GTA Vice City indir - Güncellendi 2021

GTA Vice City Indir – Güncellendi 2022

4/5 - (77 votes)

Grand Theft Auto: Vice City

buradan Indirin

GTA Vice City indir

 • Özellikleri

 • Ekran görüntüleri

 • Eski versiyonlar

 • En son sürüm:
  Grand Theft Auto: Vice City  SON GÜN

 • Gereksinimler:
  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

  Oy vermek için tıklayın

 • Yazar / Ürün:
  Rockstar Oyunları  /  Grand Theft Auto: Vice City

 • Eski versiyonlar:

Oyun endüstrisini 2001 megahit GTA III’üyle yeniden tanımladıktan sonra , İskoç stüdyosu Rockstar North’dan geliştiriciler sadece bir yıl içinde Grand Theft Auto  serisinin tamamını yeni zirvelere yükselten inanılmaz bir devam filmi yaratmayı  başardılar  . Grand Theft Auto: Vice City  , 1980’lerin Miami’nin stilize versiyonuna dayanan, suç dolu bir şehir olan kurgusal Vice City’de geçen iddialı bir açık dünya aksiyon-macera video oyunudur  . O zamanlar güçlü olan PlayStation 2 donanımından tam olarak yararlanmak için sıfırdan inşa edilen bu oyun, bir yıl sonra diğer platformlarda piyasaya sürüldü ve dünyanın dört bir yanından gelen PC kullanıcılarının güçlü 3D render işlemlerinden tam olarak yararlanmasını sağladı  donanım ve bu başlığın ömrünü büyük ölçüde uzatacak modifikasyon araçlarına erişmek.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Piyasaya sürüldükten sonra,  PC için GTA Vice City  , selefi, yeni aksiyon oyun modları, periyodik sesler ve müzik ve daha fazlasında bulunan iddialı açık dünya tasarımı için oybirliğiyle övgü aldı. Oyun, üçüncü şahıs perspektifinden oynanır ve oyunculara büyük şehirde yaya olarak ve araçlarda geçiş yapma ve savaşma yeteneği verir. Oyunun misyon yapısı açık uçludur ve oyuncuların ya ana görevleri tamamlamasına, çok sayıda yan görevi etkinleştirmesine ve şehirde serbestçe dolaşmasına ve kendi eğlencelerini bulmasına olanak tanır.

Oyunlar şiddeti, yüksek oktanlı araç savaşını, büyük ölçekli ateşli silah atışlarını, çeşitli çetelerle ve suç örgütleriyle etkileşimleri popüler hale getirmeye odaklandığından, satışlarını sınırlandırmak isteyen derhal tartışmalara ve davalara neden oldu. Buna rağmen,  Grand Theft Auto: Vice City  , 2002’nin en çok satan oyunu ve PS2 ve on yıl boyunca en çok satan oyunlardan biri oldu.

Oyun, Liberty City’den Forelli Ailesi’nin genç ve sadık bir üyesi olan Tommy Vercetti’ye (Hollywood aktörü Ray Liotta tarafından seslendirildi) odaklandı ve operasyonları güneye genişletme görevi verildi. Oyunun başlangıcında Vice City’ye varır ve başarısız uyuşturucu anlaşması sırasında pusuya düşer ve bu da şehrin dört köşesinde sorumlu olanları aramasını sağlar. Misyonu onu sayısız suç örgütünün crosshair’lerine yerleştirecek ve sonunda sayısız çetenin operasyonlarını devralmasını ve şehir üzerinde kontrolü güvence altına almasını sağlayacak.

 

Ana Özellikler

 • Keşif, inanılmaz aksiyon ve serbest biçimli sanal alan oyununu teşvik eden geniş ve geniş açık dünya  .

 • Tüm zamanların en etkili açık dünya oyunlarından birine devam edin.

 • Çarpıcı görseller, nostaljik müzik tasarımı ve döneme uygun araçlar dahil 1980’lerin Miami’nin kurgusal versiyonlarını keşfedin.

 • Büyük ateşli silah cephanesi üzerinde kontrolü elinize alın ve şehrin suç lideri olarak kendinize bir isim verin.

 • Otomobiller, kamyonlar ve bisikletler de dahil olmak üzere çok sayıda döneme uygun araç sürün.

 • 20 saatten fazla içeriğe ve sayısız saat süren yan soruna sahip ana kampanya.

 • Hem gamepad hem de klavye ve fare ile oynamak için optimize edilmiştir.

 • Modern Windows işletim sisteminde kullanım için optimize edilmiştir (XP, 7, Vista, 8 ve 10)

 • Mütevazı sistem gereksinimleri.

 • Shareware lisansı altında denemek için ücretsiz!

sistem gereksinimleri

 • CPU – 800 MHz Intel Pentium III veya 800 MHz AMD Athlon veya 1.2GHz Intel Celeron veya 1.2 GHz AMD Duron işlemci

 • RAM Bellek: 128 MB RAM

 • GPU: DirectX 9.0  uyumlu sürücülerle 32 MB ekran kartı  (“GeForce” veya daha iyisi)

 • DirectX Sürümü: Microsoft DirectX® 9.0

 • Sabit Sürücü: 915 MB boş sabit disk alanı (video kartı DirectX Doku Sıkıştırmasını desteklemiyorsa + 635 MB)

 • Ses Kartı: DirectX 9.0 ile Ses Kartı

Grand Theft Auto: Windows için Vice City

Softonic incelemesi

Vice City mafya patronu ol

 Rockstar’ın  meşhur  Grand Theft Auto  serisinin altıncı taksiti,  Grand Theft Auto 3’ü  böylesine şaşırtıcı bir başarı yapan formülün en iyi, parlatıcı ve ince tuhaf formüllerinden biridir . GTA: Vice City, oyuncuları  suçlu yeraltı dünyasına damgasını vururken , Tommy Vercetti’nin mavi kot pantolonuna ve Hawaii tişörtüne koyan tek oyunculu serbest dolaşım açık dünya deneyimidir  .

Vice City senindir – henüz bilmiyor

15 yıl hapiste geçirmek için uzun bir zaman ve Vercetti gibi suçlu bir suçlu için, sizi sertleştirmek yeterli. Büyüleyici ve yoğun Ray Liotta tarafından seslendirilen Vercetti, bir GTA oyunu için mükemmel bir kahramandır: Sokakta, anlayışlı ve acımasız, oyuncunun tam özgürlük ve kontrol vaat ettiği bir dünyada aksiyonun ön ve merkezi haline geldiği bir kanal haline gelir.  . GTA:  Vice City bu sözü maça teslim ediyor.

Vice City, çoğunlukla Vercetti’yi eğlenceli bir şekilde langırt eden unutulmaz oyunculardan gelen, şiddetli mizah ve mizah arasındaki çizgiyi zorluyor. Bunlar Diaz, Ken Paul veya yolsuz avukat Ken Rosenberg gibi karakterleri destekliyor. GTA 6’nın konusu selefinden daha inceliklidir, ancak özünde basit kalır: İntikam alın, para alın ve aldatmayı kucaklayın.

Dinamik, özgür bir dolaşım dünyası

Şehrin kendisi oyunun en önemli karakterlerinden biridir ve göz ardı edilemeyecek, yaşayan, nefes alan bir kişiliğiyle tamamen gerçekleşir. Vice City, GTA 3 olaylarından önce gerçekleşir ve önceki cesur kentsel ortamdan   Miami’den esinlenen parlak ve renkli bir sahil kentine geçer . Bu neşeli, gelişen atmosfer, hikayeyi ileriye taşıyan keyifsiz, kalitesiz yeraltına inanıyor.

Hangi havalı kaçırma araç ruh halinize uygun olursa olsun yolda hızlanırken, çevrenizdeki şehri günlük olarak dolaşırken gözlemleyebilirsiniz: Spor arabaları yolları kaparken, tekneler su yollarından geçiyor. Rakip çeteler sokaklarda çim savaşlar yaparken haberler helikopterler havaya uçuyor. Müdahale etmeyi seçebilir veya radyoyu seyredebilir ve açabilirsiniz (gülmek için VCPR’yi kontrol ettiğinizden emin olun).

Atmosfer ‘The Godfather’, ‘Scarface’ veya ‘Carlito’s Way’ gibi suç draması nostaljisini anımsatıyor  ve bu büyük ölçüde oyuncuların ses oyunculuk çalışmaları nedeniyle. Tam ses oyunculuğu, bu oyun piyasaya sürüldüğünde 2002’de nadirdi ve o zaman ilk kez oynayıp oynamadığınız ya da ilk kez önyükleme yapıp yapmadığınız,  performans ve dikkat , döneme uygun radyo istasyonlarına kadar profesyonel kalitede .

