Injustice 2 Torrent Indir - Güncellendi 2021

Injustice 2 Torrent Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfayla Injustice 2 Legendary Edition’ı şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve güncellenmiş oyunu 22.05.2018’e kadar edinin.
Nether Realm Studios’un Adaletsizliğin devamı olan Adaletsizlik 2, büyük bir yenilik olarak herhangi bir rol macerasına benzeyen yeni bir ilerleme sistemi içeriyor; her dövüşün üstesinden geldiğimizde savaşçımızın güç, çeviklik, sağlık veya savunma gibi bazı niteliklerini geliştirmeye yatırım yapabileceğimiz deneyim puanları alırız. Ayrıca onları yeni güçler veren zırh ve özel ekipmanla donatabiliriz.

buradan Indirin

Adaletsizlik 2 Torrent İndir

IGN’nin  2017’nin en iyi dövüş oyununun galibi INJUSTICE 2’de en sevdiğiniz DC efsanelerinin en iyi sürümünü  güçlendirin ve oluşturun. Hellboy ve TMNT dahil 10 ek karakter ve 5 Premiere Kaplama içerir. Adaletsizlik 2 Efsanevi Sürümü İndir PC Oyunu Repack-Games.com. Her maçta kadronuzu donatmak, özelleştirmek ve geliştirmek için ekipman kazanacaksınız. Adaletsizliğin kaldığı yerden devam eden Batman,   Süpermen’in rejimine karşı mücadele ediyor , çünkü Dünya’nın varlığını tehlikeye atacak yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. TOP oyun açık dünya oyun modu.

Her maçta kadronuzu donatmak, özelleştirmek ve geliştirmek için ekipman kazanacaksınız. Adaletsizliğin kaldığı yerden devam eden Batman, Süpermen’in rejimine karşı mücadele ediyor, çünkü Dünya’nın varlığını tehlikeye atacak yeni bir tehdit ortaya çıkıyor.  Şimdiye kadarki en büyük DC Universe listesinden seçim yapın  ve destansı ölçekli savaşlarda ikonik konumlarda savaşın. En çok satan ve eleştirmenlerce beğenilen MORTAL KOMBAT serisinin geliştiricileri.

Bu oyun, 2013’te tanıtılan Adaletsizlik: Tanrılar Arasındaki oyunun bir uzantısıdır. Batman ve onun toplumu rehabilite etme devrimci girişimlerine dayanan oyunun hikayesi. Süpermen’in egemenliğinden sonra, süpervizör olan “Toplum” grubu ve uzaylı Brainiac dünyanın liderliğine görünür. Batman, Süpermen’in birçok müttefiki ile savaşır ve finalde, Dünya’nın korunması için Süpermen ile yüzleşti. Oyuncunun aldığı kararlara bağlı olarak, oyunun Batman ya da Süpermen’in zaferi ile sonuçlanan iki sonu vardır.

Adaletsizlik 2 Torrent İndir

Oyun DC Universe ve oyuncular dayalı bir karakter seçerek mücadele. Kostüm, silah ve daha fazlası gibi oyuncuları ödüllendiren Gear System adlı yeni bir özellik içeriyor.

Nokta 1: Adaletsizlik: Tanrılar Arasında PC için de duyurulmadı. Ve yine de, işte burada. Aynı şey Mortal Kombat IX için de geçerli. Her iki durumda da tüm DLC ile birlikte Tam Sürümü aldık ve çoğunlukla iyi çalıştılar. NetherRealm’ın konsollar ile PC günü ve tarihi için bir oyun yayınladığı tek zaman Mortal Kombat X idi ve bu iyi gitmedi.Konu 2: Gitmek için hala bir yıl var. Adaletsizlik 2’nin “2017” belirsiz bir çıkış tarihi var ve kelimenin tam anlamıyla o zaman her şey olabilir. Mortal Kombat X büyük bir yama ve son DLC paketi alabilir, Marvel de PC’de ve DC’yi yakalamak isteyen rakip bir dövüş oyununu açıklayabilir veya daha büyük olasılıkla Warner Bros ve NetherRealm cilalı bir şekilde serbest bırakılıp bırakılmayacaklarını bulmaya çalışıyor bu sürümü konsollarla aynı gün yayınlarlarsa bilgisayar deneyimi.

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz veya AMD Ryzen ™ 3 1200, 3.1 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / Windows 10
 • VİDEO KARTI: NVIDIA® GeForce ™ GTX 570 veya NVIDIA® GeForce ™ GTX 1050 / AMD® Radeon ™ HD 7850 veya AMD® Radeon ™ RX 550
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel Core i3-2100, 3.10 GHz / AMD FX-6300, 3.5 GHz veya AMD Ryzen ™ 5 1400, 3.2 GHz
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / Windows 10
 • VİDEO KARTI: NVIDIA® GeForce ™ GTX 780 / AMD® Radeon ™ R9 290 veya RX 570
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3072 MB

Leave a Reply