Google Chrome Indir - Güncellendi 2021

Google Chrome Indir – Güncellendi 2023

3.4/5 - (7 votes)

Google Chrome ücretsiz en son sürümünü @ filehippo indirin. burada çevrimdışı bir Windows yükleyici dosyası ve pencerelerle uyumlu taşınabilir bir dosya alabilirsiniz. aşağıda daha fazla ayrıntı görebilirsiniz. Windows 7,8 veya 10 (32bit / 64bit) için krom pc tam sürümünü indirebilirsiniz.

Windows ve Mac için Google Chrome, web goliath Google tarafından oluşturulan ücretsiz bir internet tarayıcısıdır. Chrome, kullanıcılarına, kullanıcı arayüzünün neden mükemmel olduğu konusunda hızlı ve basit bir deneyim, motivasyon sunmayı amaçlamaktadır. Google, programını inanılmaz ayarlara, verilere sahip korumalı bir program haline getirmek için çok fazla enerji yatırdı ve cihazlarda çalışan panoya davranıyor. google chrome’un yararlı uzantıları bulabileceğiniz kendi uygulama mağazası vardır. Chrome web mağazası, google web mağazası, uygulamalar ve uygulamalar gibi birçok adla çağrılan chrome uygulama mağazası

buradan Indirin

Google Chrome İndirme

Google Chrome’u tanıtmanın temel amaçları nelerdir?

Bir PC aynı anda birkaç programa sahip olabilir. Bu, Google Chrome’u bir PC’ye tanıttığınızda Explorer’ı silmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Aslında, tahrikli müşteriler çeşitli nedenlerle çeşitli programlar kullanırlar.

Google Chrome, Windows tabanlı bir bilgisayara sahip olan ve beraberindeki kriterlerden birini karşılayan İnternet istemcileri için en iyi karardır:

 • Ilımlı bir web ilişkilendirmesi.
 • Yenilenen bir programa ihtiyaçları var.
 • Bunlar inovasyon uzmanları değil.

HIZ

Google Chrome belki de en hızlı olmasa da en hızlı programdır. Bunun arkasında birkaç açıklama var:

 • Arayüzünün basitliği, mutlak minimumdan daha azıyla, neredeyse hiç RAM belleği harcamamasına neden olur.
 • Genişletmelerin ve modüllerin getirilip getirilmediğine bakılmaksızın, sayfa yüklendiğinde istiflenmezler, bu nedenle istemcinin duraklaması gerekmez.
 • Tutarlı olarak erişilebilen en yeni JavaScript motorunu kullanır.
 • Farklı web sitesi sayfalarının yığın hızını artıran bir DNS ön alma kapasitesine sahiptir. Bunu başarmak Google’ın sunucularına bağlıdır.

PROGRAMLANMIŞ YENİLİKLER

Google Chrome, yenilemeler için istemciye bağlı değildir, yalnızca kendini günceller. Google, hangi noktada olursa olsun düzenli olarak yaptığı başka bir güncellemeyi deşarj eder, ilgili kayıtları sunar. Bu nedenle, çok sayıda müşteri hangi Chrome yorumunu sunduğunu bilmiyor. Keşfetmek için sağ üst köşede bulunan anahtar sembolüne tıklayın.

GÜVENLİK

Güncellemeler sürekli olarak kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı veritabanlarının yeni bir uyarlamasına katılır, böylece müşteriler kaydedilen bir siteye her gittiklerinde bir uyarı görürler. Güvenlik ve koruma, bu programın en önemli özelliklerinden biridir.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR ARAZİ SAYFASI

İstemciler, bir istemci programı açtığında Google Chrome’un gösterdiği açılış sayfasını değiştirebilir. İki alternatif var:

 • Alternatif rotalar gibi çalışan ve kendi eğilimlerinizle değiştirilebilen, en çok ziyaret edilen yerlerin küçük resimleri.
 • Sunulan uygulamaların sembolleri.

YER İMİ ÇUBUĞU

Sağ üst köşede, anahtarın yanında, müşterilerin ziyaret ettikleri web sitesi sayfalarını yedeklemelerine izin veren sarı bir yıldız vardır. Yer işareti çubuğuna veya müşteri tarafından planlanan bir yapıya, aşamalı veya başka bir şeye bırakılabilirler. Yer işareti çubuğu açık tutulabilir veya örtülebilir.

GOOGLE KROM UZANTILARI

Muhtemelen Windows için Google Chrome’un en büyük tercih edilen konumu, sunduğu büyütme çeşitleridir. Bu büyütmeler, müşterinin programa katılıp katılmayacağına karar verdiği uygulamalardır. Seçim eve yakındır ve her müşterinin gereksinimlerine veya çıkarlarına dayanır. Google Chrome bunlardan üçünü elbette tanıtmaktadır: Google web dizini, Gmail ve YouTube.

Oyunlardan uzun menzilli resmi olmayan iletişim cihazlarına ve yardımcı programlara kadar çeşitli türlerde genişlemeler vardır. Bunların büyük çoğunluğunun ücretsiz olmasına rağmen, diğerleri ücretli veya uyarlanmış durumda. İşte önerdiğimiz ünlü ek öğelere bir bağlantı.

Programın sunumunu etkilememek için sadece temel olan genişletmeleri tanıtmak önemlidir.

GOOGLE KROM VE GOOGLE İLE DERNEĞİ

Chrome, olması gerektiği gibi Google Chrome olarak adlandırılır. Bu, Google’ın programıdır ve görünüm için geliştirilmeye yöneliktir. Web arama aracı, varsayılan başlangıç ​​penceresinde gösterilen üç müşterinin biridir ve müşterilerin peşinde av terimlerini yazmaları ve enter tuşuna basmaları gereken bir peşinde koşmaktır.

BİLGİ SENKRONİZASYONU VE GOOGLE HİZMETLERİ

Google çok çeşitli yönetimler sunar. Gmail aracılığıyla e-postadan Google Haritalar’a ve YouTube resmi olmayan kuruluşuna. Bunlardan herhangi birini kullanma olasılığınızda, program aynı anda oturum açmak için hepsini senkronize etmenize izin verir.

Bu senkronizasyon, yer işaretlerinizi, büyütmelerinizi, eğimlerinizi ve buluttaki konularınızı yedekler. Bu, Google Chrome’da oturum açtığınızda herhangi bir gadget’tan erişilebilecekleri anlamına gelir.

GOOGLE CHROME’DE GİZLİ ROTADA.

Farklı programlar gibi Google Chrome da aşağıdakileri izlemeden incelemeye izin verir. Şu anda, program ziyaret edilen sayfalardaki bilgileri izlemiyor veya yedeklemiyor.

Aşağıdakilerden kaçınmak, mesela müşterilerin daha az yayınlanması amacıyla hiçbir muameleden kaçınmadığı anlamına gelir. Seçim elbette yetersiz kalıyor. Başlatmak için kurulum menüsüne gidin (tuş):

Tahrikli seçenekleri göster

Etkileyici trafiğinizle “gönder” takip etme “isteğini işaretleyin.

GOOGLE CHROME’DE ÇEŞİTLİ PROFİLLER

Google Chrome’un her yerde bulunmasının bir nedeni, çeşitli profiller oluşturmanın çok doğal olmasıdır.

Profiller, açık bir şekilde ortaya koymak için, istemcilerin yer imlerini ve arama geçmişini vb. Saklayabildikleri programın çeşitli bölümleridir. Bilgisayarınızı paylaşmanız durumunda birkaç profile sahip olmak akıllıca bir düşünce. Her müşterinin kendi profiline ve kendi bilgilerine erişebileceğini ima eder.

Google Chrome’da farklı profiller oluşturmak, yalnızca tek bir müşteri olduğunda her durumda yardımcı olabilir. Kişilerarası organizasyonlarda çeşitli kayıtları denetlemenize ve web üzerinde bireysel hareketlerden ayrı olarak yetkin bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

GOOGLE ARAÇLARI İLE ARTIK AŞAĞIDAKİ WEB’DEN ÇIKARIN

Google hakkında sevdiğiniz her şey Chrome anlayışının bir parçasıdır. Dahası, en zeki program enstrümanları çalıştığında, merkezde kalmanıza izin verilir. Chrome cihazınızda hangi Google cihazlarının çalıştığını bulun.

TAMAMLANMADAN ÖNCE YANITLAR TİPİ…

Konum çubuğunuzdaki yanıtlar? Gerçekten, çok fazla sorun değilse Chrome’un konum çubuğu, herhangi bir gerçeklik keşfetme görevini hızlı ve basit hale getirmek için Google Arama’yı kullanır. Aynı şekilde Google Drive’ınıza bakın, bu nedenle bir sonraki haftanın kaçış düzenlemesine atlamak sadece çok daha basit.

GOOGLE ANKASTRE – IN

WEB KONUŞUYUNUZ?

Web’de veya dünyanın neresinde olursanız olun Chrome, tüm web sayfasını tek bir sayfada yorumlamanıza olanak tanır. Chrome, ihtiyacınız olduğunda doğal olarak yorumu ister.

FAREWELL SULAMA REKLAMLARI

Chrome’un reklam engelleyicisinde çalıştığı rahatsız edici ve kötü niyetli promosyonları ortadan kaldırarak PC’nize veya telefonunuza ulaşmasını engeller. Ekranınızdaki daha az otomatik oynatılan kayıt, başlangıç ​​ve sayfa almaları sizin için daha fazla konsantrasyon anlamına gelir.

CHROME SİZE ÖZELLEŞTİRİLDİ

Oturum açıp eşleşmeyi açtığınız noktada, sevdiğiniz şeylerden daha fazla miktarda alırsınız. Cep telefonunuzdaki özel bir madde beslemesinden Google Drive’ınıza bakabilen bir konum çubuğuna kadar her şey size uygundur.

SİZİN İÇİN MAKALELER İLE UYUŞTURUNUZ

Telefonunuzdayken Chrome makaleleri, çevrimiçi dergileri ve hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz maddeyi ortaya çıkarır. Chrome’u ne kadar çok kullanırsanız, o kadar özelleştirilmiş hale gelir. Bu nedenle, genel olarak sizin için geçerli olan her şeye sahip olursunuz.

GÜVENLİK

HİÇBİR ŞEYE DİKKAT ETMEYECEK GÜVENLİK

Web’de güvenlik duygusu elde etmek için bir güvenlik yöneticisi olmanıza gerek yoktur. Chrome elbette güvenli ve herkes tarafından kullanımı kolay olacak şekilde çalışıldı.

TEHLİKELİ SİTELERDEN UZAKTA KALIN

Chrome yeniliği, sizi şifre alabilecek veya makinenizi kirletebilecek zor ve tehlikeli hedefler ve indirmeler kapsamında korur. Bir şeyin şüpheli olduğunu düşündüğümüzde, bir uyarı görürsünüz.

KESİNLİKLE EN SON KROM GÜVENLİĞİ VAR

Sonuç olarak Chrome saat gibi yenilenir, bu nedenle genellikle en son güvenlik içeriğine ve düzeltmelerine sahip olursunuz. Önemli güvenlik hataları için, 24 saat içinde bir düzeltme uyguladık – sizden çaba harcamaya gerek yok.

ZAMAN OLMAK İÇİN KORUNAN BİR PROGRAM VE NE GELECEK?

Chrome, gezegendeki en güvenli programdır. Site ayrımı, kum havuzu oluşturma ve sanal kimlik avı güvencesi gibi en son yenilikler sizi güvenlik tehlikelerinden korur.

KROMUNUZU HER ŞEYDE YANINIZDA TAŞIYIN

Chrome, çok yönlü, tablet ve PC’de yeniden yapılması ve kullanımı zor bir şeydir. Böylece web, her yerde olması gereken şekildedir.

HER YERE GİT, HER ŞEYİ YAP

HER ŞEYİ SENKRONİZE TUTUN

Senkronizasyonu açmanız durumunda, Chrome sonuç olarak PC’niz, tabletiniz ve cep telefonunuzdaki en son sürümlerle kalır, böylece nereye giderseniz gidin benzer bir karşılaşma elde edersiniz.

KENDİ HALİNE GETİR

Aşamalı olarak karlı, giderek daha eğitimli veya daha küçük köpekler. Stilini ifade eden konuları seçerek Chrome’u tekrar yap. Kullanılan hedefleri iyi bir şekilde bulmayı kolaylaştırmak için genişletmeler veya alternatif rotalar ekleyin. Ya da öte yandan, kendinizin özel resimlerinizden birini seçerek sahip olabileceğiniz hiç kimsenin sahip olamayacağı bir temel oluşturun.

BÜYÜK EKRAN KROMUNUZ

Bir YouTube eğitim alıştırmasını büyük bir ekranda izlemeniz veya ev sinema sistemi hoparlörlerini sallayarak bölücünüzün tercih ettiğiniz müziğini dinlemeniz gerekip gerekmediğine bakılmaksızın Chrome, hemen hemen her şeyi yayınlamayı kolaylaştırır.

SONUNDA

Google Chrome’u tanıtmak, geniş bir farkla dezavantajlarını aşan birkaç odak noktası sunmaktadır. Chrome, hızlı, korumalı ve kullanımı kolay bir internet tarayıcısı aradığınız bir programdır. Genişletmeleriyle, olayları olağanüstü basit bir şekilde modüllermiş gibi birleştiriyorsunuz.

Aynı şekilde, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera veya Windows için erişilebilir başka bir ücretsiz program kapsamı gibi iyi bilinen ücretsiz programları da düşünmeniz gerekebilir.

TEKNİK ÖZELLİK

BAŞLIK

ChromeSetup.exe’yi

GEREKSİNİMLER

 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows 10

DİL

 • ingilizce

MEVCUT DİLLER

 • İngilizce,
 • Fransızca,
 • İtalyan,
 • Çince,
 • Flemenkçe,
 • Almanca,
 • Koreli,
 • İspanyol,
 • Japonca,
 • Lehçe

LİSANS

 • Bedava

GOOGLE KROM NASIL KURULUR

Burada yukarıda verilen ayrıntıların bir özetini görebilirsiniz. Google Chrome en iyi tarayıcıdır. google chrome’un en iyi özelliği hızlı göz atma, güvenli ve güvenli ödeme, reklamsız kullanım, hırsızlık koruması ve göz atmanızı kolaylaştıran diğer kullanışlı araçlardır. google chrome, herkes için çok yararlı olan birçok uzantı da sağlar. Burada google chrome indirmeyi aşağıdaki düğmeden yapabilirsiniz.

Leave a Reply