Half Life indir - Güncellendi 2021

Half Life Indir – Güncellendi 2022

2.6/5 - (489 votes)

buradan Indirin

Half Life indir

Download Half Life Indir – Güncellendi 2022

Çıkış tarihi:  7 Ekim 2004

Kategori : MMO Aksiyon (Nişancı) / 3D / 1. Kişi

Geliştirici : Valve Corporation ve Hidden Path Entertainment

Yayımcı:  Valve

Platform:  PC

Dil:  Çok Dilde

Dil Ses : İngilizce

Yayın türü:  Buharsız, gayri resmi, yok aktivasyon gerektirmez

Sürüm:  91, derleme 5394425 (10/09/2019 tarihinden itibaren) veya 34 (05/25/2007 tarihinden itibaren)

Açıklama:  Online multiplayer game. Half-Life, Counter-Strike için son derece popüler moda dayanan bu oyun, yeni bir motorda tamamen yeniden tasarlanmış bir versiyonudur. Gerçekçi ve hızlı arcade shooter temposunun kombinasyonu – oyunu bu kadar popüler yapan önemli unsurlardan biri. Teröristlere karşı mücadele eden terörle mücadele uzmanları (özel kuvvetler). Takımlar rehineleri kurtarır / tutar ve bombayı etkisiz hale getirir. Modern gerçek silahlar kullanıyor.

Çekirdek oyun, bir kişi ile böyle bir uyuşturucu askeri atıcı gibidir, ancak onlardan farklı olarak mermilere dayanır. Oyuncuların ölümünü canlandırmak yerine turun sonuna kadar beklemek gerekir. Her turun başında oyuncular silah ve teçhizat satın almak için para alırlar; düşmanları öldürmek için ve hedeflere ekstra para verilir. Oyunun bu doğası ekip çalışmasını ve hayatta kalmaya çalışmayı teşvik ediyor. Valve şirketinin Kaynağı olan oyun motoru, selefi Half-Life: Counter-Strike’dan çok daha iyi grafikler sunuyor ve ayrıca daha gerçekçi bir fiziksel model sunuyor.

Özellikleri

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

  • Entegre emülatör RevEmu son sürümü.

  • Tamamen çalışan ve istikrarlı bir müşteri.

  • Acil arama sunucusu var.

  • Aktivasyon çatlağı gerektirmez.

  • Modelleri ile hata ve hata eksikliği.

  • Botlar ve ağ ile oynama yeteneği.

  • Orijinal oyun VPK dosyasının bir kopyası.

  • Koruma istatistikleri sıfırlandı. Başarıları ve istatistik sunucusunu sıfırlamayın.

  • Oyunda bir nick ve klan etiketini değiştirme yeteneği ile yenileme yenilendi.

  • Buhardan izolasyon. Oyunun Steam’den eşzamanlı çalışması.

Sistem gereksinimleri

Minimum:

– OC: Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10;

– Frekans: 1800 MHz;

– Bellek: 512 MB;

– Video: 128 MB;

– Ses kartı: DirectX 8.0 ile uyumludur.

Önerilen:

– OC: Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10;

– Frekans: 3000 MHz;

– Bellek: 1 GB;

– Video: 256 MB;

– Ses kartı: DirectX 9.0 ile uyumludur.

Takma ad nasıl değiştirilir?

– Klasörü oyunla açın, rev.ini dosyasını bulun

– Bir not defteri açık dosyası rev.ini

– Satırı bulun – PlayerName = “Player” “Takma adınız” içinde “Player” yerine

Sunucuya nasıl erişilir?

işaretine basarak oyun konsolunu arayın 2. Görünen pencereye şunu yazın: ip: port’u bağlayın ve Enter (Enter) tuşuna basın

Otomatik güncelleme nasıl kullanılır :

1. Counter-Strike Source’u başlatın;

2. Onay işaretine basın;

3. Kurulum güncellenene kadar bekleyin (tamamlanma bildirimi gelene kadar);

4. “Git!” E basın oyuna başlamak için.

Yarılanma ömrü: Counter-Strike

PLATFORMLAR:

PC, X-kutusu, Linux

YAYIMCI:

Sierra On-Line

GELİŞTİRİCİ:

Kapak

TÜRLER:

3D Nişancı / Birinci Şahıs Nişancı

YAYIN TARİHİ:

9 Kasım 2000

OYUN MODLARI:

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu

P90 SMG iyi bir atış hızı sağlar, ancak burada etkili olması için çok fazla yayılır.

Tüm çevrimiçi taktik atıcıların kralı.

Başlangıçta Half-Life için popüler bir ücretsiz çok oyunculu mod olarak doğdu   ve daha sonra Sierra tarafından seçildi, çılgınca başarılı Counter-Strike ilk perakende sürümünü 1.0 sürümü olarak gördü. Minh Le (“Gooseman”) liderliğindeki bir takım arkadaş tarafından yaratılan Counter-Strike, bir ara yüzün taktik takım atıcısına, ara noktaların veya görev planlamasının karmaşıklıklarından eksi bir rifftir. Daha sonra oyunun tekrarları milyonlarca birim satan iki motordan geçti ve hem ücretsiz betalar hem de ticari takipler klasik taktik atıcılar olarak kabul edildi.

Grafikler ve cilalar Counter-Strike ile sürekli iyileştirme görse de, oyun hemen hemen aynı. İki ekip arasında – teröristler ve terörle mücadele – bir dizi kısa, keskin, şüpheli değişimde rehineleri korumak veya kurtarmak, sanal bombalar dikmek veya silahsızlandırmak ve savunmasız hedeflere düşman topraklarında eşlik etmek. Çoğu haritada, saldırganların rehinelere ulaşması ve savunucuların pusu kurma lüksüne sahip olması nedeniyle, eylem ölümcül boğma noktaları ile şantlanır.

Counter-Strike, Half-Life motorunu kullanarak gerçek retro tarzda oluşturulan ve Worldcraft (Valve’in resmi editörü) ile inşa edilmiş bir dizi kentsel ve yarı kentsel haritaya sahiptir. CD’de 13 resmi harita ve her iki taraf için farklı hedefler (Rescue, Bomba ve Suikast) bulunan bir yazılı eğitim görevi bulunmaktadır. Oyun, gerçekliğin bazı görünümleri ile – büyük ölçüde azaltılmış isabet puanları, gerçekçi ateşli silahlar ve el bombaları – taktik bir atıcı olacak şekilde ayarlandı ve doğru bir şekilde oynandığında (örneğin: herkes için kaotik bir ücretsiz olarak değil) eğlenceli olabilir. Counter-Strike’ın birkaç saniyelik vahşi silah sesleri ile noktalanan korku ve korkunun uzun süreleri boyunca uzanması, tüm deneyimin cazibesidir.

Hedefleri tamamlamak ya da muhalefeti kapatmak, ucuz ama etkili makineli tüfeklerden ve av tüfeğinden otomatik tüfeklere ve ölümcül keskin nişancı silahlarına, üç el bombasına ve Kevlar ve NV gibi çeşitli diğer ekipmanlara kadar bir dizi gerçek hayat silahı satın almak için para ödülü veriyor. gözlük. Dost ateşi olaylarına veya bir rehineye ateş ederseniz (kötü adamların rehineleri insan kalkanları olarak kullanmaları için bir teşviktir) para kaybedersiniz. Öldüğünüzde, bir sonraki tura kadar dışarı çıkarsınız ve satın aldığınız silahı kaybedersiniz.

CS cephaneliği beta günlerinden beri çok az değişti.

Bir, iki, üç polis.

Ücretsiz mod sürümlerinin aksine, perakende CS size bir eğitim görevi verir,

VE DAHA FAZLASI VAR

Saçlarım yanıyor! Saçlarım yanıyor!

Bu perakende paketinin başlığı, muhtemelen Team Fortress Classic olan bir sürü başka şeyle dolu olduğu gerçeğine ihanet edebilir. Bir Quake modu olarak doğdu, ancak Valve Half-Life’ın bir sürümü üzerinde çalışırken iki geliştiriciyi işe aldı ve bu da önünüzdeki modla sonuçlandı. Team Fortress’in çoğu geleneksel olarak bayrak oyununu yakalar, ancak “The Hunted” (bir takım Hunted karakterini çıkışa eşlik etmeye çalışır, diğeri önce suikast yapmaya çalışır) ve “Canalzone” gibi son derece eğlenceli varyasyonlar vardır. her takım bir puan biriktirmek için zafer puanı konumlarının kontrolü için savaşır).

Sınıfların yayılması, bir Asker veya Scout’un standart çalışma ve silah hareketinden başarılı bir Casus çalmanın karmaşık nüanslarına kadar birçok farklı oyun stiline izin verir. Geri çekilip nöbetçi silahlar inşa edebilen ve neredeyse gerçek zamanlı bir strateji oyunundaymış gibi oynamak için puanları besleyebilen bir Mühendis bile var. Her sınıfın kendi hızı, zırh kapasitesi ve çeşitli silahları vardır. Farklı sınıfları ve etkileşim biçimlerini keşfetmeye başladığınızda, modun gerçek derinliği gösterilmeye başlar.

FA, CS’den daha karmaşıktır.

CS ve TFC’den sonra, gerçekçiliğe daha da eğilmiş başka bir yenilikçi çok oyunculu mod olan Ateşli Silahlar (FA) var. Burada asker takımları, fetih maçlarında harita noktalarını savunmak veya onlara saldırmak için dağılıyor. İki takım, 7 önceden hazırlanmış sınıf veya kendi özel sınıfınızı yapılandırma seçeneğiniz var (cephaneliğinizi ve eşyalarınızı, vücut zırh tipinizi ve özel bonus yeteneklerinizi atamaktan oluşan bir ton karar içerir). Yorgunluk, ağır zırh giyerken karakterinizin yıpranmasına neden olur ve uzun düşmeler kemiklerin kırılmasına neden olur. Ayrıca, her silah için gerçekçi mermi yayılımı, gücü durdurma ve ateşleme modları elde edersiniz.

Önem sırasına göre dördüncü ekleme, garip bir vahşi batı dönüşüne sahip bir ölüm maçı oyunu olan Wanted. Modelleme, sanat eseri ve animasyon önceki modlarda olduğu kadar keskin değil, ancak kutudan çıkabilen bot desteğine sahip tek kişi bu. Beklediğiniz gibi, geleneksel silahlar altı atıcı, yerini tüfek, çift namlulu av tüfeği ve hatta taşınabilir Gatling Gun veya dinamit çubukları gibi yabancı bombalarla değiştiriyor. Seviyeleri tüm vahşi batı temalı ve eylem çılgınca.

Wanted için menü ekranı,

Gel biraz al partna!

Klasik Half-Life ölüm maçı.

KALANLAR

Ricochet çevresinde sıçrayan.

Orijinal Half-Life ve Half-Life: OpFor, tek oyunculu eksi yanı sıra Ricochet ve Redemption adlı HL solo görev paketi gibi birkaç ekstradan daha fazlasını içeriyordu. Tüm bu modlar açıkça bağımsızdır ve oynamak için Half-Life’ın kurulmasını gerektirmez.

Ancak asıl cazibe, bu perakende paketinin başlığını taşıyan mod. Beta aşamalarında ve bu perakende formundayken, Counter-Strike kalp krizi geçiren, visseral bir deneyimdi. Düzgün oynadığınızda, iyi yağlanmış bir makine gibi tıklayan ekip çalışmasıyla, oyun sadece şaşırtıcı bir başarı ve yoldaşlık duygusu sunar.

Download Half Life Indir – Güncellendi 2022

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply