IFS indir

Buradan İndirin

IFS indir

Live for Speed’in ekran görüntülerini ilk izlediğimizde çok etkilendik çünkü gerçekten iyiydik ve hemen test etmek için oyunu indirdik.

Oyun, aracımızı yapılandırmak, pilotun adını, plakayı, renkleri, … değiştirmek için birçok ayar sunuyor ve fare, klavye veya gamepad ile kontrol edilebilir. Live for Speed’te yalnız başına ya da yapay zekaya karşı yarışabilirsiniz, ancak gerçek eğlence çevrimiçi, çok oyunculu modda bulunabilir.Topluluk, istediğiniz zaman insanlarla oynayabilecek kadar büyük, bu yüzden çok komik.

Motorlarınızı çalıştırdığınızda ve piste eriştiğinizde, bu çok gerçek, ancak daha fazla hız hissi vermesini istiyoruz, 120 km / s hızda sürdüğünüzde yavaş görünüyor.

Çarpışmalar ve dönüş şekliniz etkileyici bir şekilde gerçekçi, bu yüzden yarışı ilk pozisyonda bitirmek için elinizden geleni yapmanız gerekecek.

Yeni bir yarış simülatörü denemek istiyorsanız, bu iyi bir seçim olabilir.

Hardcore sürücüler için yarış simülatörü!

Live for Speed, işlerin zor olmasını sevenler için bir yarış oyunudur. Sıradan kullanıcıyı tatmin etmek için sürüş yardımcıları ve çarşı modları yok!

Oyun oldukça kaygan. Eğitici biraz zaman alacak ve kolay değil ve yarışa başlamadan önce. Fareyle yönlendiriyorsunuz ve vites gibi şeyler klavyede. Fare yönlendirme asla ideal değildir, ancak geliştiriciler sürüş konusunda yeterince ciddiyseniz, bir direksiyon simidine sahip olacaksınız!

Bu çoğu kullanıcı için ideal değildir, bu nedenle fare ile yapmak zorunda kalacaksınız. Güzel araç modelleri, gerçekçi ses ve iyi yol tutuşu ile grafikler oldukça iyi. Yarış hakkında can sıkıcı olan şey, AI bilgisayarının çok katı olmasıdır. Diğer arabalar yarış hattına tutkal gibi yapışır ve eğer pozisyonunuz yoksa sizi engellemezler, ancak sizi iter, bu da genellikle bir dönüşle sonuçlanır.

Bu demo 3 araba ve bir parça içeriyor ve zorluk seviyesi başlamak için bol olduğu anlamına geliyor. Live for Speed’e kesinlikle çok fazla özen gösterildi, ancak bir yarış mükemmeliyetçi değilseniz, onunla başa çıkmak için mücadele edeceksiniz.

Live for Speed, gerçekçi olduğunda yumruklarını çekmeyen iyi görünümlü bir simülatördür.

Yeni araba sesleri ve ayrıntı sistemi düzeyinde iyileştirmeler, geliştirilmiş 2D ekranlar ve aynalar, küçük haritadaki araba üçgenlerinde bazı yararlı değişiklikler ve 2D ve 3D çizim verimliliğinde bazı iyileştirmeler dahil olmak üzere çeşitli grafik güncellemeleri dahil olmak üzere çeşitli.

Aşağıdaki cihaz ve teknolojilerle uyumlu: Oculus Rift

değişiklikler

  • Yeni araba sesleri ve ayrıntı sistemi düzeyinde iyileştirmeler, geliştirilmiş 2D ekranlar ve aynalar, küçük haritadaki araba üçgenlerinde bazı yararlı değişiklikler ve 2D ve 3D çizim verimliliğinde bazı iyileştirmeler dahil olmak üzere çeşitli grafik güncellemeleri dahil olmak üzere çeşitli.
    Aşağıdaki cihaz ve teknolojilerle uyumlu: Oculus Rift

Artıları

  • Gerçekçi

  • İyi grafikler ve ses

  • Detaylara yüksek dikkat

EKSİLERİ

  • Affetmeyen zorluk

  • Sürüş yardımı yok!

Leave a Reply