GTA 3 indir - Güncellendi 2021

GTA 3 indir – Güncellendi 2022

3.8/5 - (5 votes)

Grand Theft Auto 3 PC Oyun Bedava İndir | GTA 3

buradan Indirin

GTA 3 indir

Oyuna Genel Bakış

Grand Theft Auto 3, DMA Design tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir aksiyon oyunudur. GTA serisinin 5. bölümü, İlk oyun 1999’da piyasaya sürüldü ve dünyanın çeteleri haline geldi. New York’ta bulunan Liberty City ile kurgusaldı  . Üçüncü şahıs bir oyundur ve araçla dünya ayağı, Liberty City’de dünyayı özgürce açacak şekilde tasarlar.

Grand Theft Auto 3 Oynanış  Orijinal Fragman

Grand Theft Auto 3 Oynanışı

Bu oyunda, oyuncuların görevleri hikaye ile hedeflerle tamamlamaları gerekiyor. Ayrıca, birkaç misyonun sonraki talimatları beklemesi gereken farklı görevler var. Oyuncular özgürce oynayabilir ve ayrıca görevleri tamamlama yeteneğine sahiptir. Üç ilçesi vardır: Shoreside Vale, Staunton Adası ve Portland. Oyuncular düşmanlarla savaşabilir ve hasar ve rejenere kullanım pikapları geliyor. Vücut zırhı patlayıcı hasar ve silah atışlarında kullanılır.

In  GTA 3  oyuncunun sağlık düşük durdurma oyun en yakın hastaneye götürün zaman. Bir oyuncu oyunu oynayabildiğinde oyuncular suçluysa. Görüntülenen mevcut seviyeyi belirtmek istediği bekleme süresinden ayrılan oyuncuları arayacaktır. In  GTA III  oyunu hikaye sırasında Claude kontrollü etti, o çetelerden farklı yeni karakterler karşılar.

Oyuncular bir minim oyun gibi aktivitelere katılırken, taksi taksi hizmeti oyuncuları tamamladıkları için ödüllendirilecek, oyuncuların suçtan sonra tutuklanmasına izin veriyor. Oyunun üç ölçüm koşulu, uzman nişancı tüfeği, roketatar ve M16 tüfeği ile işaret ederken ilk bireysel görüşe izin verir. Aynı şekilde, oyunun savaşı, oyuncuların bir araçta yanlara karşı karşıya gelip ateşli atışlar yapabilmelerini sağlamak için revize edildi.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply