Garry's Mod indir - Güncellendi 2021

Garry’s Mod indir – Güncellendi 2022

3.5/5 - (40 votes)

Garrys Mod

buradan Indirin

Garry's Mod

  • Geliştirici:  Facepunch Studios

  • Tür:  Bağımsız Yapımcı, Simülasyon

  • Sürüm:  Sürüm

İndir:

GarrysMod bu uygulamanın resmi temsilcisi veya geliştiricisi değildir. Telif hakkıyla korunan materyaller ilgili sahiplerine aittir

İncelemenin tamamını oku İndir

Garry’s Mod: Kaynak Tabanlı Korumalı Alan

Half-Life için bir mod olarak başladı, şimdi kendi tam hayatı var. Harita oluşturma ve düzenleme, önceden hazırlanmış haritalarda birbirini öldürmekten daha az eğlenceli değildi. Yani şimdi bu mod kendi başına bir oyun, daha fazla oyuncuyu yaratıcılıklarını kullanmaya teşvik ediyor. Hatta “metagame” olarak da adlandırılabilir, çünkü yeni eklentiler ve öğe koleksiyonları oluşturmak kendi kendine yeten bir sanat haline gelmiştir.

İnşaatçı Cenneti

Half-Life gibi Valve oyunlarına çok yakın görünen Garry’s Mod, bir görevden geçmek veya belirli bir hedefe ulaşmakla ilgili değildir. Oyunun fiziğini kullanarak dünyanızı inşa etmekle ilgilidir.

Ana aracınız Fizik Tabancası. Seçtiğiniz nesneyi oluşturmak, konumlandırmak, gerekirse döndürmek ve haritaya yerleştirmek için kullanılır. Listeden seçin ve ardından oraya yerleştirmek için nişan alın ve çekin. Dikkat: Bir nesneyi uygunsuz bir yere yerleştirirseniz, beklenmedik bir şekilde davranabilir, ancak fiziğe göre. Örneğin, havaya koyun, düşecek.

Başka bir aracın basit bir Tool Gun adı vardır. Nesnelerin dönüştürülmesi veya kombinasyonların oluşturulması için kullanılır. Etkileşimli düğmeler oluşturabilirsiniz, böylece oluşturduğunuz sahne daha etkileşimli hale gelir.

Ekleyebileceğiniz nesnelerin listesi gerçekten çok büyük. Bazıları Kaynak motoruna dayalı oyunlardan içe aktarılırken, bazıları oyuncu topluluğu tarafından oluşturuldu ve koleksiyonlar halinde organize edildi. NPC’ler, ragdoll nesneleri, çeşitli eşyalar veya eylemler (patlamalar gibi) var. Hepsi parametreleri dikkate alınarak etkileşime girebilir ve bazen çok beklenmedik ve hatta komiktir.

Orijinal oyunlar gibi. GMod çok oyunculu modu destekler. Garry’s Mod’un kendi iç oyunlarını ve yarışmalarını yaratmak için bir platform haline gelmesine şaşmamalı. En göze çarpanları Terörist Kasabasında (Mafya benzeri bir oyun) Sorun, Prop Avı (sanal saklambaç), Açlık Oyunları (ünlü diziye bir övgü) ve ciddiden parodiye farklı rol yapma oyun modları. , DarkRP, PoliceRP, StarWarsRP ve benzeri dahil. Giderek daha fazla var, bu yüzden yaratma sevincini geleneksel oyun modlarıyla kolayca birleştirebilirsiniz.

Topluluk tarafından geliştirilen eklentiler ve ikincil modlar bile var. Bunlardan biri (Wiremod), doğrudan GMod sahnelerinizde inşa edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz birçok elektronik cihaz ekler. Hepsinden bahsedersek, Garry’nin Mod incelemesinin ne kadar süreceğini hayal etmek zor.

Orijinal versiyonun geliştiricisi Garry Newman, potansiyel devam filminden bahsetmiş olsa da, muhtemelen asla serbest bırakılmayacak veya (eğer varsa) mevcut GMod ile ortak bir temeli olmayacaktır. Böylece orijinal olan kalmak için burada. 2018’de topluluk hala büyüyor ve eklentiler Garry’nin Mod indirmesinin de mevcut olduğu Steam’de mevcut.

Yarı Canlı Görünüyor ve Sesler

Garry’s Mod’taki ortamın Counter-Strike veya Half-Life’ınkine çok benzemesi şaşırtıcı değil: aynı motor üzerine inşa edildi. 2018’de grafikler biraz tarihli görünebilir, ancak Minecraft’tan sonra kötü görünmemelidir.

Bu arada, seslerde. Oyun farklı modlar için çok farklı seslere sahip ve bazıları ciddiye alınamayacak kadar komik; diğerleri gerçek olayları veya nesneleri kopyalamayı hedefler, ancak çok basit, hatta karikatürize değil. Yine de işlerini yapıyorlar ve bazen oyunu daha da gerçeküstü yapıyorlar.

Bu oyundan farklı amaçlar için videolar oluşturabilirsiniz. Bazı ünlü film, şov veya gerçek hayat bölümünün simülasyonu olabilir; gerçek çekim ve oyunculuk olmadan yapılan bir olayın modeli; bazı komik bağımsız video. Evet, bazı sanatsal yaklaşımlar gerektiriyor, ancak yaratıcılığınızın istendiği yer.

Garry’nin Evi

Başlangıçta sadece Windows için yapılan 2018’e kadar Garry’s Mod, Mac OS X ve Linux’a taşındı. Herhangi bir mobil veya konsol portu bile beklenmiyor.

Bağımsız olmamakla birlikte, Garry’nin Mod oyunu en az bir tane Kaynaklı oyun gerektirir. Aslında, iki oyun satın almanız gerekecek ve olasılıkla ek olanın yakında GMod için bir nesne tabanı olarak kullanılan bırakılacak ve terk edilecektir. Ve sadece bir tane bile değil: çeşitli indirilebilir koleksiyonlar var.

Peki Nedir

Garry’s Mod, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için mükemmel bir yerdir ve motoru ve ilk nesneleri sağlamak için bir oyuna daha sahip olmanız gerektiğini akılda tutarak çok pahalı değildir. Sonsuz tekrar oynanabilir ve inşaat oyunlarını seviyorsanız sonsuz eğlenceyi getirecektir.

Bir tasarımcı veya programcıysanız eğlence daha da artar. Ardından kendi nesnelerinizi (veya ayarlanan nesneleri) oluşturabilir ve diğer kullanıcılar için kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bu GMod ile ilgili bazı yarışmaların konusudur. Ancak olmasanız bile, bu seçenekten yalnızca daha iyi ve çeşitli içeriğe erişerek faydalanırsınız.

Garry’s Mod oyundan çok bir yaşam tarzı. Çocukken oyuncakları basitçe oynamak için sökmeyi tercih edenler için mükemmel bir varyanttır. Bu, sadece yaratıcılığı ile sökülüp yeniden birleştirilmeyi daha iyi hale getiren oyuncak.

Sonuç

Böylece, Raft sonsuz bina ve işçiliği, uzun bir köpekbalığı avı ve büyüyen bir kupa koleksiyonuyla bir deniz macerasıdır. Asla bir filme dönüştürülmemelidir; ama ne harika bir dizi olurdu!

Eksileri:

  • Yüklü en az bir Vana oyunu daha gerektirir

  • Ücretli (ücretsiz mod olarak başlatılmış olsa da)

Artıları:

  • Minecraft’tan ilham almayan bir sanal alan dikkatinize değer

  • Oyun, estetiği korunarak Half-Life 2’ye dayanıyor

  • Diğer oyunlardan önemli haritalar

  • GMod üzerine kurulmuş ikincil oyunlarla çok oyunculu mod

  • Sürekli güncellemeler

Burada daha fazla pc oyunu edinin:

sağlam indir
call of duty 2 indir
half life indir
gta 3 indir
totally accurate battle simulator indir
half life 2 indir
call of duty modern warfare 2 indir
city car driving indir
camtasia studio 8 full indir
crysis indir
fifa 19 indir
counter strike 2.5 indir
need for speed underground 2 indir
assetto corsa indir
forza horizon 4 indir
fifa 2007 indir
fm 2019 indir
powerpoint indir
age of empires 2 indir
sims 4 indir
pes 2018 indir
gta san indir
gta 4 indir
cs go indir
counter strike 1.8 indir
internet cafe simulator indir
hearts of iron 4 indir
pes 2019 indir
call of duty modern warfare indir
mafia 2 indir
mount and blade warband indir
euro truck simulator 2 full indir
half life indir
outlast indir
internet download manager
cs 1.6 indir
gta vice city indir
pes 2013 indir
gta 5 indir
kmspico indir
blur indir
forza horizon 3 indir
rocket league indir
max payne 2 indir
call of duty 3 indir
life 4 dead indir
battlefield 1 indir
life 4 dead 2 indir
assassins creed 3 indir
city skylines indir
bully indir
arma 3 indir
farming simulator 17 indir

Leave a Reply