Generals Zero Hour Indir

Oyun İncelemesi

Buradan İndirin

Generals Sıfır Saat İndir

Daha gerçekçi ve yaratıcı strateji oyunları var, taktik bir zihinden çok daha fazlasını talep edenler ve eski ya da çağdaş olsun, tarihsel bir meydan okuma sunan diğerleri. Ancak saf eğlencenin peşinde koşmak için saatleri kısmak söz konusu olduğunda, çok az strateji oyunu Command & Conquer serisi kadar kolay veya eğlenceli olmuştur. Tüm açık ve anlamsız klişeleri için, sahte Çöl Fırtınası ortamının çok güncel arka planını mideye çıkarabilenler, yaklaşık on yıllık serideki en yeni yavru olan C&C: Generals’de aynı keyfi buldular.

Geçen yılki bölümün kaldığı yerden devam eden Zero Hour, üç savaşan tarafın her biri için üç mini kampanya hazırlıyor. Beklenildiği. EA bir kez daha ABD ile insani yardım ve kitle imha silahları avlamak (bu oyunda bulmak kolay), Çin savaş terörist orduları feribot ABD, GLA komuta seçenler iki grup yeniden taciz ve taciz gizlice saldırı ve biyolojik silahlarla.

Seviyeler, ilk oyunun ağırlıklı olarak Orta Doğu çöl yerlerinden uzaklaştı ve Kuzey Afrika, Akdeniz adaları ve Batı Avrupa’yı içeriyor ve ana kampanyalar kısa olsa da, beklediğinizden daha az muhteşem değiller. Motor içi kesim sahneleri ile dolu olan oyun, ekranı dolduran patlamalar, haritaları paketleyen birlik ve tank orduları ve ruh halini mükemmel bir şekilde ayarlayan endüstriyel direncin tipik C & C soundtrack’leri için bir şölen.

Mücadele Tankları

Aksi takdirde ince bir genişleme olacağını desteklemek için EA, Challenge adlı yeni bir tek oyunculu modu tanıttı; tüm niyetler ve amaçlar için Street Fighter’a, genel seçiminiz olarak, tüm savaş komutanlarının annesi olmaya çalıştıkça her seferinde sekiz generali ele geçiren bir saygı. Her general, yeteneklerine bağlı olarak bonuslar ve özel birimler bulunan belirli bir alanda uzmandır. Örneğin, zırhlı savaşta bir uzman olan Çin General Kwai olarak oynayın ve tankları ucuza inşa edebilir ve güçlü bonus yetenekleri kazanabilirsiniz, zayıflığı topçu birimlerini ve uçakları işe alamayacağı pahalıdır. Tank inşa edememe EMP füzeleri ve daha ucuz Parçacık Topları ile dengelenen ABD Savunma Genel İskenderine karşı çıkın –

Helix Menace

Yeni stratejiler iyi işlerken, Al hala bazı mantarlar yapıyor; birlikler genellikle köprülerden geçerken, düşman generaller size tekrar tekrar saldırmak için her zaman aynı rotalara güveniyor gibi görünüyor. Bunu söyleyerek, birlikleriniz son seferde göründüklerinden daha koordineli olduğundan iyileştirmeler var.

Tabii ki bu yeni birimler olmadan bir genişleme paketi olmayacaktı ve EA her iki taraf için bol miktarda yükseltme ve yeni takviye getirdi. Bunlar arasında, devir hızıyla haritalarda yırtılan GLA savaş bisikletleri, devasa Overlord tanklarını harita boyunca taşıyabilen ve napalm bombaları bırakabilen Çin Helix helikopterleri ve ABD için, bir tavuk biryani’yi beş saniyenin altında yeniden ısıtabilen Mikrodalga tankı – ve düşman binalarını mutlu bir kenara bırakacak şekilde azaltmak. Birkaç yeni General Abilities ve Çin İnternet Merkezi gibi yeni binalar ekleyin ve çoğu eklentiyi utanç veren ağır bir paketiniz var.

Leave a Reply