Heroes Of Might And Magic 3 Indir - Güncellendi 2021

Heroes Of Might And Magic 3 Indir – Güncellendi 2023

5/5 - (1 vote)

‘Might And Magic’ ifadesi tanıdık geliyorsa, muhtemelen en az sekiz PC oyununun kutularında olduğu için. Might And Magic I, II, III, Vand Wwere, her biri aynı Zindanlar ve Ejderhalar tarzı fantezi dünyasında geçen birinci şahıs hack-and-slash rol yapma oyunlarıydı. Çok fazla düşünmedik -Might And Magic VI yüzde 59 puan aldı – ama Ubi Soft’un yakında piyasaya sürülecek olan Might And Magic VII ile gelmesini durdurmadı.

Bu arada, diğer iki oyun olan Heroes Of Might And Magic I ve II, aynı fantezi evreninde yer alıyor, ancak burada anahtar rol oynamaktan ziyade strateji. Savaş, bireylerden ziyade ordular arasındadır ve oyun, orduları keşfetmek, işe almak, kasabalarınızda iyileştirmeler yapmak ve onu kaplayan ilk oyuncuya ait hazine haritası bulmak üzerine odaklanır.

Şehir binaları ordularınızı güçlendirir veya altın veya değerli maden kaynaklarınızı artırır; çoğu en az bir kez yükseltilebilir-genellikle daha fazla. Hazine altın, kristaller, değerli taşlar, cıva, cevher, kükürt veya ahşap veya kahramanlarınızı donatabileceğiniz ekstra büyü, beceri ve eserler olabilir.

BIR YILDIZ GIBI TAPINAK

Harita üzerinde düzinelerce türbe, tapınak ve gezici karakter var, bunların çoğu oyunun 64 büyüsünden birini kahramanın kitabına ekleyebilir veya onu temel, gelişmiş ve gelişmiş 28 ikincil beceriden birinde anında eğitebilir. uzman kılavuzları. Örneğin balistik, kahramanlarınızın mancınıklarla kasabalara saldırmasını sağlar. Diğerleri büyü gücünü arttırır, ek altın kazanır ve hatta iskelet veya zombi olarak hizmet etmek için savaş alanındaki ölü düşmanları toplar.

buradan Indirin

Might And Magic Kahramanları 3 Indir

Heroes 3’teki rutin hareket ve keşif, bir simge çubuğu sağda olan iki boyutlu tepedeki macera haritasında gerçekleştirilir. Buradan kontrolünüz altındaki herhangi bir kahramana veya şehre erişebilirsiniz. Dövüş başladığında oyun, SSI’nın başyapıtı Fantasy General’e sadece benzer bir benzemeden daha fazlası olan, altıgen bölünmüş soyut bir savaş meydanına sahip savaş ekranına geçer.

Aralarında ortaya çıkan, aslında kararları aldığınız, birlikleri ve bir kahramanı bir kahramandan diğerine değiştirdiğiniz, kaynak üretimini dengelemek ve şehir binaları eklemek için serbest piyasada çeşitli eşyaların ticaretini yaptığınız kasaba ve kahraman ekranları. Ekranlar iyi planlanmış ve özenle tasarlanmış. Genellikle bir ekrandan diğerine geçmek için gereken tek bir tıklama – ikiden fazla değil – yeterlidir.

Heroes III’teki amacınız daha büyük ve daha iyi ordular inşa etmek. Hayal kırıklığı yaratan, bu oyunda çok az diplomasi veya müzakere var – öldür ya da öldür.

KAHRAMAN OLABILIRIZ

Tek oyunculu mod, önceden tanımlanmış 42 senaryodan birini veya ilk üç kampanyadan birini seçmenizi sağlar. Birlikte verilen senaryolar esneme haline gelirse, sekiz oyuncuya kadar haritalar ve yeni senaryolar oluşturmanızı sağlayan bir harita editörü vardır. Bir ağ üzerinden, modemle, Internet üzerinden, koltukta veya boş bir modem seri kablosuyla bağlanabilir. Yine de, çok fazla beklemek bekliyoruz. Ne de olsa sıra tabanlı bir oyun.

Heroes III’ü bir kasaba, bir kahraman ve emriniz altındaki küçük bir yaratık ordusuyla başlıyorsunuz. Kale, kale, sur, zindan, cehennem, kule, kale ve nekropol olmak üzere sekiz farklı şehir tipi vardır ve her biri 128 tipten yedi farklı birlik türü üretmektedir. Örneğin bir sur ile başlayın ve centaurları, cüceleri, ahşap elfleri, dendroidleri, tek boynuzlu atları ve yeşil ejderhaları işe alabilirsiniz. Zindanlar trogloditler, bakıcılar, harpiler, meduslar, minotorlar, mantikorlar ve kırmızı ejderhalarla sınırlıdır.

Kahramanlar 16 çeşide sahiptir ve şövalyeler ve sihirbazlar gibi bataklık standart fantezi ücretlerinden canavar ustaları ve büyücüler gibi daha egzotik karakterlere kadar uzanır. Her kasaba sadece iki kahraman türünü destekler: örneğin surlar, druidleri ve korucuları çekerken, kalelerin şövalyeleri ve din adamları vardır. Diğer kahraman türlerini toplayamayacağınız için değil – sadece görünme olasılıkları daha düşüktür.

En rahatsız edici özellik, tek oyunculu senaryolarda ‘kendinize göre oynayabilmek’ yerine 100 tek önceden tanımlanmış kahramanlardan birini seçmeniz gerektiğidir; kampanya modunda, başka seçeneğiniz yoktur. Rol oynamaya ne oldu?

SAVAŞ BAŞLASIN

Kahramanınızı bir düşmana götürürseniz, hemen savaş ekranını etkinleştirirsiniz. Askerleriniz – en fazla yedi birim – bir taraftan yola çıkar, öbür taraftaki düşmana ve ortada şeyleri canlandırmak için rastgele engeller yerleştirilir. En hızlı birlik türleri önce hareket eder ve menzilli silahları ateşleyebilir veya el ele mücadele için yakın hareket edebilirler. Ne yazık ki, bu sunulan stratejilerin çeşitliliğini özetliyor.

Yedi tarafı ve kabaca eşit kuvvetleri ile kazanan bir strateji bulmak neredeyse imkansız. Okçular gibi daha fazla menzilli itfaiye birimine sahipseniz, düşmanı durdurabilir ve düşürebilirsiniz, ancak bu şekilde kendi menzilli itfaiye birimlerinizi karşı ateşe karşı kaybedersiniz ve bu birimlerin değiştirilmesi ve toplanması daha zordur. İyi savaş büyülerine sahip bir kahraman küçük bir fark yaratabilir, ancak sonunda savaşlar yetenekten daha fazla şansa dayanır. Her zaman olduğu gibi, Might And Magic dünyasında hangi tanrılar olursa olsun, büyük taburların yanındadır.

Macera haritasında doğru stratejiyi bulmak da kolay değil. Yeni kasabalar veya kaleler inşa edemezsiniz ve freebies’i temizledikten sonra sadece dışa doğru yayılabilirsiniz.

Heroes III hakkında çığır açan bir şey yok. Tamam, 800×600 çözünürlükte 16 bit renk sunuyor, ancak macera haritasında bol miktarda ayrıntı olmasına rağmen – ve çok fazla animasyon – hala biraz tarihli görünüyor. Dikkat edin, oyunun çeşitliliğine katkıda bulunan yüzey ve yeraltı iki seviyeye sahip.

Heroes 2’deki büyük değişiklikler, daha büyük haritaların, daha fazla birim tipinin, daha fazla büyünün ve gelişmiş savaşın olduğu oyun sisteminin kendisinde. Mevcut Heroes hayranları iyi bir şekilde toplanacak. Birçok strateji oyuncusu için, özellikle piyasadaki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, esnek ve biraz çok sığ görünecektir.

Ve genellikle bizi ‘bir tur daha’ moduna zorlayacak kadar zorlayıcı olsa da, neden hayatım boyunca çalışamıyorum.

BIR FANTASTIK DÜNYADA YAŞAMAK

Sizin için üç küçük adım, oyunda başarıya doğru büyük bir adım

Bir oyuna başladığınızda, kendinizi genellikle bir kahraman, bir kasaba ve bazı birliklerle bulursunuz. Yapılacak ilk şey, bölgeyi keşfetmek ve kolayca ulaşılabilecek kaynakları ve binaları almaktır. Bir şövalyenin kahramanı 80 pikemen ve 4I okçuya sahip, bu yüzden kendine iyi bakacak kadar donanımlı. Nakliye için kullanılabilen dört gemiye dikkat edin.

Kahramanınız hareket etmeyi bitirdiğinde, doğrudan şehir ekranına gidin. Kasabadaki her binanın bir işlevi vardır ve fareyi üzerine getirdiğinizde vurgulanır. Şehirde sınırlı sayıda ekstra asker ve onları yönetecek başka bir kahraman kiralayabilirsiniz. Daha ne kadar neşeli, çünkü her biri keşfedebilir ve Hag’ın madenlerini ve binalarını.

Birinci Seviye Şövalye Christian bir balllsta ve şifa çadırı ile başlar Ama zayıftır Büyülerde, bu yüzden deneyim kazanmak ve performansını artırmak için onu göndermeniz gerekir. bonus deneyimi Daha sonra puan kazandıkça, sadece ana insanın binalara girmesine ve nötr yaratıklarla etkileşime girmesine izin vermek iyi bir fikirdir. Bazı kahramanlar sadece keşfetmek için işe alınmalıdır. Gerekirse daha sonra her zaman geliştirebilirsiniz.

Ana Özellikler:

  • Keşfetmek ve fethetmek için 200’den fazla farklı harita ve senaryo.
  • Sıra tabanlı oyun, herkesin kendi hızında oynamasına izin verir.
  • Rastgele Senaryo Oluşturucu ile benzersiz ve sınırsız tekrar oynatılabilirlik.

Gereksinimler:  Bu içeriği çalıştırmak için UPLAY uygulamasını yüklemeniz gerekecek

Çıkış tarihi:  28 Şubat 1999

Tür:  STRATEJİ / RTS

Leave a Reply