Genrales Indir - Güncellendi 2021

Genrales Indir – Güncellendi 2021

Command and Conquer: Genrales, Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. 2003 yılında Windows için piyasaya sürüldü ve Command and Conquer serisinin ilk başlığı. Oyunun genişlemesi aynı yıl piyasaya sürüldü ve Command and Conquer: Generals – Zero Hour olarak adlandırıldı. Komuta ve Fetih: Generaller üç küresel ordu ile oynanır:

buradan Indirin

 

Birleşik Devletler

Birleşik Devletler Ordusu, yüksek teknolojisi ve hava desteğinin önemi ile ayırt edilir (generalin seçeneklerinin çoğu ABD Hava Kuvvetleri’ni içerir). Bu fraksiyonun süper silahı, bir uyduya yayılan ve savaş alanına geri dönen, ışını zeminde hareket ettirmeye ve bir yıkım yolu yaratmaya izin veren bir parçacık silahıdır.

Çin

Çin Ordusu muazzam ordusu, yanlış “Kızıl Muhafız” olarak adlandırılan askerlerinin sayısı, nükleer teknolojisi ve napalm kullanımı ile ayırt edilir. Bu grubun süper silahı, sahada bulunan herhangi bir birim için tehlikeli artık radyasyon yayan bir nükleer füzedir.

GLA (Küresel Kurtuluş Ordusu)

GLA, ucuz ve kolayca değiştirilebilen birimleri ve gerilla savaşı ve terörizmin yanı sıra bakteriyolojik silah kullanımı ile ayırt edilir. Bu grubun süper silahı, bakteriyolojik savaş başlıkları içerebilen bir dizi Scud füzesi.

Çin ve ABD’nin amacı GLA’yı yok etmek ve tersine, GLA ABD ve Çin’i dünyadan çıkarmak istiyor (önerilse bile hiçbir dinden bahsedilmiyor)

Mevcut birimler

Birlikte çalınabilecek dört tür birim vardır:

  • Kışlada eğitilmiş askerler
  • Taşıt fabrikalarında yerleşik taşıtlar
  • Havaalanlarında üretilen uçaklar
  • Kontrol edemediğiniz promosyonlarla kilidi açılmış birimler (örn. Halı bombacıları)

Oyun modları

Oyun üç grubun strateji ve askeri yönetimine dayanmaktadır. Üç ana oyun modu vardır:

  • “Kampanya”: Birkaç saldırı ve savunma görevi ile seçtiğiniz bir gruba liderlik ediyorsunuz
  • “Çatışma”: İstediğiniz haritada bir veya daha fazla (8 adede kadar) düşmana karşı bir hizip yönlendireceksiniz
  • “Çok Oyunculu”: İnternet bağlantısı veya LAN kullanarak diğer General oyunculara karşı savaşabileceğiniz sunuculara erişebilirsiniz. Yapay zeka ile değil, gerçek bir oyuncu ile karşılaşacağınız için bu oyunları kazanmak daha zor veya daha kolay olacaktır.
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply