KMPlayer Indir - Güncellendi 2021

KMPlayer Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (2 votes)

Filehippo KMPlayer 2019 Son Sürüm (32/64 Bit) Windows 10/8/7 için Ücretsiz İndirme Windows PC için esnek bir çoklu ortam katılımcısıdır ve bu tür kodeklerin çeşitli biçimlerini kapatabilir. Ayrı bir Codec bileşeni olmadan, herhangi bir medya belgesini oynatabilirsiniz, çünkü KMP’nin kendi dahili Codec’i vardır. Desteklenen Codec bileşeni dahili ve harici olarak ayrılır. Ses Codec’i için Filehippo KMPlayer 2019, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG ve benzerlerini destekler. Dahası, iç ses Codec kullanılırken matris karakteristiği / normalleştirici işlevine yardımcı olur.

Filehippo KMPlayer 2019, DirectShow avantaj makinesi ile boğulmadan diğer ayırıcılara, kod çözücülere, ses / video dönüştürme filtrelerine ve oluşturucularına bağlantılar açısından her iç ve dış filtreye tam olarak yönetilen bir ortam sağlar. Dahili filtreler, bir kişinin cihazına, sistem filtreleriyle karıştırılmasını önlemek için kaydedilmez.

Dahili Codec, KMPlayer 2019’un içinde işlenir, böylece daha hızlı ve daha güvenlidir. Ayrıca, Filehippo KM Player 32/64 bit, şovdaki tüm Codec bileşenlerini destekler ve ayrıca MPEG1 / 2’yi destekler. Düşük CPU bilgisayarına sahip olan ve / veya fantastik bir çoklu ortam oynatma oynatıcısı için çalışan bir tüketici olan Codec’i koymanın zor olduğunu ortaya çıkaran bir tüketiciyseniz, çevrenizi uygun bir multi’ye dönüştürebilirsiniz. -KMP 2019 Son Sürümünü kullanarak medya düzeni.

Eksik / Hasarlı AVI dosyasını, Kilitli Medya Dosyalarını indirme veya paylaşma, Sıkıştırılmış Ses Albümü (zip,  rar ) vb. Ayrıca WIDI, üç-D, 4K’yı destekler ve çok çeşitli altyazıları işler ve ses, video ve ekran görüntülerini birçok şekilde yakalamanızı sağlar. Gevşek Ücretsiz indirme düğmesine tıklayarak PC çevrimdışı yükleyici için Filehippo KM Player 2019’u web sitesinden indirebilirsiniz.

buradan Indirin

KMPlayer Indir

Yeni bir Windows kurulumu, normalde günlük talepleri karşılamak için 0.33 parti yazılımın da çağrılmasını gerektirir. Bir virüsten koruma, CD / DVD aracı, sıkıştırma yardımcı programı, rapor yöneticisi, Internet tarayıcısı, çalışma alanı paketi veya multimedya oynatıcılar üzerinde çalıştığınıza inanıyor olun, genellikle seçilen bir kümeyle devam edersiniz. Video oynatıcılar söz konusu olduğunda, dürüstçe görevlerini güzel yapan bazı kişiler var. KMPlayer 2019 Windows 7/8/10 için zirvesinde oturuyor ve sıralarını Windows Media Player, VLC medya  katılımcısı, BS gibi diğer kötü şöhretli uygulamalarla paylaşıyor  . Oyuncu veya Gom Oyuncu.

Uluslararası filmlerin tümünü kumar oynamayı hedefleyen KMPlayer 2019 32/64 bit Windows 10/8/7, MPEG1 / 2, AAC, WMA 7/8, OGG ve kodek gibi dahili kodeklerle gösteriden iyi bir yoldur ek formatları arama ve indirme olmadan herhangi bir medya kaydını oynatın. Bu kılavuz, PC’de video parçası çalmak için Windows 10/8/7 (64 bit / 32 bit) için KMPlayer 2019’u ve ayrıca KMPlayer Windows 10’unuz olması durumunda bir KMPlayer 2019 Windows 10/8/7 fırsatını indirmek için iyi bir teknik sunacaktır. hata yapar.

Filehippo İndir KMPlayer 2019 Windows ve Mac için En Son Sürüm KMPlayer olmayan herkese açık olmayan bir bilgisayar veya masaüstü Pazar günleri olmadan iş günü gibidir. Dizüstü bilgisayarınızın işyerinde harap bir zaman geçirdiğinizde melodi veya film deneyimi yaşamanız için KMPlayer 2019’dan oluşmazsanız zorlanmayı hissedeceksiniz.

Bilgi işlem cihazınız için seçebileceğiniz çok sayıda medya oynatıcı uygulaması olduğundan, bu yazılımı uygulamanız önerilir. Bu yazılım, yüksek medya kuruluşu için arenadaki çoğunluk tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Birkaç yıldan daha uzun bir süredir geliştirilmiş olan bu ürün, kumar melodisini, filmleri, dizileri ve diğer içerik malzemelerini yöneten daha iyileştirici özellikler sunuyor.

İnternette bir KMPlayer modern modelini arıyorsanız Yani, şimdi bir gün sizlerle en iyi konuma sahip bir Medial katılımcı yardımcı programı KMPlayer, kullanımı çok kolay ve son derece iyi olan her diğer oyuncu için mükemmel bir alternatiftir. görünüm ve ses ve video oynatmak için bu katılımcı geniş kapsamlı fonksiyonları. Bir KMPlayer için artık çaba göstermiyorsanız, olağanüstü yetenekleri ve birçok harika konunun esnek ortam katılımcısının Masaüstü Windows 7/8/10’de eğlenmesi için görünümü nedeniyle bir ev sineması hissini atlayabilirsiniz.

Çeşitli Media Player paketlerine sahip olacağından, masaüstünüz için bu yazılımı seçebilirsiniz. Bu yazılım, tüm dünyadaki çoğu insanı kullanarak yüksek medya işverenleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda, ileriye doğru atıldı ve parça çalma, filmler, tiyatrolar ve farklı içerik alanlarında daha yüksek özellikler sunuyor. Filehippo KMPlayer 2019 İndir Windows 7 için Windows 8 veya Windows 10 ve 32 bit ve 64 bit çalışan makine, PC Windows için en son 2019 sürümünü destekledi.

Diğer kesintiler, kod çözücüler, ses ve video dönüştürme filtreleri ve oluşturucularına bağlantılar açısından, oynatıcı iç ve dış filtreleri kontrollü bir ortamla DirectShow fayda makinesi olmadan sunar. Dahili filtreler müşterilerin makinesine kaydedilmez, böylece gadget filtreleri karışmaz. Medya oynatmak için gerekli olan hemen hemen tüm kod çözücüler Filehippo KMPlayer 2019’un bir parçasıdır. Buna ek olarak, kurumsal h.264 kod çözücüleri veya Cyberlink / InterVideo ses kod çözücüleri gibi harici kod çözücüler, KMP’nin özelleştirmeyle mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamak için dahili kod çözücülerdeki kısıtlamaları aşmak için ayrıntılı olabilir. kullanıcılardan.

Bu oyuncu, dört K Ultra HD ve 3 boyutlu filmler içeren maksimum ünlü video formatlarını ve bürokrasiyi, ikincisinin altyazılarının net bir şekilde kaplanmasını sağlayan benzersiz bir ayar cihazı ile kullanır. Buna ek olarak, bir URL’den çevrimiçi akışla veya her türlü harici dijital TV sisteminin kullanılmasına izin verirken, diğer varlıklardan vücut diskleri bile oynatabilir.

KMPlayer 2019 Son Sürüm Windows için yüksek kaliteli medya oyuncularından biridir. Filmleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Filmlerinizde format varsa endişelenmeyin. Çünkü KMPlayer aşırı video format numaralarına yardımcı oluyor. Günümüzde, alışılmadık ve kritik video formatlarını oynatamayan birkaç video oynatıcısı mevcuttur. Ancak bu tür hareketli görüntüleri birkaç video formatında oynatamazlar. Bu formata yardımcı olmak için codec bileşenini kurmak istiyoruz. Ancak, bir KMPlayer kullanıyor olmanız durumunda ayrı bir codec bileşenine ihtiyacınız yoktur. KMplayer’da her türlü video formatı oynatılabilir. KMPlayer kişisel codec bileşenine sahip olduğundan. KMPlayer 4.2.2.34 Çünkü PC çok ünlü olduğu için ünlendi. Ayrıca Ultrasurf’a ücretsiz bir göz atabilirsiniz.

KMPLAYER 2019 SON VERSİYONUN ÖZELLİKLERİ (32/64 BIT) ÜCRETSİZ İNDİR

 • Topnotch Medya Dosyaları Organizasyonu

KMPlayer 2019’da yer alan ilk faydalı işlev, birinci sınıf medya belgeleri kuruluşudur. Bu özellik, içerik malzemesi bölümlerini ses veya video toplama klasörleri için hazırlamanızı sağlar. Bu durumda, çalma listesi düzenleyicinizi değiştirebilir ve sorunsuz yeni bir çalma listesi oluşturabilirsiniz. Video Kitaplığına yönlendirilebilirsiniz. Ardından, evin görüntü ekranını başlatmakla koruyabilir ve Müzik veya Video’yu tıklayabilirsiniz.

 • Dahili Kodekler

Çok önemli olabilecek 2. özellik dahili kodeklerdir. Dahili kodek, ayarlara gitmeye gerek kalmadan uygulamaları hızlı ve zahmetsizce kullanmanıza izin veren entegre bir özelliktir. Uygulamayı zahmetsizce kullanarak PC’nizin veya bilgi işlem cihazınızın ilginç kısımlarının tadını çıkarabilirsiniz.

 • Yüksek kalite

KMPlayer şüphesiz video içinde kayda değer bir fotoğrafa sahiptir. Resimlerin görünümü ekstra parlak, temiz ve gerçek gibi. Bu durumda, harika bir görüntüye sahip 3-d, 4K ve UHD görüntülerden faydalanır.

 • Video Çekim İşlevi

Video ele geçirme işlevi, bu yazılım programının kontrol etmeniz gereken diğer bir özelliğidir. İstediğiniz görüntü ekranını tercih ettiğiniz biçime göre tam olarak yakalamanızı sağlar. Bu, en çok sevdiğiniz düzeni seçmenize yardımcı olmak için çok yararlı olabilir.

 • Çoklu Dil Desteği

Dil kılavuzu ile sektördeki kullanıcılara 24 dil sunuyor. KMPlayer’ınız için dil kullanılabilirliğini test etmeniz ve dilinizi orada bulmanız yeterlidir. KMPlayer 4.2.2.34 yazılımınızda, hızlı ve sorunsuz çalışmanıza izin vermek için kullanmakta olduğunuz dili seçin.

 • Kolay, yönlendirmeli kurulum işlemi

KMPlayer’ın kurulum şekli, bir adımdan diğerine geçerken tanınmanızı ister. ‘Önerilen’, ‘Tam Yükleme’ ve diğer codec bileşeni açılmamış kurulumlardan karar vererek kurulum şeklini seçmeniz istenir. Bu, KMPlayer 2019’u Filehippo’da ‘reklam destekli’ olarak listeleyen motiflerden biriyle karşılaştığınız ilk yerdir ve ihtiyaç duymayacağınız veya istemeyebileceğiniz 0.33 doğum günü partisi uygulamalarını koymak ve önlemek için bileşenler seçme fırsatı.

 • Neredeyse tüm medya dosyalarını oynatın

KMPlayer aracılığıyla sağlanan arayüz şüphesiz zariftir – kolay ama zariftir. İçindeki sezgisel yaklaşıma yaklaşarak, birkaç tıklamayla video katılımcının alternatiflerine hızlı bir şekilde giriş hakkı elde etmenizi sağlar. Yazılım, video (AVI, MOV, MPEG, MKV, MP4, FLV, 3GP, TS, WMV, ASF, SWF veya RM) ve ses (MP3, AAC, WAV, WMA, CDA, FLAC, M4A, MID, OGG, AC3 veya DTS). Ayrıca, Resimler, Çalma Listeleri, Altyazılar ve hatta CD Image belgeleri için destek işlevi görür.

KMPlayer 2019 Yeni Tam Son Sürüm, analog veya sanal bir yakalama cihazına sahip olanlar için kullanışlı. Uygulama hem WDM TV’ye hem de BDA HDTV cihazlarına bağlanır ve akışı herhangi bir zamanda masaüstünüze anında getirir. Arz sayılmaz, oynatma harika ve video işleme teknolojisi tatmin edici bir şekilde kullanılır.

 • Her zevke uyacak şekilde özelleştirilebilir

Son derece özelleştirilebilir olan KMPlayer, arayüzüne sağ tıklayarak çok sayıda ayar yapmayı sağlar – ‘Ekran Kontrolleri’, ‘Kaydırma ve Tarama’, ‘3-D Altyazı Kontrolü’, ‘Yakalama’ veya ‘Kontrol Kutusu’ sadece birkaçıdır onları. Buna ek olarak, daha derin bir yapılandırma için, Tercihler penceresini 7/8/10 sürekli olarak girebilir ve muazzam bir dizi alternatifle eğlenebilirsiniz – buraya adım atmak ve zaman geçirmek için büyüyerek zaman ayarınızı kaybedebilirsiniz. video oynatıcının her bir faktörü.

 • Nereye giderseniz gidin video izleyin

Evrensel olarak daha arzu edilen bir deneyim için, yazılım sanal bir depolama alanını kullanımınıza sunar. Bu, medya belgelerinizi zahmetsizce yönetmenize ve uygulamayı bir hücresel cihazdan çalıştırırken, zorluk çekmeden ve sunulan hizmette depolanan medya belgelerini kusursuzca oynatmanıza yardımcı olur. En iyi genel performans için, en son DirectX sürücülerinin bağlanması kalitelidir.

 • Son birkaç kelime

Filehippo KMPlayer, video oynatmanın temellerini kapsar ve gelişmiş özellikleri ve kişiselleştirmeyi parmaklarınızın ucunda kullanarak sorunsuz bir şekilde bunun ötesine geçer. İster amatör guild’in bir parçası olun, isterse ekstra bir travmatik ağ olsun, bu yazılım aynı anda kullanımı kolay ve şıktır. Bununla birlikte, KMPlayer 2019, kesinlikle iyi inşa edilmiş medya oynatıcılarından biri ve herhangi bir katılımcıya akıllı bir alternatif olarak görülmeyi hak ediyor.

Filehippo KMPlayer 2019’un Bazı Ekstra Özellikleri (32/64 bit) en son sürüm Windows İçin Ücretsiz İndirme 7/8/10

 • 3D formatlı videoları destekler
 • İçteki kodek nedeniyle çok çeşitli film formatlarını destekler
 • Winamp, RealMedia, QuickTime desteği
 • Altyazı desteklenir
 • TV / Kamerayı destekler
 • DVD’yi destekler
 • Farklı 24 dil
 • Uygulaması kolay
 • Görüntü işleme fonksiyonu
 • Resmi yeniden boyutlandırma
 • Video tutma özelliği
 • Duvar kağıdı görüntüleme fonksiyonu
 • Daha fazla………………/

FILEHIPPO KMPLAYER 2019 PENCERELER İÇİN EN SON VERSİYON 10/8/7 (32/64 BIT) İNDİR VE KURULUM KILAVUZU

KMPlayer 2019 Için Windows 10/8/7 Ücretsiz İndir 32/64 Bit Yöntem : KMPlayer resmi web sayfasına  www.Kmplayer.Com  ücretsiz indirmek için KMPlayer Windows 10/8/7 (32 bit / 64 bit) veya 0.33 doğum günü partisi Getintopc ve Filehippo gibi web sitelerini edinmeye inandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, KMPlayer saygın web sitesinin artık uzun vadeli bilgileri güncellemediğini ve Windows 2000 / XP / Vista için KMPlayer 2019’u (32bit) / Windows 7 (32bit) önerdiğini görebilirsiniz. Yoksay, orada indirilen KMPlayer Windows 10/8/7 ücretsiz çalışır.

Windows 10/8/7 için KMPlayer 2019 Ücretsiz İndirme Gereksinimleri : Bir Microsoft hesabı ve Internet’e giriş yapmak istiyorsunuz, Grafik kartı: WDDM itici güç ile Microsoft DirectX 9 anlık görüntü aracı, işlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı, ücretsiz sabit disk alan: 16 GB ve RAM: Windows 10/8/7’yi başarıyla çalıştırmak ve KMPlayer Windows 10’un 4.1.3.8 sürümünü 36.3MB ile kurmak için 1 gigabayt (GB) (32 bit) veya 2 GB (64 bit) .

Windows 10/8/7 için KMPlayer’ı Yükleme Adımları (32/64 bit) : Windows 10/8/7 için KMPlayer’ı indirmek için özgün köprüyü tıklatın -> KMPlayer Windows 10/8 / 7’yi çift tıklatın. Windows 10/8/7 üzerine KMPlayer yükleme kılavuzu.

FILEHIPPO KMPLAYER 2019 PENCERELER İÇİN EN SON VERSİYON 10/8/7 İNDİR ÖZELLİKLER VE KANUNLAR

Windows 10/8/7 için KMPlayer 2019 Özellikleri:

 •  40 dili destekler.
 • Çok sayıda multimedya formatını destekler: AVI, MOV, MPEG, MKV, MP4, FLV, 3GP, TS, WMV, ASF, SWF, RM, MP3, AAC, WAV, WMA, CDA, FLAC, M4A, MID, OGG, AC3, DTS, vb.
 • Resimleri, çalma listelerini, altyazıları, CD görüntü dosyalarını, WDM TV platformunu ve BDA HDTV platformunu destekler.
 • Ekran ses ve video yakalar ve istediğiniz biçimde kaydedilebilir.

Windows 10/8/7 Kusurları için KMPlayer:

 • Windows 10/8/7 için KMPlayer’ı indirmek için güvenilir köprüyü tıklattıktan sonra, bazen bir Search Manager Chrome uzantısı görüntüleyen bir pencere açılabilir. Uzatmaya koymaya ikna etmek için ikinci bir not olsa da bunu geçebilirsiniz. Genel olarak, Atla düğmesini not edemezsiniz ve internet  uzantısına sahip KMPlayer Windows 10/8/7’yi almak için Ekle ve Başlat İndir’i seçemezsiniz  , ancak endişelenmeyin, gerçekten tüketici açısından hoş bir cihazdır.
 • KMPlayer Windows 10/8/7 kurulumu sırasında, KMPlayer yürütülebilir dosyası, Varsayılan belgeyi kilitlemeye ayarla, KMPlayer kaplamaları, Başlat menüsü + bilgisayar kısayolu, KMPlayer WinAMP Eklentileri ve KMPlayer SDK gibi 7 yaygın KMPlayer paket yazılımı vardır; burada KMPlayer WinAMP Eklentileri Windows işletim sisteminizde birkaç soruna neden olabilecek en üzücü olanıdır. Dizüstü bilgisayarınızın güvenliği için tüm katkı maddelerinin işaretini kaldırmanız daha iyi olur. Ancak, birkaç insan Pandora TV kurulumunun tüm paketlerin işaretini kaldırmış olsalar bile hala kaçınılmaz hale geldiğini söyledi. Bu durumda, bir KMPlayer Windows 10/8/7 fırsatı – 5KPlayer denemeniz önerilir.
 • Tüm tuzakları fark ettiğinizi ve KMPlayer Windows 10/8/7’yi kolay ve temiz bir şekilde indirdiğinizi hayal edebilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde, kötü amaçlı yazılım önleme yazılım programı ve Yahoo destekli arama içeren diğer tüm uygulamalar vardır, böylece Windows 10/8/7 için KMPlayer indirmeniz ve yüklemeniz tamamlandıktan sonra indirilir. Kabul Et düğmesini tıkladığınızdan iki kez daha erken düşünün.
 • Tüm reklamlar ve kötü amaçlı yazılımlarla uğraştıktan sonra deli olup olmadığınızı bilmiyorum. Sadece kolay ve açılmamış bir yazılım programına ihtiyacım olduğunda gerçekten bir KMPlayer Windows 10/8/7 alternatifi seçmek istediğimden oldukça olumluyum.

FILEHIPPO KMPLAYER 2019 SON VERSİYONUN (32/64 BIT) TEKNİK DETAYLARI WINDOWS 7/8/10 KURULUMU İÇİN ÜCRETSİZ İNDİR

 • Yazılım Adı: Windows 7/8/10 için Filehippo KMPlayer 2019 Son Sürüm
 • Kurulum Dosyası Adı: KMPlayer_3.6.0.87.exe
 • Kurulum Boyutu: 44 MB
 • Son Sürüm Çıkış Tarihi: 3.6.0.87
 • Eklenme Tarihi: 20, Mar 2019
 • Lisans: Ücretsiz
 • Geliştiriciler:  KMPMedia

FILEHIPPO KMPLAYER 2019 SON VERSİYON (32/64 BIT) WINDOWS 7/8/10 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ İÇİN ÜCRETSİZ İNDİR

 • Windows 8, Windows 7, 8, 10, Vista, XP veya 2000
 • 32 Bit
 • Bellek: 256 MB
 • İşlemci: 1 GHz
 • Boş alan: 30 MB
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply