Just Cause 3 Indir

Patlayıcı Akdeniz eylemi

Buradan İndirin

Just Cause 3 İndir

Just Cause 3,  Square Enix’in yaklaşan,  üstü açık, açık dünya, aksiyon-macera oyunudur.

Eğer görebiliyorsanız, muhtemelen patlatabilirsiniz

Just Cause 3, dizi kahramanı Rico Rodriguez ile kurgusal bir Akdeniz takımadalarına geri dönerek başlar. Ancak her şey iyi değil ve şimdi adaların kontrolünü ele geçirmeye çalışan bir diktatöre karşı karşıya gelmeli – oyunun  devasa ortamı için mükemmel bir ortam .

Seri, her zaman manevra kabiliyetine odaklandı, bu da yeni kanat takımının eklenmesiyle yansıtıldı  . Bu, önceki oyunların zaten çok yönlü grappling-hook / parachute kombinasyonuna akıllı bir ektir – size havada daha fazla kontrol sağlar.

BOOM

Çengelli kancadan bahsetmişken Just Cause 3, bu mekanik ipliğin bir yükseltmesini görecek – şimdi bir kerede üçe kadar ateş edebilirsiniz. Her  iki ucu  da dünyadaki herhangi bir şeye eklemek ve ardından  bir düğme dokunuşuyla uzaktan sözleşme yapmak mümkündür . Bu uçağın kaçmasını durdurmanız gerekiyor – sadece üç arabayı ele geçirin ve eğer işe yaramazsa onları sözleşme yapın (büyük patlama).

Just Cause’un özel yıkıcı kaos biçimini daha da teşvik etmek için geliştirici Avalanche şimdi yeni bir fizik imha sistemi içeriyor. Kısacası,  hemen hemen her şeyi havaya uçurabilir ve gerçek zamanlı olarak çökmesini izleyebilirsiniz. Ve evet, her şeyi kastediyoruz; ağaçlar, köprüler, binalar – bu oyun bazı yüksek sistem özellikleri talep edecektir – özellikle Riko sonsuz miktarda C-4 ile donatılmış olarak gelir.

Daha çok çeşit

Just Cause 3 harika görünüyor ve  yeni yetenekler hoş bir eklentidir , ancak diziyi mükemmelleştirmek için bundan daha fazlasına ihtiyaç duyacaktır: daha fazla görev türü ve çok oyunculu. Bunu çivilebiliyorsa, bu tatili PC, Xbox One ve PS4’te başlattığında izlemek gerçekten bir tane olabilir.

Leave a Reply