GOM Player indir - Güncellendi 2021

GOM Player indir – Güncellendi 2021

Ücretsiz bir multimedya oynatıcı

buradan Indirin

GOM Player indir

GOM Player  ücretsiz bir alternatif masaüstü  multimedya  aracıdır. Program, çok çeşitli dosya türleri, özelleştirilebilir kaplamalar, altyazı kütüphanesi  ve  360 derece VR video için destek sunar .

GOM PLAYER’IN ANAHTAR DETAYLARI

  • Hasarlı olanlar dahil video dosyalarını tüm popüler formatlarda oynatın

  • Son güncelleme 04/12/20

  • Son 6 ay içinde 1 güncelleme yapıldı

  • Geçerli sürümde  VirusTotal üzerinde 2 bayrak var

  • Android’de de mevcut

Windows için GOM Media Player, MP4, AVI, MKV ve daha fazlası dahil olmak üzere daha yaygın video formatlarının çoğunu işler. Daha şık, daha medya merkezli bir tasarıma sahiptir ve attığınız herhangi bir medya formatını oynatmak için kaputun altında bol miktarda codec içerir.

İlk kurulum diğer Windows ürünlerinde olduğu gibi standarttır: birkaç terimi kabul edin, bir hedef klasör belirleyin ve AVG’den bir teklif almayı veya almamayı seçin. Kurulum tamamlandıktan sonra GOM, ses ve monitör kurulumuna göre ilk kullanımı optimize etmek için isteğe bağlı bir kurulum sürecinde size rehberlik edecektir.

Cadılar Bayramı’nın erken gelip gelmediğini merak etmenizi sağlayacak turuncu, siyah ve gümüş temalı bir 4: 3 oranlı varsayılan pencereye tanıtılacaksınız. Oynat, Durdur, İleri ve Geri Atla gibi simge oynatma araçlarınız sol alt köşede bulunur ve medya içeriğinizi yönetmek için kontrol panelleri karşı tarafta bulunur. Ortada, kullanıcıları GOM’un diğer ürünlerine veya video içeriğine bağlayan küçük, entegre bir satış senedi vardır. Bu, başka bir cilde geçerek kolayca kaldırılabilse de, diğer birçok uygulamada gördüğümüz ürün tanıtımlarındaki diğer girişimlerden çok daha az müdahaleci.

Sağ üstte son derece dar bir zaman çizelgesi var; bu standart klavye / fare kullanıcıları için iyidir, ancak dokunmak için ideal değildir. Oynatıcının herhangi bir yerine sağ tıklamak, daha açık seçenekler ve diğer açık kaynak oynatıcılarda bulunanlar gibi ses / video ile ilgili ince ayarları ortaya çıkaracaktır. Özel ses EQ efektleri ekleyebilir, altyazı uzunluklarını değiştirebilir ve hatta videolardan belirli anları yakalamak için seri ekran görüntüleri çekebilirsiniz. Bununla birlikte, dilin bir kısmı biraz kafa karıştırıcıydı: GOM, ekran döndürmeyi “flip giriş / çıkış” olarak etiketler. Hiçbir şekilde bir dağıtıcı değil, emek yoğun bir çözüm de değil.

Uzman kullanıcılara, özel kısayol tuşlarını ayarlama ve hatta medya oynatıcıyı Wi-Fi üzerinden kontrol etmek için uzak iOS ve tablet ve telefon gibi Android cihazlarını senkronize etme seçeneği sunulur. Ve bu özellik çoğunlukla işe yarıyor olsa da, buggy oynatma ve yıldızdan daha az gezinme, bu ana zamanı hazır yapmaz.

Ancak video oynatımı söz konusu olduğunda, GOM hiçbir slouch değildi. Videolar oynatılıp gerektiği gibi görünüyordu ve canlı oynatma sırasında resim ayarlarınızı kademeli olarak ayarlamak kolaydı.

İster bu ister VLC’yi seçin, her ikisi de kendi güçlü ve zayıf yanlarına sahip katı ortam oynatıcılarıdır. GOM çok şey yapmaya çalışıyor ve bu girişimlerin bazıları bazı işleri kullanabiliyor olsa da, çekirdek modu kaya gibi sağlam: en sevdiğiniz Global Starcraft II League (GSL) ustalarını GSL’nin bu sezonunda izliyor.

YAYINCI TANIMI

Gönderen  Gom’da & Company:

GOM Player ücretsiz bir masaüstü video oynatıcıdır. Başlangıçta yüksek video ve ses kalitesi ve çoklu video formatları desteği ile ünlüdür: flv, mp4, mov, mpg, ts, avi, divx, asx, wmv, m4v, dat, ifo, vob, 3gp / 3gp2, rm / rmvb , mkv, ogm.

Ancak, GOM Player’da codec desteğinden çok daha fazlası var. VR ve 360 ​​derece videolar ile ilgileniyorsanız, GOM Player tam size göre. GOM Player çeşitli VR ve 360 ​​dereceleri destekler; video formatları ve her kullanıcıya kolay ve basit UI / UX deneyimleri sunar. Yerel 360 derecenizi okuyabilir; video dosyaları ve 360 ​​derece oynatma / akış; Youtube videoları. Daha ileri düzey kullanıcılar için, GomPlayer özel yapılandırma sağlar ve video görüntüleme deneyimini geliştirir. Binlerce inanılmaz 360 derece var; Orada VR videoları izleyebilirsiniz.

Altyazı arıyorsanız, GOM Player bunu inanılmaz derecede basitleştirdi. GOM Player kullanıcıları dünyanın en büyük altyazı veritabanına erişebilir. Ve tüm yapmanız gereken sadece videoyu oynatmak. Videonuzu oynattığınızda, GOM Player otomatik olarak veritabanında arama yapar ve size eşleşen altyazı sonuçlarını gösterir. Çalıştırmak istediğiniz altyazıyı seçtikten sonra uygula’yı tıklamanız yeterlidir, altyazı otomatik olarak indirilip uygulanır. İşte bu: Videoyu oynatın, alt başlığı seçin, “uygula” ya basın ve keyfini çıkarın. Artık web’de kazmaya ve doğru altyazıya sahip olup olmadığınızı merak etmeye gerek yok.

GOM Player’ın bir diğer özelliği GOM Remote’tur. GOM kullanıcıları akıllı telefonlarını GOM Player’larına bağlayabilir. Bu artık koltuktan inmek anlamına gelmiyor. Akıllı telefonunuzla her şeyi yapabilirsiniz: Videoları oynatın / durdurun, videoları seçin, sesi yükseltin ve azaltın, ekranınızı karartın ve çok daha fazlasını yapın. GOM Remote ve GOM Player, görüntüleme deneyiminizi rahatlatmak için el ele çalışır. GOM Player sıradan bir video oynatıcınız değil. Kullanıcılarına benzersiz ve keyifli bir görüntüleme ortamı sağlamak için diğerlerinin üzerinde duruyor. GOM Player’daki geliştirme ekibimiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek için düzenli olarak en son teknoloji ile güncellemeler sağlar.

Çok yönlü ve özelliklerle dolu

Bu oyuncu geleceği düşünerek inşa edildi. Birçok düzgün özelliğe ve küresel erişilebilirliğe odaklanmaktadır. Bu multimedya aracıyla ilk başladığınızda hafif bir öğrenme eğrisi vardır ve onu indiren kullanıcılar  kurulum sırasında üçüncü taraf eklentilerine dikkat etmelidir  .

Basit bir arayüz

GOM Player’ın  temiz bir arayüzü var. Tasarımda minimalist olsa da, çok sezgisel değil. Gerekli oynatma kontrolünün dışında çok az ekran düğmesi vardır. Sesi  veya diğer ayarları değiştirmek isterseniz  , müzikçalar menüsüne gitmeniz gerekir. Yeni kullanıcılar için sinir bozucu olan grafik ve ses ekolayzer gibi araçlar bulmak zor  . Buna alıştıktan sonra, gezinmek daha kolay hale gelir.

Bu oynatıcının varsayılan görünümünü beğenmezseniz, yeni bir kaplama uygulayarak görünüm şeklini değiştirebilirsiniz  . Tüm temalar tamamen kozmetiktir ve kullanıcı deneyimiyle ilgili çok fazla değişiklik yapmazlar.

Desteklenen dosya formatları

Windows için GOM Player  , yaygın AVI ,  MOV  ve  MP4 gibi yaygın video formatlarını içeren çok çeşitli dosya türlerini destekler  . Matroska, Ogg, OGM ve daha fazlası gibi daha az kullanılan dosya türlerini de oynatabilirsiniz. Oynatıcı codec bileşenini bulamazsa,  otomatik olarak çevrimiçi olarak arayacaktır. İlgili siteyi bulduktan sonra, indirmek için bir siteye yönlendirileceksiniz.

Çok dilli tasarım

GOM, Güney Kore’de en popüler olanıdır, ancak ana dili İngilizce olan pazara doğru ilerlemektedir. Küresel bir kitle için tasarlanmıştır ve bir dizi  altyazı  biçimini destekler. Yazılım, oynatılmakta olan film için altyazıları otomatik olarak arayacak ve senkronize edecektir. Görünürlüklerini en üst düzeye çıkarmak veya en aza indirmek için altyazıların görünümünü de özelleştirebilirsiniz.

Özelleştirilebilir görüntüleme

Bu oynatıcıyı yükledikten sonra, hangi dosya türlerinin otomatik olarak açılacağını ve bunları varsayılan olarak hangi platformda görüntülemek istediğinizi seçebilirsiniz, bunun GOM olması gerekmez  .

Bu yazılım aynı zamanda çoklu görevlere ilginç bir yaklaşım getiriyor. Bir videonun keyfini çıkarıyorsanız ve izlediğiniz görüntüden hareketsiz görüntü almak istiyorsanız,  ekran yakalama  özelliğinin kullanımı kolaydır.  Aynı anda multimedya içeriğini görüntülerken bilgisayarınızda çalışabilir   , video ve ekranınızı aynı anda görebilmeniz için ekran saydamlığını ayarlayabilirsiniz  .

Bu özellik, bir “nasıl yapılır” videosu izliyorsanız özellikle kullanışlıdır. Bölünmüş pencerelerde çalışmak yerine  , öğreticinin adımlarını izlerken tam ekran görüntüleyebilirsiniz  . Kullanıcılar ayrıca  PC GOM oynatıcısını mobil sürümünü indirebilir ve  telefonlarından veya tabletlerinden  kontrol edebilirler  .

VR Oynatma

GOM medya oynatıcısını diğer oyuncular arasında öne çıkaran özelliklerden biri de  Sanal Gerçeklik teknolojisidir . Sen oynayabilir  360 videoyu  Bu oyuncu ile. Ok tuşlarınızı kullanarak kontrol ettiğiniz arka ön, sağ ve soldan görünümleri olan önizlemeyi destekler. Eğer bulabilmesi arama ve çalma fonksiyonları vardır  VR içeriği  dan  YouTube .

Gizli bir yükleyici

Bu yazılımı indirirken dikkatli olun, çünkü bazı istenmeyen programlarda gizlice girmeye ve bazı değişiklikler yapmaya çalışabilir. GOM Player yükleyicisine  kritik bir gözle erişmediğiniz sürece kaçırmak kolaydır  . Nelerin mevcut olduğunu okuduğunuzdan emin olun ve Özel Yükleme’yi seçin. Bunu yapmazsanız, kendinizi rahatsız edici ekstralarla bulabilirsiniz.

Alternatifler

GOM şu anda popülaritesini artırırken, VLC medya oynatıcı gibi alternatifler  360 VR’nin yanı sıra aynı özellikleri ve ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunuyor.

Kullanımı ve özelleştirmesi kolay

Bu multimedya aracı, VR içeriğine erişmek isteyen veya geniş bir altyazı kütüphanesine erişmek isteyen kullanıcılar için iyidir. Program işlevseldir, ancak alışmak biraz zaman alır. Standart bir multimedya oynatıcıyı tercih eden herkes VLC gibi bir alternatif indirmekten daha iyi olur. Olacak olanlar için  program indirmek, sen yükleyici ister yakından ilgi emin olun.

GOM Player’ın en son sürümü için, geliştiriciler Yeni Tercih Modu’nu (beta) eklediler, HEVC  içeriğiyle ilgili bir hatayı ve yanlış DVD bölüm işaretlerini ve mesajların kenar boşluklarını işleyen bir eylemi düzeltti  .

Yazarın yorumu

Artıları

  • 360 VR desteği

  • Özelleştirilebilir görünümler

  • Çok çeşitli formatlar desteklenir

EKSİLERİ

  • Sketchy yükleyici

  • Hafif öğrenme eğrisi

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply