Human Fall Flat Indir

Titrek titrek iyilik

Buradan İndirin

 Oyun karakterleri  sulu gözleme hamurları gibi yerde dolaşırken oyuncular kelimenin tam anlamıyla tökezleyecekler . Yani Human: Fall Flat  , insan formunda şekillendirilmiş gerçek hamurlara benziyor, herhangi bir giysiden ve yüz hatlarından yoksun. Bu sürekli sarhoş gibi görünen karakterlerle oynamak kendi başına eğlencelidir, ancak  sonunda  bulmacaları  çözme ihtiyacı gelene kadar bekleyin ! Human: Fall Flat,  oyunculara , belki de tüm oyun dünyasındaki en koordinasyonsuz karakteri üstlenirken seviyeleri  başarmada meydan okuyacak  çok eğlenceli bir platform oyunudur  .

Başarıya giden yolu tökezlemek

Karakterlerin hareketlerinin  ne kadar  dengesiz  olduğu ile oyunun kontrollerine alışmak biraz zor olacak . Buna ek olarak, karakterinizin elleri  sol ve sağ düğmelerle  ayrı ayrı kontrol edilir. İnsan şeklindeki hamurlar oyunda sallanmaktan keyif alırken, hareket koordinasyonu büyük ölçüde oyuncuya bağlı olacaktır! Oyunun  tuhaf fiziği  de oyun karakterinizin hareketlerini etkiler. Örneğin, hızlı bir harekette dönmek, erişte benzeri uzuvlarının dolaşmasına neden olabilir, bu da elbette onların yere düşmesine neden olur ve oyuncular, göreve devam etmeden önce insansıların yeniden toplanmasını beklemek zorunda kalacaklar. elde.  Sakızlı olmanın iyi bir yanı varsa , büyük yüksekten düşmek ve nesnelerin çarpması karaktere herhangi bir zarar vermez. 

Jöle gibi hareket eden bir şeyi kontrol etmeye ve yönetmeye alışmak biraz zaman alır, ancak sonunda onu anlayacaksınız. Oyun karakterleriniz de makul bir menzil içinde oldukları sürece eşyalara otomatik  olarak dokunma ve kapma eğilimine  sahiptir. Karakterinizi nasıl kontrol edeceğiniz konusunda daha iyi bir kavrayışa sahip olmak, engellerin üstesinden gelmenizi kolaylaştıracaktır.

Düşmek çıkış yolu

Human: Fall Flat,   oyuncuların ziyaret edebileceği farklı dünyalara sahiptir ve her birinde, oyuncular diğer dünyalara ilerlemeden önce çözülmesi gereken zorlu bir bulmacaya sahiptir.  Bir dünyanın sunabileceği birçok farklı olasılık üzerinde deneyler yapacağınız için bu oyunda keşfe ve yaratıcılığa ihtiyacınız  olacak. İlerlemeniz,  bir dünyanın çıkışını bulma çabalarınızda deneme yanılmaya da dayanacaktır  . Yüksek duvarlara tırmanacak, nesneleri itecek, yol boyunca gereksiz eşyalar toplayacak ve daha pek çok şey yapacaksınız. Bir dizi  görevi  tamamlamaksonunda sizi çıkışın nerede olduğunu gösterecek asansörlere ve patikalara götürecektir. Sonunda son çift kapıya rastladığınızda, bir uçurumdan başka bir şeyle karşılaşmayacaksınız. Kenarın üzerinden cesurca atlamakta tereddüt etmeyin, çünkü sonraki dünyaya bu şekilde varacaksınız.

Komik bir karmaşa

Human: Fall Flat, sizi çıldırtmak yerine, başarısız olduğunuz her eylemde sizi güldürecek türden bir oyun. Karakterlerinizin tuhaf sallanması, görülmesi gereken bir manzaradır ve bazı durumlarda, beceriksizlikleri bir nevi ilişkilendirilebilir. Aynı boş insan oyuncağıyla defalarca oynamaktan sıkılırsanız, Human: Fall Flat ayrıca oyuncuların   boş ciltlerini boyayarak karakterlerini kişiselleştirebilecekleri bir  boyama özelliği  sunar

Artıları

  • Özelleştirilebilir karakterler
  • Komik ama zorlu oyun
  • Keşfedilecek farklı dünyalar
  • Karakter ölümü yok

EKSİLERİ

  • Tekrarlayan oyun
  • Deneme ve yanılma sinir bozucu olabilir
  • Hareket hassasiyeti yok
  • Birkaç oyun haritası

Leave a Reply