GTA 5 Indir pc son sürüm - Güncellendi 2021

GTA 5 Indir – Güncellendi 2022

2.4/5 - (27 votes)

GTA 5

GTA 5, PC platformunda en çok oynanan oyunlardan biridir. “Grand Theft Auto” serisi altında yayınlandı. PC kullanıcıları arasında, seri çok ünlüdür ve oyun tüm serideki en iyi yaratımdır. Oyun çok sayıda yükseltme ve bazı yeni ve ilginç gerçekler ile kullanılabilir. İçinde, oyuncular sayısız misyonun bir parçası olabilirler. Görevi tamamladığınızda iyi miktarda ödül aldı.

buradan Indirin

GTA 5 indir pc son sürüm

Los Santos, parlak yıldızların ve zaten parlayan yıldızların şehridir. Bir zamanlar şehir tüm batı dünyasının kıskançlığıydı. Şimdilik, ekonomik zorlukların mengenesinde boğulma olan kirli gerçeklik şovları için bir sığınak. Tüm olayların merkezinde – güneşin altında bir yer için bitmeyen mücadelede şans yakalamaya çalışan tamamen farklı suçluların üçlüsü. Sokak çetesinin eski üyesi Franklin geçmişini bırakmaya çalışıyor. Emekli bir banka soyguncusu Michael, dürüst bir yaşamda her şeyin hayal edilen kadar pembe olmadığını keşfeder. Trevor – büyük ikramiyeyi ummak için çeşitli işlerde çalışan şiddet ve psiko hayranı. Seçenekleri tüketirken hayatlarını riske atarlar, sadece ya da hiç bir şeye sahip olmanın tek yolu olan bir dizi cesur soygun yapın.

GTA 5’te Rockstar Games tarafından şimdiye kadar yaratılmış en büyük ve en detaylı dünyayı görebilirsiniz. Ayrıca üç ana karakterin yaşamını ve eylemlerini etkileme fırsatı. Birkaç karakter tarihinin bu kombinasyonu, oyunu mümkün olduğunca heyecan verici ve büyüleyici hale getirecektir.

Oyunun bu bölümünde GTA’nın ünlü serilerinden tüm özellikleri bulabilirsiniz. Detaylara inanılmaz dikkat, zarif siyah mizah, pop kültürünün alay konusu ve hatta kesinlikle yeni eğlenceli çok oyunculu mod var.

HIKAYE ILERLEMESI

Oyunda düzgün bir şekilde ilerleme kaydetmek istiyorsanız görevleri tamamlamanız gerekir. Görevler oyun içi bir hikaye temelinde tasarlandı. Kimsenin misyonları oynamaması durumunda arka arkaya ilerleyemez. Bütün bunlar karakterin seçiminden de etkilenir. Oyun üç farklı karakter türü ile özellikli.

GTA 5 indir pc son sürüm

  • Michael
  • arazi sahibi
  • Trevor

Hepsi farklı yeteneklere ve becerilere sahiptir. Oyuncuların karakterleri oyun şekline göre seçmeleri gerekir. Gelecekte, bunlar hakkında bazı ayrıntıları açıklayacağım.

MICHAEL

Oyunda Michael bir suçlu olarak emekli oldu. Bununla birlikte, bir grup insanı temsil ediyor. Michael’ın uyku süresi 6 saattir.

ARAZI SAHIBI

Karakter, geleneksel GTA özellikleriyle tasarlanmıştır. Franklin agresif, istekli ve sayısız şey öğrenmek için oldukça hırslıdır. Başarılı bir suçlu olmayı ve etkili bir şekilde ticaret yapmayı bilmek istiyor. Franklin’in uyku süresi 8 saattir.

TREVOR

Karakter, oyunu serbestçe oynamak isteyen oyuncular için kullanılabilir. Yıkıcı ve kaotik bir karakterdir. Trevor uyku gereksinimini karşılamak için 12 saat harcar.

GTA 5 indir pc son sürüm

PC GEREKSINIMLERI

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1.
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU)
MEM: 8GB
GPU: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB.
SES KARTI:% 100 DirectX 10 uyumlu.
Boş Disk Alanı: 65GB.

NASIL KURULUR?

  1. “Oyunu İndir” e tıklayın
  2. İndir  “GTA V” Yükleyici (Resumable İndirme destekler).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve nereye yükleneceğini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

ÖZELLİKLERİ

● Epic Online Multiplayer – Görevlere ve maceralara katılmak için 30 oyuncuya kadar sıra dışı bir ekip oluşturun. Eski okul çetesi ile rulo veya çevrimiçi taze yüzler arkadaş.

● Bir Etkileşim Dünyası – Farklı karakterler, manzaralar, vahşi yaşam ve görevlerle dolu, yaşayan, nefes alan bir dünyayı keşfedin. Arabaları, uçakları kaçırmayı veya şimdiye kadarki en kötü şöhretli suçlu olma arayışında yerel silah satıcısıyla arkadaş ol.

● Addicting Gameplay – GTA V’yi satın aldığınız anda boş vaktinizi veda edin. İster görevleri tamamlayın, çevrimiçi arkadaşlarınızla rekabet edin, ister açık dünyayı dolaşın, kendinizi kesinlikle oyunun bağımlılık yapıcı oyununa yapıştırılmış bulacaksınız.

● Büyüleyici Bir Hikaye – Üç farklı karakterin hayatını takip eden bir başlıkta ABD’nin komik ama güzel bir versiyonunu keşfedin. Michael, Trevor ve Franklin için anıtsal kararlar verin, hayatları yavaş yavaş öngörülemez bir şekilde iç içe geçer.

San Andreas’ı GTA V’de keşfedin ve Rockstar’ın hit başlığının neden en iyi taksit olduğunu görün.

Grand Theft Auto V, Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 için kullanılabilir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply