Gears Of War 4 Indir - Güncellendi 2021

Gears Of War 4 Indir – Güncellendi 2023

5/5 - (1 vote)

Epic Games’in çıkışından sonra Microsoft’un mülkiyeti altındaki Gears of War serisinin ilk video oyunu ve markanın Xbox One için tamamen orijinal ilk sürümü. The Coalition tarafından geliştirilen başlık, güçlü bir duygusal hikayeye ve karakterlerin portre bakımına ve SmartGlass’tan yararlanmak için çoklu ekran desteğine sahiptir. Hikayede, efsanevi Marcus Fenix, JD Fenix ​​ve iki arkadaşı olan Kait Diaz ve Delmont Walker’ın oynadığı bir kampanyayla, zaten yok olan Locust’un yerini alan Swarm yaratıklarına yönelik insan olmayan yaratıklara karşı yeni bir savaşta.

Ancak Gears of War 4, yapımcılarına odaklanmış olmasına rağmen sadece hikaye modu sunmakla kalmıyor ve aynı zamanda önceki bölümler gibi bağımlılık ve popif olmayı amaçlayan bir çevrimiçi sunuyor. Bu vesileyle, franchise’da yayınlanmamış çok oyunculu modlar ve bazı silahlar ve franchise’nin özünü korumak isteyen ve aynı zamanda, üçüncü şahıs atıcılar için temiz hava solumak isteyen ve son zamanlarda popüler hale geldi.

buradan Indirin

Gears Of War 4 İndir

GEARS OF WAR 4 ILE KAVGAYA GERI DÖNÜN

Gears of War 4  , popüler atıcı serisindeki önceki girişlerin görünümünü ve hissini alıyor  ve bunları hem hikaye hem de oyunun çekirdeğini koruyarak derinlik ve karmaşıklık eklemek için birkaç basit değişiklik yaparak yeni bir nesil için güncelliyor. Bu oyunun ana karakteri, orijinal oyunun kahramanı Marcus’un oğlu ve daha dostça, daha neşeli bir karakter etrafında JD Fenix. Yine de, homurdanan toplamı yüksek tutmak için hala etrafta.

KAOTIK SAVAŞ EYLEMI

Gears of War 4’teki oyun, orijinal Gears of War’ı, dizilerini veya serinin etkisi üzerine çizilen birçok kapak tabanlı atıcıyı oynayan herkese tanıdık gelecek. Yeni mekanikler, çok fazla hasar alırlarsa düşmanı doğuracak bölmeler de dahil olmak üzere daha yıkılabilir bir örtü içerir  .  İşleri taze tutmak için birçok  yeni silah ve düşman da var. Hikaye biraz düzmece, ancak hızlı tempolu aksiyon duygusu klasik Gears.

EVE GELMEK GIBI

Serideki önceki oyunların hayranıysanız, Gears of War 4,  ilginç tutmak için yeterli yeni katlamalarla istediğiniz  klasik aksiyonu size sunar. Daha önce hiç oynamadıysanız, basit mekanik ve yeni kahraman bunu iyi bir atlama noktası haline getirir.

Dinle, sana karşı dürüst olacağım. Xbox One’ımı en son açtığımda Noel’di. Çünkü   orada bir Noel Hikayem var ve bunu bir hafta boyunca tekrarlamam gerekiyordu. Bu konuda oyun oynamak kadar uzun bir zaman oldu. O küçük kulaklıklı mikrofon setiyle ne yaptığımı bile bilmiyorum. Açıkçası, güncelleme için ayarladığımda geçen hafta bile açılmış olan şey beni şaşırttı.

Ancak  Gears of War 4  burada ve son on yılda bu oyunu oturmak için franchise ile çok fazla zaman geçirdim.

Ancak oyunu satın alırken, Xbox One ve Windows 10 PC’ye tek bir satın alma ile belirli oyunları sağlayan yeni Xbox Play Anywhere girişimini hatırlattım. Gears of War 4’ün 59.99 dolarlık dijital kopyası   da Gears of War 4’ün  PC’de ücretsiz bir kopyasını almaya hak  kazandı .

Birincisi, PC’nizde Windows 10 Anniversary Edition güncellemesine sahip olmalısınız. 2 Ağustos’ta düştü ve otomatik güncellemeleriniz açıksa zaten sahip olmalısınız. Değilse, Başlat çubuğunuza “Windows güncelleme” yazın ve ayarlar başlığının altındaki “Güncellemeleri kontrol et” i tıklayın.

Windows’u güncelledikten sonra, o Başlangıç ​​çubuğuna dönün ve “Windows mağazası” yazın. Açılan ilk girişi tıklayın ve uygun Windows uygulama mağazasının içindesiniz.

Gears of War 4’ü  Xbox One’ınızda satın aldığınız Microsoft hesabıyla Windows Mağazası’na giriş yapmanız gerekir  . Gears of War 4’ü arayın   ve mağaza sayfasına ulaştığınızda, indirmenize izin veren bir düğmeniz olacaktır.

Yaklaşık 80 GB alana ihtiyacınız olduğunu söylüyor, bu yüzden bu indirmeyi beklerken neden incelememize göz  atmıyorsunuz ? Ve rehberimizi  daha sonra kullanmak için yer imlerine ekleyin  .

DEĞİL : 

 • Oyun sadece Windows 10 x64, 1607 ve sonraki sürümlerde çalışır. Ayrıca, Windows Mağazası uygulamalarının yüklü olması, Xbox ve Xbox Identity’nin
  geliştirici modu açık ve Hyper-V sanallaştırması kapalı olmalıdır, aksi takdirde ilaç çalışmaz.
 • Yükleyici Windows’ta geliştirici modunu otomatik olarak açar, ancak işe yaramazsa manuel olarak yapın.
 • Crack varsayılan olarak otomatik olarak ayarlanır. Etkinleştirmek gerekli değildir. Etkinleştirilmezse masaüstündeki kısayoldan etkinleştirmeniz gerekirse de mümkündür.
 • Çatlak başarılı bir şekilde yüklendikten sonra, oyunun kısayolu Windows başlat menüsünde (Başlat menüsünde!) Görünecektir.
 • İlk başladığınızda, oyun kaydetmek için bir klasör sunacaktır – ya yeni bir tane oluşturun ya da mevcut olanlardan birini kullanın. Yol Kiril karakterleri içermemelidir.
 • Oyunu kim uçar – lansmandan önce, oyunu yasakla, İnternet erişimi.
 • Oyunun dili, sisteminizin diline bağlı olarak otomatik olarak seçilir! Windows’un dil ayarlarında ana dil olarak Rusça seçilmelidir.
 • Güvenlik duvarı veya güvenlik duvarı dosyasında giden / gelen bağlantılar için Internet’e erişim yasaklayın.
 • Oyun çökerse internete erişimi engelleyin.
 • “Standoff” modunda botlarla oynamak için yeni bir LAN lotu oluşturun ve ayarlarda “Boş yuvaları botlarla doldur” seçeneğini seçin

NASIL KURULUR

 1. Oyunu Indir
 2. (WinRAR) Kullanarak Çıkarın
 3. Kurulumu Yönetici Olarak Çalıştırın
 4. Oyunlar Yüklendikten Sonra Şimdi Crack Dosyalarını Yüklü Oyunlar Klasörüne Kopyalayın
 5. Şimdi Oyun Başlatıcıyı Yönetici Olarak Çalıştırın
 6. İşte bu kadar (Enjoy 🙂)

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7
 • İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply