Grand Theft AutoSan Andreas Indir- Güncellendi 2021

Grand Theft AutoSan Andreas Indir- Güncellendi 2022

4.3/5 - (73 votes)

Grand Theft AutoSan Andreas İndir

Oyun İncelemeleri

Gururlu PC oyuncuları olarak, bu oyunu dokuz ay önce değil, bu oyunun PlayStation 2.1’deki tabloid-baiting kafasını ilk kez yeniden süslediğimde, kendimi tipik zambak karaciğeri tarzında çöktüğü zaman, bu incelemeyi okuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Geçen Noel’de, o zaman herkesin ve muhteliflerin oynadığı bir oyun için yarım yıl daha bekleyemeyeceğime karar verdim. Ve PS2 sürümü ile bir patlama yaşadım. Gerçekten yaptım. Ama şimdi keşke bu yarım yılı beklemek için sabır isterdim, çünkü bu sürümle zaman geçirdikten sonra ilk kez bilgisayarımda San Andreas’ı oynamayı tercih ederim.

Son on yıldır Saddam tarzı bir hidey-hole’da çömelmediyseniz, GTA oyunlarının ne hakkında olduğunu bildiğinizi varsayacağım. Ancak, yakın zamanda bir komadan uyanmış olan herkes için revizyon notları: kurgusal bir şehirde (gerçek hayattaki bir metropolden açıkça esinlenilmiş olmasına rağmen), herhangi biriyle doldurduğunuz insanlarla ve araçlarla dolu bir kariyer suçlusunuz. öldürebilir / sürülebilir (uygun şekilde silinebilir). Görevleri üstlenme seçeneğiniz var – bazıları hikayeyi devam ettiriyor, bazıları değil – ancak isterseniz şehir etrafında dolaşmakta özgürsünüz; oyun dünyası çok sizin istiridye. Son zamanlarda Hillary Clinton’un kısa pantolonlarını halka açık bir şekilde büken fahişe öldürme rampasına çıkın ya da şehrin havalı görünmesini sağlayın – seçim sizin

Kaliforniya ‘yı seviyorum

Rockstar North’un son formülü formüle sıkı sıkıya bağlı. Ana kalkış, tek bir şehirde dolaşma özgürlüğü vermek yerine, gangsta eğilimlerinizi şımartmak için bütün bir devlete sahip olmanızdır. California’dan (ve Nevada’nın neon ışıklı belirli bir köşesinden) esinlenerek oyun dünyası çok büyük. Vice City’den tamamen beş kat daha büyük olan otel, üç şehre ve sayısız küçük kasabaya ev sahipliği yapıyor ve aralarında bolca cahil dolusu, köylü kırsal yer var.

Ancak diğer GTA başlıklarında olduğu gibi, her şeyi en baştan göremezsiniz. Akıllıca, Rockstar oyunun hikayesinde ilerlerken size taze San Andreas dilimlerini besler ve ilerledikçe yeni alanlara yollar açar. Konu hemen hemen şu: 1990’ların başlarında ve son birkaç yıldır devletten sıyrılmak için harcanan bir Los Santos yerlisi olan Carl CJ ‘Johnson. Annenizin ölümü ile davlumbaza geri döndükten sonra, eski kankalarınızla bir kez daha koşmaya başlarsınız. Kancaların en ilginç yanı değil – geri dönen, ihanet ve kardeşçe aşk atılmış olmasına rağmen – işe yarıyor ve keşfetmek için yeni alanların vaadi sizi yönlendirmeye yardımcı oluyor.

Menace Ii Topluluğu

Temel oyun Vice City’den neredeyse hiç değişmedi. Tipik bir görev uyuşturucu satıcısını yenmekle görevlendirildiğinizi görebilir. Böylece bir arabaya atlarsınız, çatlaklara doğru sersemletir ve önceki bir kurbanın cesedinden yağmaladığınız beysbol sopasıyla hedefinizden yedi ton bok atmaya devam edersiniz. Diğer görev türleri arasında yasadışı sokak yarışları, soygunlar ve lowrider zıplayan yarışmalar bulunmaktadır.

Ancak bunun sadece daha büyük bir haritaya sahip eski GTA oyunlarının yeniden canlandırılması olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. San Andreas, bu çekirdek oyuna inanılmaz bir miktar katıyor ve oyunu daha da hızlı hissettiriyor. Örneğin, CJ dövmeli olabilir, saç kesimi yapabilir, spor salonunda toplanabilir ve kıyafet satın alabilir. Cehennem, haritanýn etrafýnda bulunan birkaç garajda yolculuğunu bile kandırabilirsin. Bunların hiçbiri tamamen kozmetik değildir: görünüşünüzü değiştirmek, polisleri sırtınızdan alırken halter, kavgada verdiğiniz hasar miktarını artırır. Squire edebileceğiniz sayısız kız arkadaş, hırsızlık, yağ statüsü veya satın alınabilecek mülklerden bile bahsetmedik. Akıllara durgunluk veren bir şeyler var.

Onunla Rol

Diğer eklemeler arasında, uygulama yoluyla geliştirilen RPG tarzı beceriler yer alıyor: tüfek becerinizi artırın ve atış keskinleşir: motosiklet becerinizi artırın ve sık sık düşmeyeceksiniz. Bir başka önemli statü ise, görevlere doğru ilerledikçe artan Saygı’dır. Ne kadar yüksek olursa, o kadar çok çete üyesi maiyetinize ikna edebilirsiniz.

San Andreas, rakip çetelerin topraklarını almanızı ve kendiniz olduğunu iddia etmenizi gerektiren bir çim savaş sistemine sahiptir. Kontrol ettiğiniz alanlar sizi takip eden, düşmanlara saldıran ve araba kullanan performans gösterebilen katiller tarafından doldurulacak. En iyi savaşçılar olmasa da, GTA’nın savaşına hoş bir ekstra boyut kazandırıyorlar. Ah, savaş. Bu beni daha önce değindiğim noktaya getiriyor. Dediğim gibi, yeni Glock’umu almadan ve piksel haline getirilmiş bir suç hayatına başlamadan önce San Andreas’ın bu versiyonunu beklemiş olsaydım, çünkü yeni gelen PC versiyonu birkaç önemli şekilde PS2 versiyonundan daha iyi.

Fare ve klavye kombinasyonu sayesinde mücadele büyük ölçüde geliştirildi. Aslında silahları manuel olarak doğru ve hızlı bir şekilde hedefleyebilirsiniz, bu da PlayStation 2’de neredeyse imkansızdır. Silahlı çatışmalar daha dokunsal, eğlenceli ve uzak, çok daha az sinir bozucudur. Sonra işlerin görsel tarafı var.

Oh güzel şey

Muhtemelen ekran görüntülerinden San Andreas’ın Half-Life 2’ye kıyasla özellikle etkileyici olmadığını söyleyebilirsiniz.  – dokuların çoğu bulanık ve bulanık ve en son grafik efektlerin hiçbiri uygulanmadı. Ancak yine de PS2 sürümünden çok daha üstündür: çizim mesafesi daha da fazla, kare hızı daha iyi ve çözünürlük daha yüksek. Gerçek zamanlı gölgeler belirsiz lekelerin yerini alır. Hepsi bunun daha yumuşak, daha ince görünümlü bir oyun olduğunu söyledi. Rockstar, PC için bazı yeni özelliklere de atıldı. Fotoğraflar ve istatistikler dışa aktarılabilir, 30 saniyelik bir yeniden oynatma işlevi vardır ve gülünç derecede fantastik film müziğinden sıkılırsanız ve kendinizi Dave Lee Travis’in bir parçası olarak süslerseniz, MP3’leri kullanarak kendi radyo istasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Reklamlar, daha otantik bir his yaratmak için parçalar arasında bile eklenmiştir ve oyun artık modlanabilir – şeyleri daha da açacak bir şey.

Eksik olan bir şey, Rockstar’ın PC’nin kontrol seçenekleri göz önüne alındığında işe yaramayacağını iddia ettiği PS2 versiyonunun kooperatif iki oyunculu modudur. Belki de tartışmalı, ancak oyunun başlamasının oldukça önemsiz bir parçasıydı, bu yüzden çok fazla kaçırılmayacak.

PC’de San Andreas beklemeye değer miydi? Evet, açıkçası: zaten kanlı bir parlak oyun olan şeyde belirgin bir gelişme. PlayStation 2 versiyonunu oynadıysanız, üzerine 35 nota daha uzatmayı önermeyiz, ancak aptal eski bana göre daha sabırlıysanız, dışarı çıkın, satın alın ve oynayın, playa.

Oyunculuk

Rockstar Seslendirme İşaretlerini Tekrar Vurdu

Kabul edelim: çoğunlukla, oyunlarda ses yapmak zavallı. İster aktörlerin kalitesinden (ister onlara aktörler diyebilirsiniz), ister sadece amatörce yönetmekten kaynaklanıyor olsun, bu bir gerçektir. O halde, GTA: San Andreas gibi oyunlar için şükürler olsun. Rockstar, çoğu geliştiriciyi St Patrick’s Day’de bir cüce cinten daha yeşil gönderen bir bütçeye sahip olabilir, ancak aynı zamanda nasıl kullanılacağını da biliyor. Büyük bir dilimin, sesleri sağlamak için bazı gerçek yetenekleri işe almaya devam ettiğine bahse girmeye hazırız.

San Andreas’ın oyuncu kadrosu Samuel L Jackson, James Woods ve Peter Fonda gibi yıldız isimlerle övünüyor. Daha sonra Chris Penn ve Frank Vincent’ın her zaman güvenilir beğenilerinden destek alırken, Danny Dyer ve Bill Fichtner Vice City’den rollerini tekrarlıyorlar. Uygun olarak, kadroda eski okuldan (MC Eiht, Ice T) yeni cinse (Oyun) kadar West Coast hip-hop yıldızları da var. Ve kimse kötü bir iş yapmıyor. Rockstar’a, geliştiricilere bakın ve sessiz düğmesine ulaşmamıza neden olmayacak ses oyunculuğunun nasıl üretileceğine dair bir ders alın

reggie  bir değerlendirme yayınladı

Grand Theft Auto . Ne olduğunu biliyorum, ne olduğunu biliyorsun ve muhtemelen daha çok, annen bile ne olduğunu biliyor. Oyuncular topluluğumuzda, oyuncuya dışarıdaki diğer oyunlardan farklı olarak özgürlük veren sürükleyici ve yenilikçi oyun ile bilinir. Ana akım medyada ve diğer her yerde, çocuklara araba kaçırmayı ve fahişeleri nasıl alacağını öğreten bir oyun olarak bilinir. Ancak Rockstar Games, hayal kırıklığına uğramayacak biri değil, Grand Theft Auto: San Andreas ile tartışmaya girecek bol miktarda yenilikçi ve sürükleyici oyun sunarak her iki kampı da tatmin ediyor  .

Grand Theft Auto: San Andreas , birçok yönden kendi başına iki oyun. Orada  GTA: San Andreas , misyon, yan görevleri ve arasındaki her şeyi ile tam olduğunu gerçek oyun. Genel olarak, misyonlar geliştirildi ve bazı ‘kutsal bok, bu harika’ var? oyun boyunca yüklü anlar. Bununla birlikte, GTA’nın bazı çekirdek mekanikleri, Grand Theft Auto 3’ten bu yana bazen vidalı hedefleme sistemi ve dik, dik zorluk seviyesi gibi serileri rahatsız eden aynı problemlerden muzdariptir.

Sonra  Grand Theft Auto var: San Andreas  , oyuncunun yorumlamakta özgürsünüz. San Andreas temelde hızlı arabalar ve ölümcül silahlarla dolu sanal oyun alanınızdır ve San Andreas’ta zamanınızı nasıl geçirmek istediğinize karar vermek size kalmıştır. Tahribat yaratacak devasa, geniş bir ortam vererek  Grand Theft Auto: San Andreas sadece keşfetmek için eğlenceli bir oyun, ya da daha fazla şey varsa yavaşça yok etmek. Bazı insanlar sadece bir gün önce tembellik ederler, San Andreas’ta tahribat ve kargaşadan başka bir şey yapamazlar ve bu bakımdan Rockstar dizi üzerinde gerçekten gelişti. San Andreas kesinlikle çok büyük, her şehir benzersiz bir şekilde farklı hissediyor ve kontrol edilecek şeylerle ağzına kadar dolu ve Sims’e oldukça benzeyen bazı oyun öğelerini atarak, aslında oyuna girmeye daha az önem veriyor.

Tüm oyunun kapsamını dikkate aldığınızda, San Andreas gerçek bir teknik başarıdır. Bazı dokular çok sıcak görünmüyor ve birkaç önemli görsel hata var, ancak hemen hemen her şey Vice City’den bir adım attı. Benzer şekilde, ses sunumu muhtemelen serideki en iyisidir: seslendirme kusursuz bir şekilde ikna edicidir, akıllıca yazılmış diyalog ve çeşitli müzik, oyunun gang-bangin temasına mükemmel uyum sağlar.

Kendinize şu soruyu sorun: Grand Theft Auto 3 veya Vice City’yi beğendiniz mi? Eğer cevabınız hevesli bir “cehennem evet” ten istekli bir “tür” e kadar, muhtemelen şu anda  Grand Theft Auto: San Andreas oynamalısınız  . Ancak, azınlıktaysanız ve cevabınız “hayır, gerçekten değil” ise, muhtemelen yine de bir kira vermelisiniz. Serideki hiçbir şey önemli ölçüde değişmedi, ancak çok daha fazla içerik var, büyük bir yüz germe olmadan bile San Andreas sizi kazanabilir.

Çok uzun zaman önce, Xbox’ın  PlayStation 2’nin başarılı bir şekilde topladığı Grand Theft Auto tedavisini alacağı şüpheli görünüyordu  .  Bununla birlikte, Xbox için Grand Theft Auto: Double Pack’in duyurulmasıyla  , PS2 kütüphanesindeki en iyi başlıklardan ikisi olarak Xbox sahipleri için aydınlatılan ufuklar nihayet Xbox’ta ortaya çıkarak gelecekteki Grand Theft Auto başlıklarının olasılığını güçlendirdi.

Ve bak, PlayStation 2’deki ilk görünümden sadece yarım yıl sonra, Xbox, en sonunda fantastik bir oyunun düz bir limanı haline gelen Grand Theft Auto: San Andreas ile kraliyet muamelesini  görüyor .

Grand Theft Auto: San Andreas  , PlayStation 2’deki oyunun aynısıdır ve bu nedenle, orijinal PlayStation 2 incelememde okuyabildiğinizde başıboş sürüklememin üzerinden geçmenin bir anlamı yoktur. Ancak, uzun ve kısa olmasını istiyorsanız, işte: San Andreas çok eğlencelidir ve içerikle ağzına kadar doludur, daha önce Grand Theft Auto’yu kazmasanız bile, kontrol etmeye değer şimdi.

Bununla birlikte, San Andreas’ın Xbox ve PS2 sürümü arasındaki fark büyük ölçüde kozmetiktir. Xbox sürümü kesinlikle daha temiz dokular ve HDTV desteği ile daha keskin görünüyor, ancak garip bir şekilde, yükleme süreleri PS2 sürümünden daha iyi ve bazı durumlarda daha kötü değil; bu sabit sürücünün ne için olduğunu merak ediyor değil mi?

Grand Theft Auto: San Andreas’ın Xbox’taki bir başka büyük başarısızlığı  , doğal olmayan denetleyici düzeni ve geliştiricilere çok fazla atfedilemeyen bir hata. San Andreas’ın PS2 sürümü, PS2 denetleyicisindeki her bir düğmeyi kullandı, özellikle önemli dört omuz düğmesi sürekli dönüşte ve Xbox’ta yalnızca iki omuz düğmesi olduğundan, bu bir sorun yaratıyor. Örneğin, sürüşler sadece akılcı bir esneklikle mümkündür, bu da zaten zor olan oyunu biraz daha zorlaştırı

Hata yapma, yine de San Andreas sokaklarında gezinmek bir zevk, ancak PlayStation 2’nizle sokaklarda gezdiyseniz, Xbox aracılığıyla tekrar aşağı inmek için yeterli değil değişti. Bununla birlikte, San Ferrio’nun dağlık sokaklarında yüksek hızlı kovalamacaların basit zevklerini veya 90’ları şiddetli bir şekilde yeniden yaşamanın heyecanını deneyimlemediyseniz, Grand Theft Auto: San Andreas’a göz atmaktan çekinmeyin.  .

Grand Theft Auto . Tartışmalı olarak, son birkaç yılın en tanınmış ve en hiper oyun serilerinden biri. GTA serisinin üçüncü ünvanı San Andreas, sizi Los Santos’taki eski mahallesinden yeni bir hayat arayan eski bir ölümsüz sokak kaputu Carl Johnson’ın ayakkabılarına sokuyor. Annesi öldürüldüğünde ve CJ cenazeye döndüğünde, bir zamanlar geride bıraktığı hayata geri çekilir. Ama intikam mı yoksa kurtuluş mu olacak?

Feragatname: Bu oyunu oynatma / inceleme konusunda çok hevesli olmadığımı belirtmenin adil olduğunu düşünüyorum. Açıkçası, MA / AO dereceli oyunların çoğu, doğrudan videoya yumuşak çekirdekli porno filmleriyle aynı prensibe dayanıyor gibi görünüyor: Dil, şiddet veya çıplaklık gibi sevimsiz hile kullanarak madde yok ve ‘titrasyon faktörü’ hakkında her şey yok. genç erkek demografisine hitap etmek. Bu yüzden bu inceleme için gidiş beklentisi olduğu gibi lütfen benimle ayı.

GTA ile dikkatimi çeken ilk şey: San Andreas, bir konsol oyun sisteminden doğrudan bir liman gibi hissetmesiydi. Kontroller, video ve benzerlerinin hepsi ortalama oyun konsollarınızdan çok daha iyi görünmüyor, ki bu oldukça açık. Ancak, nerede birçok ‘ported’? PC başlıkları, bir bilgisayarın gücünü / esnekliğini daha iyi kullanmak için grafikleri veya diğer öğeleri değiştiriyor  gibi görünüyor GTA: San Andreas , ek ‘göz şekeri’ veya yükseltmeleri olmayan veya çok az olan oyun sistemlerinden neredeyse doğrudan bir liman gibi görünüyor.

Ancak, bir oyunun başka değerli yönleri varsa affedebileceğim kötü grafikler. GTA: San Andreas’ın  bazı bölümlerde maça var. Ses, mükemmel ses oyunculuk, sadece fantastik müzik ve iyi kullanılan ses efektleri ile birinci sınıftır. Araçlardaki stereo efektler, hızlı konuşan DJ’ler ve cesur, kentsel parçalarla birlikte tekrar büyük bir şehre geri döndüğümü hissettiriyor.

GTA: San Andreas  ayrıca, hikaye çizgisinde oynamanın yanı sıra, San Andreas eyaletindeki birkaç şehrin sunduğu birçok manzarayı, sesi ve aktiviteyi deneyimleyebileceğiniz BÜYÜK bir oyun alanına da sahip. Diğer yarının kasabanın gösterişli bölgelerinde nasıl yaşadığını kontrol edin veya insanlığın pisliklerinin yaşadığı oluklara kayın, hepsi burada GTA’da ve ayrıntılı olarak temsil edilir.

Yine de, bu oyunun aldığı hype miktarı ile, insanlar GTA: San Andreas’ın sahip olduğu birçok kusurdan bahsetmekten korkuyor gibi görünüyor  . Ve çok var. Öncelikle, oyunun fiziği o kadar kötü ki zaman zaman, özellikle de erken, neredeyse oynanamaz. Örneğin, karakteriniz yumruklarıyla bilinçsiz bir polisten çaldığı 9 mm Beretta’dan çok daha fazla hasar veriyor gibi görünüyor; Birkaç iyi yumruk ve tekme ile bir gangbanger dövdüm, ama tabancamla arkadaşlarından birine zarar vermeye çalıştığımda, ona bir klip boşalttım ve oldukça az hasar verdim. Buradaki bazı berbat fizik

Oyun sistemlerinin grafik ve animasyonda kaydettiği ilerlemelerle, GTA: San Andreas’taki kesik sahnelerin  birinci sınıf olacağını düşünürdünüz, değil mi? Bu karışık bir çanta. Bazı durumlarda, oyunda kesilen sahneler ve animasyon oldukça cilalı ve iyi tasarlanmış görünüyor, ancak diğerlerinde karakterin hareketleri ve eylemleri için çok az ayrıntı veya karmaşıklık var. Aslında, bu başlıkta, birkaç yıl önce ortaya çıkan Half Life’dan daha düşük bir seviyede yapılmış bazı bölümler vardı  .

Sonuç olarak ve dürüst olmak gerekirse, hype’ın ne hakkında olduğunu merak ediyorum. GTA:  PC için San Andreas , oldukça iyi bir konsol oyununun kötü tasarlanmış bir limanı gibi görünüyor. Bu benim ana şikayetim, tüm hype ve build up sonra söyleyebilirim:  GTA: San Andreas  sadece iyi bir oyun, harika bir oyun değil. Bu, Yalnızca Hayranlar unvanına mükemmel bir örnektir. Basit gerçek şu ki, önceki GTA başlıkları da dahil olmak üzere çok daha iyi yapan oyunlar var.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply