House Flipper Indir - Güncellendi 2021

House Flipper Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

House Flipper İndir

Oyun hakkında

House Flipper, tek kişilik bir yenileme ekibi olmak için eşsiz bir fırsattır. Yıkılmış evleri satın alın, onarın ve yeniden düzenleyin. Onlara ikinci bir hayat verin ve kar edin! Emrinizde olan şey bir dizi araç ve parçadır. Bunları bir şeyleri çekiçlemek, delmek, çivi çakmak ve vidalamak için kullanın ve bir şeyleri takmak, düzeltmek veya temizlemek için gerekli olan her şeyi yapın. Beğendiğiniz iç mekan tasarımları ve dekorasyon stilleriyle denemeler yapın. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce benzersiz eşya ile iç mekanlarınızı dekore edin ve döşeyin. Kendinizi ifade edin! Ev saygısız iş çok zor. Becerilerinizi geliştirin ve geliştirin. Daha iyi araçlar edinin. Yatırımınızı artırmak ve ilerlemeyi hızlandırmak için yeni mekanizmalar kurun ve nakit kazanın. İyi eğlenceler!

House Flipper Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Ev Flipper bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “House.Flipper.Incl.HGTV.DLC.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. House Flipper klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

House Flipper Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile House Flipper Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

EV FLIPPER (HGTV DLC dahil)
BOYUTU: 2.89 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (64-bit) or newer
 • İşlemci:  Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply