GTA 5 pc İndir - Güncellendi 2021

GTA 5 pc İndir – Güncellendi 2022

4.6/5 - (162 votes)

Grand Theft Auto V, GTA serisindeki en son oyundur ve hem tek oyunculu hem de çevrimiçi oynanışa sahiptir. Oyun modifiye edilebilir, oyunu Thanos’un kendisi olmak da dahil olmak üzere, istediğiniz herhangi bir şekilde tam olarak gerçekleştirmenize izin verir. Başlık ayrıca denetleyicileri de destekleyerek koltuğunuzdan rahatça oynayabilme gücü verir.

buradan Indirin

Eylem ve suç

Grand Theft Auto V, oyunculara  keşfetmek için benzersiz, ödüllü, açık bir dünya sunan dikkat çekici bir oyundur  . Oyun ucuz olmasa da, geçeceğiniz tüm özellikler ve güzel manzara sayesinde maliyetinden daha fazla değer sunar.

Oyun, çevrimiçi çok oyunculu  veya tek oyunculu olarak parlıyor ve  her iki oyuncuya da tercihlerine erişim sağlıyor. Çevrimiçi arkadaşlara katılmak, tek oyunculu  hikaye eşit derecede zevkli iken, işbirlikçi ve rekabetçi oyun için eğlenceli bir deneyim sağlar  .

Bununla birlikte, Rockstar’ın GTA V’sini oynamak  için en azından dört çekirdekli bir işlemciye ve iyi bir grafik kartına ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, en düşük grafiklerden başka bir şey oynuyorsanız, bu oyun hızlı bir şekilde sisteminizin kaynakları üzerinde bir yük haline gelebilir.

Muhteşem görseller

Bu oyundaki en iyi şeylerden biri, bilgisayarınız destekleyebiliyorsa grafiktir. Eğer bir kez  GTA V yüklemek ve ayarlarını düzenleyerek bitirmek Los Santos neredeyse hayat buluyor o haritayı şahit olacak.

Oyun 4K ve daha yüksek çözünürlüklerin yanı sıra saniyede 60 kareden fazla çalışma seçeneği sunar. Bu yükseltilmiş görseller oyun motorunun yeteneklerini gösterir.

Bu oyunun konsol versiyonlarının aksine, Grand Theft Auto Five dünyasını  birinci şahıs bakış açısıyla keşfedebilirsiniz  . Bu mod, diğer FPS oyunlarından geçiş yapan kullanıcılar için rahat bir oyun yöntemidir  .

Hikaye konusu

Dizide herhangi bir oyun oynadıysanız, hikayenin önceki oyunlarla ilgili birkaç benzerlik ve değişiklik sunduğunu göreceksiniz. GTA V’nin hikayesi  , deneyimlemeniz için ilginç durumlarla dolu kesişen bir hikaye ile üç karaktere odaklanıyor.

Oynadığınız her görev üç ana karakterden birini içerir ve geliştiricilerin hikaye anlatma yeteneklerini göstermek için muhteşem bir iş yapar. Karakterler canlı hissediyor ve seslendirme kalitesi sadece GTA Beş  dünyası üzerindeki etkilerini güçlendiriyor  .

Oyunun hikayesini tamamlamaya çalışırken sıkılırsanız, mevcut birçok yan görevden birine katılabilirsiniz. Mevcut görevler arasında yarış , egzersiz, kefaletle atlayan kazaklar ve avcılık sayılabilir  .

Çevrimiçi oyun

Diğer birçok oyuncu gibi  , mevcut tek oyunculu hikaye modu yerine GTA Online oynamayı tercih edebilirsiniz  . Bu mod, Los Santos şehrine zarar verirken arkadaşlarınızla oynamak için idealdir.

Çevrimiçi oyuna katılmak için sizi temsil edecek özel bir avatar oluşturmanız gerekir. Şehirde, araç yükseltmeleri satın almak, daire satın almak ve hayatınızı istediğiniz gibi yaşamak için para kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilirsiniz.

Dublör

GTA V oyununun  bildiği bir şey  deli ve tuhaf stuntlar yapmak. Bu hava hareketleri kısa kesimler, küçük bir delikten geçebilir veya uçuş sırasında uçan bir araçtan çıkıp tekrar girebilir.

Denetleyici desteği

Oyun denetleyici desteği ile birlikte gelir,  doğruluktan ödün vererek arkanıza yaslanıp rahatlamanızı sağlar. Alternatif olarak, bir bilgisayar oyununun varsayılan araçlarını, klavye ve fare kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Genel oyun

Eğer iken  GTA V oynamak  hızlı tempolu kovalamaca sahneleri, diğer oyuncularla ölümcül karşılaşmaları ve daha önce hiç olmadı özgürlük duygusu deneyim olacak. Araç kontrolleri pürüzsüz ve duyarlı ve sizi oyuna sokmak için grafiklerle birlikte çalışıyor. Ayrıca oynarken GTA dünyasına daha da daldıracak bir oyun içi radyo da var.

Dosya boyutu

Bu oyunun en can sıkıcı özelliklerinden biri, sabit diskinizde 65 gigabayttan fazla alan gerektirmesidir. GTA V’nin yüklenmesi  , harita boyutu ve onu oluşturmak için kullanılan grafik modellerine eklenen tüm ayrıntılar nedeniyle bu kadar alan gerektirir.

Rockstar editörü

Bu, PC GTA V için eklenen yeni bir araçtır  . Oyun aksiyonla doldurulabildiğinden, bu yerleşik araç seti ekranınızı kaydetmenize  ve gerçek zamanlı oyunu düzenlemenize izin verir  . Oyun zaten çok fazla sistem kaynağı kullandığından, bunu alternatif olarak kullanmak daha az gecikmeye neden olur ve daha yüksek kare hızı sağlar.

Araç seti diğer özelliklerle de doludur. Kayıtlar, bitmiş videonun görünüşünü değiştirmek için ayarlanmış kamera seçenekleriyle manuel olarak başlatılabilir. Düzenlediğiniz videoyu bitirmek için oyunun radyosundan diğer efektler ve müzikler uygulanabilir.

Alternatifler

Eğer  GTA 5  favori oyun değil, dikkatinizi yakalamak alacağımız bazı diğer başlıklar vardır. Bu alternatifler sizi eğlendirecek:

  • Red Dead Redemption 2  , GTA V ile aynı yayıncı tarafından geliştirildi ve benzer, ancak daha iyi bir oyun tarzına sahip. Bu ayar vahşi batıda gerçekleşir ve canlı hisseden bir ortam yaratır.
  • Payday 2  , ya gizli ya da saf kaba kuvvet kullanarak soygunları taahhüt etmeye odaklanan bir oyundur. Seviyeler her iki şekilde de oynanabilir, ancak sadece yetenekli oyuncular daha yüksek seviyeleri tamamlamayı başarabilir.
  • Yakuza 0  kavgacı tarzı bir dövüş sistemi kullanıyor ve GTA V’den çok daha küçük bir dünyaya sahip.

Bir atış daha

Tanınmış bir oyun olarak GTAV oyun sırasında çılgın stuntlar ve garip çevrimiçi karşılaşmalar yapmak için standart belirler. İster klavye, ister fare veya kontrol cihazı ile oynayın, arkadaşlarınıza çevrimiçi katılmak kolaydır.

Çevrimiçi oyuncular için sunulan etkinlikler ve zaman zaman eklenen yeni içeriklerle, bu oyunu yakında etkinliklerin tükenmesinden endişe etmeden oynayacaksınız. En büyük dezavantajı, gerekli sistem kaynakları ve depolama alanıdır.

Artıları

  • İnanılmaz görsel kalite
  • Harika oyun deneyimi
  • Arkadaşlarınıza çevrimiçi katılın
  • Birden fazla denetleyiciyi destekler

EKSİLERİ

  • Minimum 65 GB alan gereksinimi
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply