IDM indir - Güncellendi 2021

Internet Download Manager Indir – Güncellendi 2022

4.5/5 - (2 votes)

buradan Indirin

Internet Download Manager indir

Internet Download Manager  (IDM) indirme hızlarını 5 kata kadar artırmak, indirme işlemlerine devam etmek ve programlamak için bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve sürdürme özelliği, kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle bozuk veya kesintili indirmeleri yeniden başlatacaktır. Basit grafik kullanıcı arayüzü, IDM’yi kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirir.Internet Download Manager, akıllı dinamik dosya segmentasyonu ve indirmelerinizi hızlandırmak için güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip akıllı bir indirme mantık hızlandırıcısına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcıların aksine Internet Download Manager, indirme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak segmentlere ayırır ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamaları olmadan kullanılabilir bağlantıları yeniden kullanır.

Internet Download Manager proxy sunucularını, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarlarını, yönlendirmeleri, çerezleri, yetkilendirmeyi, ses ve video içeriği işlemeyi destekler. IDM, indirmelerinizi otomatik olarak işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Tarayıcı, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca dosyaları sürükleyip bırakabilir veya komut satırından Internet Download Manager’ı kullanabilirsiniz. Internet Download Manager, modeminizi ayarlanan saatte arayabilir, istediğiniz dosyaları indirebilir, ardından bittiğinde bilgisayarınızı kapatabilir ve hatta kapatabilir.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Diğer özellikler arasında çok dilli destek, zip önizleme, indirme kategorileri, zamanlayıcı pro, farklı etkinliklerde sesler, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici, indirme tamamlandığında gelişmiş virüs koruması, kotalarla aşamalı indirme (bir tür kullanan bağlantılar için yararlıdır) adil erişim politikası veya Direcway, Direct PC, Hughes, vb. gibi FAP), dahili indirme hızlandırıcısı ve diğerleri.

Sürüm 6.37, Windows 10 uyumluluğu ekler, web oynatıcıları için IDM indirme paneli ekler. Ayrıca tam Windows 8.1 (Windows 8, Windows 7 ve Vista) desteği, sayfa yakalayıcı, yeniden geliştirilmiş zamanlayıcı ve MMS protokolü desteği içerir. Yeni sürüm ayrıca IE 11 ve IE tabanlı tarayıcılar için gelişmiş entegrasyon, yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş indirme motoru, en son tarayıcılara benzersiz gelişmiş entegrasyon, geliştirilmiş araç çubuğu ve diğer birçok iyileştirme ve yeni özellik ekler.

Windows için Internet Download Manager

 •  Deneme sürümü

 •  İngilizcede

 • V  6.37-yapı-14

 • 3.8

 • (213420

Windows için indirin

İndirmeleri kolayca planlayın ve hızlandırın!

Internet Download Manager, indirmelerinizi  5 kata kadar hızlandırmak için kullanışlı bir araçtır  . Buna ek olarak, IDM indirmesi, kırık indirmeleri planlamanıza  ve  devam ettirmenize izin vererek  , işlemi tekrar baştan başlatmanın zahmetinden kurtarır. Windows için popüler  yardımcı programlarda , tüm resimleri bir web sitesinden indirmenize izin veren  bir Site Grabber de bulunur  . Benzer bir şekilde, yapabilirsiniz  videoları kapmak  gelen  Google Video ,  YouTube ve diğer web siteleri. İle  dinamik dosya bölümleme, adaptif indirme hızlandırıcı ve yüksek hızlı ayarlarla , Internet Download Manager mükemmel bir seçimdir.

İndirmeleri hızlandırmak ve yönetmek için iyi bir seçim!

Internet Download Manager en biridir  popüler araçlar  için  indirme hızlarını artırmak . Dahası, indirmeleri zahmetsizce programlamanızı ve devam ettirmenizi sağlar. Kapsamlı bir  hata kurtarma işleviyle , program ağ sorunları, kayıp bağlantılar, beklenmedik elektrik kesintileri ve sistem kapanmaları nedeniyle kesilen veya kesilen yüklemeleri yeniden başlatır. IDM’nin  basit bir kullanıcı arayüzü olduğundan , kullanımı kolay ve kullanıcı dostudur.

İndirme işlemlerinizi ve segment dosyalarınızı hızlandırın

Internet Download Manager (IDM), indirmeleri  çok daha iyi bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacak dinamik dosya bölümleme sağlayan  gelişmiş bir mantık hızlandırıcıya sahiptir  . Program ayrıca  süreci hızlandırmak için çok parçalı indirme teknolojisini kullanır  .

Diğer  çevrimiçi Windows araçlarının aksine  , IDM en son sürümü, indirme işlemi sırasında dosyaları farklı kategoriler atamak için segmentlere ayırır. Listede kolayca sıralamanıza yardımcı olur. Ayrıca, daha   iyi performans elde etmek için ek oturum açma aşamaları olmadan kullanılabilir sunucu bağlantılarını yeniden kullanır .

Aracı kullanarak çoğu video dosyası  , özellikle küçük ve orta boyutlu olduklarında hemen indirilir . ‘İndir’ düğmesini tıkladığınızda, açılır bir mesaj işlem sırasında güncellenir.  Video klipleri aramaya devam etmek için videoyu oynatmayı veya tarayıcıya dönmeyi seçebilirsiniz  .

Birden çok proxy sunucuyu destekler

Internet Download Manager  çok çeşitli proxy sunucularını , HTTP ve FTP protokollerini, çerezleri, güvenlik duvarlarını, video ve ses içeriği işlemeyi, yetkilendirmeyi ve yönlendirmeleri destekler. Bu nedenle, Mozilla Firefox ,  Avant Tarayıcı ,  AOL ,  Netscape ,  Microsoft Edge ,  Opera ve daha fazlası dahil olmak üzere  çeşitli uygulamalarla sorunsuz bir şekilde  bütünleşir .

IDM’yi indirdiğinizde,  dosyaları sürükleyip bırakabilir  veya kaynak klasörlerinden dosya eklemek için komut satırını kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda modeminizi arayabilir, istenen tüm dosyaları indirebilir ve işlem tamamlandıktan sonra sistemi kapatabilir.

Birkaç gelişmiş özellik

Çoğu insan hızı ve kullanım kolaylığı için Internet Download Manager’ı kullanırken, program zip önizleme, çok dilli destek, program pro, çok sayıda olaya özgü sesler, indirme kategorileri, kuyruk işlemcisi, HTTPS desteği gibi çeşitli gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.  ve öğreticiler.

Sisteminizi güvende tutmak için IDM,  gelişmiş virüs koruması , yerleşik indirme hızlandırıcısı, aşamalı indirme ve daha fazlası ile birlikte gelir. Windows için en verimli indirme hızlandırıcılarından biri olan Internet Download Manager, herhangi bir gecikme veya kesinti olmaksızın her boyuttaki dosyayı işleyebilir.

IDM tam sürümünü indirdiğinizde,  çok çeşitli tarayıcılarla entegre olur . Bu nedenle, farklı web sayfalarındaki indirilebilir dosyaları otomatik olarak algılayabilir. Bu dosyaları belirlerken, doğrudan web sayfasına bir ‘indir’ düğmesi ekler. Tek yapmanız gereken düğmeye tıklamak ve işlemi başlatmak için kısa bir açıklama girmek.

Programı kullanırken takılırsanız, yardım almak için ‘F1’e basabilirsiniz. Internet Download Manager  , zamandan tasarruf etmek için sık karşılaşılan sorunları ve çözümleri listeleyen kapsamlı bir öğretici bölümle birlikte gelir  .

IDM kullanmanın tek dezavantajı eski arayüzdür. Geliştiriciler işleri basit ve açık tutsa da, program navigasyona odaklanarak biraz daha renk kullanabilir.

Yeni başlayanlar temel indirmeleri işlerken herhangi bir sorun yaşamayacak olsa da, gelişmiş özellikler bir miktar teknik bilgiye sahip olmanızı gerektirir. Neyse ki, arayüze alışmak, tercihleri ​​değiştirmek ve bir dizi görevi yerine getirmek çok zaman almaz.

Hızlı, kullanımı kolay ve gelişmiş özellikler!

Internet Download Manager,  dosya indirme işlemlerini hızlandırmak ve düzenlemek için size  çok çeşitli araçlar sunar. Her dosyayı kategorilere ayırabildiğiniz için  , uzun bir indirme listesi arasında sıralama yapmak daha kolay hale gelir. Ayrıca, basit arayüz birden fazla özellik ve tercih arasında kaybolmamanızı sağlar. Diğer internet indirme araçlarına kıyasla  ,  IDM ücretsiz tam sürüm  mükemmel bir seçimdir.

Yazarın yorumu

Artıları

 •  Çevrimiçi indirmeleri hızlandırır

 • Tarayıcı entegrasyonu ile birlikte gelir

 •  Bozuk indirmeleri zamanlar ve sürdürür

 •  Bir web sitesindeki tüm resimleri indirir

EKSİLERİ

 •  Eski arayüz

 •  Yalnızca PC’ler için kullanılabilir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply