Internet Cafe Simulator indir - Güncellendi 2021

Internet Cafe Simulator Indir – Güncellendi 2022

4.5/5 - (17 votes)

Internet Cafe Simulator Ücretsiz İndir (v12.11.2019)

buradan Indirin

Internet Cafe Simulator indir

Oyun hakkında

Internet Cafe Simulator bir internet cafe iş simülasyon oyunu. Oyun içinde kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok aktivite ve kişi var. Dairenizin ve dükkanınızın kirasını ödemeniz gerekir. Müşterilerinizi memnun etmelisiniz. Daha zarif ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı işler de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fiyat çok ağır olabilir. Oyunda bilgisayarda birçok uygulama ile internet kafenizi geliştirebilirsiniz. Hatta size yasadışı bir şekilde yüksek bir puan vermesi için insanları kiralayabilirsiniz. İnternet alanınızı yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet cafe’nizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunlar satın alarak insanların internet kafenize gelme olasılığını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacaktır. Dikkat et ve iflas etme!

Internet Cafe Simulator Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

  3. Internet Cafe Simulator indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Internet.Cafe.Simulator.v12.11.2019.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).

  4. Internet Cafe Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Internet Cafe Simülatörü Bedava İndir

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Internet Cafe Simulator Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

İNTERNET KAFE SİMÜLATÖRÜ (V12.11.2019)

BOYUT: 1.47 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7

  • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli CPU

  • Bellek:  2 GB RAM

  • Ekran Kartı:  Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi

  • Depolama:  4500 MB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator Windows için

Internet Cafe Simulator bir iş stratejisi simülasyon oyunu. Nasıl çalıştırıldığı hakkında kararlar verebileceğiniz bir internet kafeden sorumlusunuz. Oyun aynı zamanda evde dinlenebileceğiniz veya yasadışı faaliyetlere katılabileceğiniz simüle edilmiş bir kişisel hayata da giriyor.

Patron sensin

Internet Cafe Simulator, ilk beklediğinizden daha eğlenceli, ancak yine de dikkatinizi çekmiyor.

Bu iş simülatörünü oynamak, bir internet kafe işletmeniz dışında eski hayvanat bahçesi veya tema parkı kralı oyunları gibidir. Bu donuk görünse de, iş fırsatları gerçek hayattaki uygulamalar ile gerçeklikten daha iyi olmak arasında doğru dengeyi bulur. Bu, bir ilerleme hissi elde edebileceğiniz ve bu simülatörü rahatlamanın bir yolu olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Piyon dükkanlarına, striptiz kulüplerine gitmek ve gölgeli aktiviteleri tamamlamak da dahil olmak üzere karakterinizin kişisel yaşamını da keşfetmeniz, Grand Theft Auto’ya benzer. Bununla birlikte, aşırı bir şey yapma olasılığınız daha düşüktür. Yine de, sizi oyuna çekmek için yeterli çeşitlilik olduğu anlamına gelir.

Ekipmanınızı yükselterek, farklı uygulamalar indirerek ve hatta sahte olumlu incelemeler için ödeme yaparak internet kafe işinizi büyütebilirsiniz. Stratejiyi uygulamak biraz zaman alır, bu da onu iyi bir zaman katili yapar. Bununla birlikte, en üst düzey ekipman yelpazesine ulaştığınızda, büyümek için çok fazla alan yoktur ve oyun tekrarlanabilir hale gelebilir.

Internet Cafe Simulator’un bazı öğeleri az gelişmiş. Kontroller kullanışsızdır, yani bu sanal dünyadaki farklı alanlarda gezinmek için biraz zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca çok fazla hata var. Müşteriler duvarlarda sıkışmış görünüyor, eşyalar yok oluyor veya düzgün çalışmıyor ve oyun çöküyor, bu da rahatlamadan uzaklaşıyor.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Internet Cafe Simulator, Windows 7 ve sonraki sürümlerde çalıştırılabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Evet. Eğlenceli bir simülasyon oyunu arıyorsanız, Thief Simulator, House Flipper veya American Truck Simulator’u deneyin.

Bizim almak

Internet Cafe Simulator, bir simülatör oyununa ilginç bir bakış getiriyor ve başlığın önerdiğinden daha fazlasını sunuyor. İş ve ev hayatı, yasadışı faaliyetlerin potansiyeli ile birleştiğinde, ilginç kılıyor. Ancak, birkaç teknoloji yükseltmesinden sonra, oyun hiçbir yere liderlik etmiyor, bu da dikkatinizi çekmediği ve hatalar oynadıkça daha belirgin hale geliyor.

İndirmeli misin?

Hayır, yapmamalısın. Oldukça hızlı bir şekilde uçurumdan düştüğü için daha fazla oyun sonu içeriğine sahip bir başlık seçin.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply