaksınız. Bu şekilde, bilgisayarınız güncel ve virüs ve truva atlarından arınmış olacaktır.

S2) Etkinleştirme için internet bağlantım olması gerekir mi?

Hayır, internet gerekli değil tüm süreç tamamen çevrimdışı yapılır.

S3) KMSPico Windows 10 Activator çalışmıyor? Ne yapmalıyım?

Programı yeniden yüklemeniz gerekiyor. Bazen sorunla karşılaşırsınız, bu da çalışmasını önler. Aksi takdirde, bu işe yaramazsa, yeni bir Windows yüklemeniz gerekir.

S4) Windows için orijinal lisansım var mı? Office’i etkinleştirmeye çalışırsam lisansımı bozar mı?

Program, Windows’u veya Office’i etkinleştirmeye çalıştığınızda tasarlanmıştır. Bu, önce orijinal lisansınız olduğunda kullanılabilir lisans olup olmadığını kontrol eder, otomatik olarak lisanstan kaçınır ve değişiklik yapmaz. Bu şekilde, lisansınızı bozmadan Office’i etkinleştirebilirsiniz.

S5) KMSPico için günlük dosyalarını nerede bulabilirim?

Günlük dosyalarını Bilgisayarım -> Yerel Disk (C) -> Program Dosyaları -> KMSPico -> Günlükler’e giderek bulabilirsiniz.

S6) Bu araç Windows’u kalıcı olarak etkinleştirecek mi?

Şimdilik, Windows 10, 8, 8.1 ve 7’de, yeni Windows’u her yüklediğinizde, otomatik olarak etkinleştirecektir. Yani, cevap evet, kalıcı bir çözüm.

S7) Başarılı bir şekilde etkinleşiyor, ancak “Windows’u Etkinleştir” filigranı hala var mı?

Hala bu filigranı görüyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterlidir ve kaybolacaktır.

S7) Bu en iyi windows 10 aktivatörü mü?

Evet, şu anda Windows 10 için en iyi Aktivatör,

SON SÖZLER

Windows 10 için KMSPico Aktivatörü , Windows’u ve Microsoft Office’i günlük olarak kullanan herkes için bir hediye.

Bu size çok fazla zaman ve büyük miktarda para da çözer. Herhangi bir virüs veya kötü amaçlı yazılım içermeyen tek en iyi Windows 10 aktivatörüdür . İstediğiniz kadar makinede kullanabilirsiniz. Yazılım kullanımında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Bir şey kaçırdıysanız, gidip kontrol etmeniz önerilir. Windows 10 aktivatörünün özelliklerini de kontrol etmelisiniz, böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yükleme ve etkinleştirme işlemini yeni atladıysanız, lütfen tekrar gidin ve okuyun, böylece herhangi bir hata yapmazsınız. KMSPico’nun nasıl kurulacağı ve Windows 10’un nasıl etkinleştirileceği hakkında adım adım kılavuzun tamamını yazdım.

İşimi yeni beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınızla paylaşın, çünkü paylaşım umursar. Ayrıca, herhangi bir güncellemeyi kaçırmamak için web siteme yer işareti koyun.

Web sitemi ayda bir kez kontrol etmelisiniz, böylece bağlantıyı güncellersek, önce onu alırsınız ve güncellenmiş bir sürüm alırsınız.

KMSPico Veya Windows 10 Aktivatörü

KMSPico, Microsoft Windows için etkinleştirme aracıdır. TeamDaz tarafından geliştirilen Windows 10 aktivatörü olarak da bilinir. Windows ve Microsoft Office için virüssüz etkinleştirici buradan indirilebilir.

Fiyat Para Birimi: USD

İşletim Sistemi: Windows 10

Uygulama Kategorisi: Aktivatör

Burada daha fazla pc oyunu edinin:

sağlam indir
call of duty 2 indir
half life indir
gta 3 indir
totally accurate battle simulator indir
half life 2 indir
call of duty modern warfare 2 indir
city car driving indir
camtasia studio 8 full indir
crysis indir
fifa 19 indir
counter strike 2.5 indir
need for speed underground 2 indir
assetto corsa indir
forza horizon 4 indir
fifa 2007 indir
fm 2019 indir
powerpoint indir
age of empires 2 indir
sims 4 indir
pes 2018 indir
gta san indir
gta 4 indir
cs go indir
counter strike 1.8 indir
internet cafe simulator indir
hearts of iron 4 indir
pes 2019 indir
call of duty modern warfare indir
mafia 2 indir
mount and blade warband indir
euro truck simulator 2 full indir
half life indir
outlast indir
internet download manager
cs 1.6 indir
gta vice city indir
pes 2013 indir
gta 5 indir
blur indir
forza horizon 3 indir
rocket league indir
max payne 2 indir
garrys mod indir
call of duty 3 indir
life 4 dead indir
battlefield 1 indir
life 4 dead 2 indir
assassins creed 3 indir
city skylines indir
bully indir
arma 3 indir
farming simulator 17 indir

Leave a Reply