Grand Theft Auto 3 ile nasıl karşılaştırılır?

GTA 3  Vice City’ye en yakın oyundur. Vice City’nin sadece zaten başarılı bir formül üzerine geliştiğini söylemek doğru. Daha iyisi ya da daha kötüsü, Vice City çok yeni bir çığır açmaz, bunun yerine diziyi öne çıkaran şeyi parlatır. Vice City’deki görevler, tipik olarak yüceltilen getirme görevlerine denk gelen GTA 3’ün görevlerinden daha çok yönlü ve karmaşıktır.

Karşılaştırıldığında, GTA 6’nın görevleri tek vuruşlu fikirler gibi değil,  meşru bir hedefe doğru yapı taşlarıdır : Vercetti bu şehri yönetmeyi amaçlar ve bunu yapmadan önce tırmanması gereken bir merdiven vardır. Şehrin sizin için çalışmak için manipüle edilmesinin sürekliliği ve makro oyunu, oyuncuları uzun mesafe için kancaya tutuyor.

Bu oyun iyi gidiyor mu?

Vice City, GTA’nın en iyi eski formülüdür, ancak doğası gereği teknik yönleri ve eski oyun sözleşmeleri, özellikle Just Cause serisi veya  Far Cry gibi daha yeni ücretsiz dolaşım tek oyunculu sanal alan oyunlarıyla karşılaştırıldığında oldukça zayıf yaşlanmıştır . Atlama ve nişan alma kontrolleri fena, ancak günümüz oyuncularının beklediği pürüzsüzlük ve sezgiden yoksun ve yüzme kontrollerinin eksikliği, kutu sanatında bir tekne içeren bir oyun için düpedüz saçma.

Daha yeni GTA ile karşılaştırıldığında Vice City çıplak kemikler ve tıknazdır. Oyunun  kamerası hantal  ve nesneler ve kasıtsız kaçırılan dönüşler sinir bozucu çökmelere yol açar. Tekne kontrolleri de ne yazık ki gelişmedi ve Diaz’ın yatları gibi görevler o kadar fakir ki, sadece suya girmekten kaçınmak için uzun rotaya gitmek daha iyidir  .

GTA 6’nın dokuları günümüz standartlarına göre yetersiz ve ilhamsızdır ve LOD bunun üzerinde acı çekmektedir. Ses oyunculuğunun çok iyi olması iyi bir şey, çünkü insan modelleri düşük çözünürlüklü ve zar zor emote olabiliyor. Madalyonun kapak tarafında, oyunu mobil cihazlarda veya daha eski bir donanımda çalıştırmayı kolaylaştırır. Büyük boyutuna rağmen  Vice City iPhone’da harika çalışıyor.

Silahı bırak, kannoyu al

GTA 6, GTA 3’ün en iyi unsurlarını alır ve ayna parlaklığına parlatır ve düz bir koşuda yaklaşık 30 saatlik oyun sunar. Bir tamamlayıcı, 70 saatten fazla içerik bulacaktır  . Grand Theft Auto Vice City, eski okul GTA’nın zirvesidir. Eğer aradığınız retro deneyim buysa, bu oyun almak için. Alternatif bir oyun arıyorsanız, GTA San Andreas’ı  da denemenizi öneririz  .

Ne var ne yok?

GTA 6, sokak bisikletleri, kir bisikletleri, büyük domuzlar, mopedler ve (en sevdiğimiz) helikopterler de dahil olmak üzere karışıma eklenecek birkaç yeni araç içeriyor. Yerden sadece üç metre uzayan uçağı günlerine veda edin! Gökyüzüne çık! Oh, ve bir testere ile insanlara saldırabileceğinden bahsettik  mi ? Bununla eğlenin.

Serinin önceki oyunlarına kıyasla, GTA 6 aynı zamanda gayrimenkulüne bağlı derin bir kara para aklama sistemine de sahiptir. Bu ek yön, GTA 3’ün en büyük (ve en sinsi) sorunlarından birini çözüyor: Oyuncunun ne yapacağını bildiğinden daha fazla parası var. GTA 3’teki silahların ve yükseltmelerin cephaneliğini doldurduktan sonra, obur nakit taşmasıyla ilgisi yoktu.

Vice City’de Vercetti  , şehirde prestijini artırmak için işletmeleri doğrudan  satın alabilir . Oyunun orta noktasında size mülk satın alma ve pasif gelir için yükseltme olanağı verilir. Bu parayı daha iyi saklanmalara ve ekipmanlara harcayın ve oyun haritasının gerçek anlamda yavaş bir şekilde ele geçirilmesi ve olmaya başladığınız suç kralı olarak hüküm sürmeye doğru hissetmeye başlar.

Artıları

 •  Çok katmanlı görevlere sahip ücretsiz dolaşım sanal alanı

 •  Olağanüstü ses

 •  Unutulmaz atmosfer

EKSİLERİ

 •  Güvenilmez kamera

 •  Eski grafikler

 •  GTA 3’ten bu yana birkaç yenilik

GTA Vice City – Grand Theft Auto

GTA Vice City – Grand Theft Auto görevlerini tamamlayın ve şehirdeki en korkulan gangster olun. Kontrolü ele geçirmek için diğer çetelere karşı savaşın

 

Aksiyon oyunu franchise Grand Theft Auto içinde Vice City, hayranları tarafından en çok beğenilen oyunlardan biridir. Öyle ki, 2002’de Windows PC ve video konsollarında piyasaya sürülen bu sürüm yakın zamanda yeniden düzenlendi ve Android ve iPhone’da yayınlandı.

Seksenlerde geçen bir GTA

Bu oyuna çok aşina değilseniz, 80’lere çok benzer bir bağlamda tüm estetik simgeleriyle geliştirildi. Vice City Miami’den ilham alıyor ve bize Miami Vice veya Scarface gibi dizi ve filmleri hatırlatacak unsurları gözlemleyeceğiz  .

En zorlu suçlular arasında kendinize bir ün kazanın.

GTA Vice City – Grand Theft Auto sırasında   aktör Ray Liotta tarafından oyunda dile getirilen Tom Vercetti rolünü üstlenebileceğiz. O, işini güneye doğru genişletmeye karar veren Liberty City’nin en korkulan mafya ailelerinden birine ait ünlü bir suçlu. Orada, emanet ettiği görevleri yerine getirerek saygılarını kazanarak , Kolombiyalılar, Meksikalılar ve Kübalılar gibi Latin çeteleri arasındaki boşluğunu bulması gerekecek  .

Saç spreyi dolu bir dünyada korkutucu bir suçlu olarak özgeçmişinizi geliştirin.

Ana Özellikler

 • Sandbox türü oyun.

 • Her türlü görevi tamamlayın ve kendinizi suçlular arasında bir isim yapın.

 • Miami’den esinlenen tipik seksenli bir atmosferin tadını çıkarın.

 • Mutlak özgürlükle dev bir şehri keşfedin.

Orijinal oyun, 2002 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, hala  büyük bir kullanıcı topluluğuna sahiptir, bu nedenle bu GTA için bir rehber bulmanız  veya oyundan geçmenize yardımcı olacak hileler, Balonlar ya da ihtiyacınız olduğunda bir helikopter nasıl yakalanır.

Yeni görevlere ve geliştirilmiş grafiklere sahip bir GTA Vice City MOD

Grand Theft Auto Vice City için, grafiklerin çok daha gerçekçi görünmesini ve bu GTA için yeni görevlerle karşılaşmamızı sağlayan bir MOD da bulacağız  . Yeni Vice City olarak da bilinir, GTA Vice City Hikayeleri oynamayı sevdiyseniz kesinlikle bir şans vermelisiniz. Kesinlikle, bu harika oyunun oynanışını özelleştirmek ve işlevlerini arttırmak için en iyi program.

Yani, eğlence ve eğlence dolu klasik bir aksiyon oyunu arıyorsanız, 80’lerin Grand Theft Auto versiyonunu oynama ve yeni görevleriyle eğlenmeye devam etme şansını kaçırmayın.

Gereksinimler ve ek bilgiler:

 • Bu, oynatmak için bir ödeme oyunudur.

PC için GTA Vice City Oyun İndir Windows 7

Oyuna Genel Bakış

PC için GTA yardımcısı şehir oyunu kurulum indirmeleri (Windows 7, 8 ve 10), oyun indirme hedefinize doğrudan bağlantı. Bu oyun 2008 yılında popüler ve Okyanus Oyunları bu oyunu sağlar.

