Half Life 2 indir

Half-Life 2 Bedava İndir

Buradan İndirin

Half-Life 2 Hakkında

Half-Life 2 Bedava İndir

Selefi Half-Life 2, birkaç bölüme ayrılan ve oyuncuyu kalıcı olarak Gordon Freeman olarak kalıcı olarak kullanan tek oyunculu bir birinci şahıs nişancıdır. Devam filminin Half-Life ile benzer mekaniği var, bunlar arasında yeni Kaynak motoru ve geliştirilmiş grafikler dışında sağlık ve silah sistemleri ve periyodik fizik bulmacaları var. Oyuncu ayrıca eşyasız olarak başlar, oyun boyunca cephanelerini yavaşça oluşturur. Oyunun esas olarak doğrusal doğasına rağmen, keşifleri ödüllendirici ve ilginç hale getirmek için çok çaba sarf edildi; isteğe bağlı birçok alan gözden kaçabilir veya önlenebilir.

Genellikle farklı taktiklerle yaklaşılması gereken çeşitli düşmanlar mevcuttur: oyuncuyu manevra etmek veya konumlandırmak için gruplar halinde bazı koordinatlar; Manhack gibi diğerleri, küçük açıklıklar ve dar koridorlardan doğrudan oyuncuya uçarlar. Diğerleri tahmin edilebilir ama güçlü saldırılar kullanırken diğerleri hızlı bir şekilde oyuncuya saldırmadan önce saklanır. Gordon, patlayıcı basınçlı kaplar, gaz ateşleri veya doğaçlama tuzaklar gibi çevresel tehlikelerden faydalanarak silahlarıyla çoğu düşmanı öldürebilir veya dolaylı yollardan yararlanabilir. Oyunun bazı bölümleri için Gordon’a en fazla dört silahlı Direniş askeri veya sağlık görevlisi katılabilir ve ekibini ondan daha fazla gönderebilir veya geri arayabilir.

Oyunun yeni özelliklerinin çoğu ayrıntılı fizik simülasyonunu kullanır. Oyunun iki bölümü araç sürmeyi içerir. Half-Life’ın düğme odaklı bulmacaları yerine, çevresel bulmacalar, geçici mekanik sistemlerle de tanıtılıyor ve oyuncunun nesneleri alma, taşıma ve yerleştirme yeteneğinin etrafında dönüyor. Çözümler nesnelerin şekil, ağırlık ve kaldırma kuvveti gibi fiziksel özelliklerini içerir. Örneğin; Üçüncü bölüm olan “Route Kanal”, oyuncunun bir duvarın üzerinden geçmek için derme çatma blokları eğimli bir testere rampası üzerine istiflemesi gerekmektedir. Alternatif olarak, oyuncu bloklarla ham bir merdiven inşa edebilir, böylece bulmaca birden çok şekilde çözülebilir.

Oyun boyunca kısmen yol alan Gordon, uzaktaki nesneleri kendine doğru çekmesini veya zorla itmesini sağlayan yerçekimi silahını ve silah olmadan kontrol edemediği daha büyük ve daha ağır nesneleri manipüle etme yeteneğini kazanıyor. Bu yetenekler, oyunun ilerleyen bölümlerindeki bulmacaları çözmek için gereklidir ve oyuncuya yakın olan statik olmayan herhangi bir nesnenin dosya dolabı gibi geçici bir savunma olarak kullanılabilme potansiyeli olduğundan, savaşta büyük etki yaratmak için de kullanılabilir. veya benzin bidonu veya testere bıçağı gibi ölümcül bir mermi.

Oyun, oyuncuyu önceden oluşturulmuş kesme sahneleri veya olaylarla asla ayırmaz; hikaye diğer karakterlerin ve dünyadaki olayların sergilenmesiyle devam eder ve oyuncu Gordon’u oyunun tamamı için kontrol edebilir. Oyunun arka planının çoğu basitçe çevreye ya da çevreye anlatılır.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Half-Life 2’yi İndirme ve Yükleme

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Half-Life 2 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse, kullanın:  www.gametrex.com

  2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .

  3. Half-Life 2 indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .

  4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.

  5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.

  6. Oyunun tadını Çıkar!

Half-Life 2 PC İndir

İndirme Half-Life 2 içindir – dosya boyutu 2.68GB

Half-Life 2 Sistem Gereksinimleri

En az:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7, Vista, XP

  • İşlemci:  1.7 Ghz

  • Bellek:  512 MB RAM

  • Grafikler:  DirectX 8.1 seviye Grafik Kartı (SSE desteği gerektirir)

Depolama:  6500 MB kullanılabilir alan

Burada daha fazla pc oyunu edinin:

sağlam indir
call of duty 2 indir
half life indir
gta 3 indir
totally accurate battle simulator indir
call of duty modern warfare 2 indir
city car driving indir
camtasia studio 8 full indir
crysis indir
fifa 19 indir
counter strike 2.5 indir
need for speed underground 2 indir
assetto corsa indir
forza horizon 4 indir
fifa 2007 indir
fm 2019 indir
powerpoint indir
age of empires 2 indir
nfs most wanted indir
sims 4 indir
pes 2018 indir
gta san indir
gta 4 indir
cs go indir
counter strike 1.8 indir
internet cafe simulator indir
hearts of iron 4 indir
pes 2019 indir
call of duty modern warfare indir
mafia 2 indir
mount and blade warband indir
euro truck simulator 2 full indir
half life indir
outlast indir
internet download manager
cs 1.6 indir
gta vice city indir
pes 2013 indir
gta 5 indir
kmspico indir
blur indir
forza horizon 3 indir
rocket league indir
max payne 2 indir
garrys mod indir
call of duty 3 indir
life 4 dead indir
battlefield 1 indir
life 4 dead 2 indir
assassins creed 3 indir
city skylines indir
bully indir
arma 3 indir
farming simulator 17 indir

Leave a Reply