Grand Theft Auto City Game’e Genel Bakış

Oyun okyanus hoş geldiniz, Burada GTA yardımcısı şehir tam oyun indirebilirsiniz. GTA başkan yardımcısı şehri Rockstar Games tarafından sunulmaktadır  .  Bu yardımcı bir şehirde yaşayan bir kişiye dayanmaktadır.

GTA Vice City, Rockstar Leeds tarafından geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından sunulmuştur. Bu oyun yardımcı şehirde yaşayan bir adama dayanmaktadır. Suç dünyasının tüm küçük sıçanlarını biliyor. Bu şehri fethetmek istiyor ve mafya çetesinin bir üyesi olmak istiyor. Oyunun hikayesi gerçekten şaşırtıcı. Bu oyunla ilgili en iyi şey, bunun açık dünya oyunu olması. Normal bir insan gibi herhangi bir yere gidebilirsiniz. Araba çalabilir, cephane ve silah satın alabilirsiniz.

Şehir çok büyük. Oyunun haritası gerçekten şaşırtıcı. Yolu hatırlamak gerçekten çok kolay ve beni şaşırtan bir şey, araçların çalışan radyolara sahip olması ve gerçekten gerçek bir araç gibi çalışması. Yüzden fazla kanal var. Başka bir deyişle, bu oyun gerçekten interaktif ve en iyi gerçek hayali dünya yaratılmıştır. Oynamak gerçekten interaktif ve eğlenceli. Oyunda bulunan görevler gerçekten inanılmaz. Oynamak isteyeceğiniz bir diğer oyun ise GTA yardımcısı şehir indirme kurulumudur.

GTA Vice City’nin Özellikleri

GTA Vice City for PC’nin başlıca özellikleri şunlardır:

Daha Büyük, Daha İyi Bir Şehir

Özgürlük Şehri Büyüktü. Vice City devasa. Giderek öngörülemeyen ve daha iyi ayrıntılar, Liberty City süresinin birkaç katı.

Motosikletler (Ayrıca taahhütlü araç alanını gözlemleyin)

Motosikletler GTA serisinin gelecek yaşına tamamen farklı bir ulaşım yöntemi getiriyor. Belirtilmelidir ki, ilk GTA’daki ilk bisikletler kıçını tekmeledi. Herhangi bir şüphe ötesinde, çoğunlukla bir düzeydeki dünyada seviye resimleriydi, ancak bir kruvazöre atlayabileceğiniz ve herhangi bir kişiden çok acele edebileceğiniz, bir caddenin ortasındaki gerçeği muhteşemdi. Şu anda geri döndüler, GTA’da ve 3D’nin önümüzdeki çağında. PCJ-600’ü ve Otobanı gerçek hayatta izleyin (QuickTime gerektirir)

Daha fazla oyun gör:

80’lerin Uzun Süreli Radyo

Radyo GTA düzenlemesine hayat verir. Bu kez, toplamda 80 saatlik müzikle daha fazla iletişim var. Radyo istasyonları arasında Emotion 98.3, Flash, Wave 103 ve Wild tarzı Pirate Radio, Fever 105, Emotion 98.3, V-Rock bulunur.

Daha İyi Akış Teknolojisi

Hiç kimse herhangi bir oyun oynarken yavaş akışı sevemez. Bu oyunda daha iyi bir deneyim hissedebilirsiniz, GTA vice city oyununu indirirseniz daha hızlı yükleme süreleri ve daha az yavaşlama olduğunu hissedebilirsiniz.

GTA Vice City Oyun fragmanı

 GTA Vice City Ücretsiz İndirme Minimum Sistem Gereksinimleri

İşte Grand Theft Auto Vice City oyununun minimum sistem gereksinimi ayrıntıları:

 • Windows 7 64 Bit’te test edildi

 • İşletim Sistemi Destekleri: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 • İşlemci: 800 MHz Intel Pentium III

 • Rastgele erişimli hafıza: 512MB

 • Sabit Disk Alanı: 2GB

 • Dosya Boyutu: 1.4 GB

GTA Vice City oyun indir Link için PC

Burada pc için GTA yardımcısı şehir oyunu kurulum bağlantısını indirebilirsiniz. Aşağıda bu oyunu indirebilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply