Gang Beasts Torrent Indir - Güncellendi 2021

Gang Beasts Indir – Güncellendi 2022

3/5 - (2 votes)

Ücretsiz Gang Beasts oyun torrent. Bilgisayar oyunları her zaman sanal projelerin hayranları arasında ilgi çeken rekabetçi doğalardır, çünkü bunlar – ilginç olayları geliştirmek ve katılmak için büyük bir fırsat. Oyun endüstrisi benzer oyunlar açısından zengindir ve çoğu oyuncunun çılgın arsalar, doğrusal olmayan gelişim, hareket özgürlüğü çektiğini belirtmek gerekir. Birçoğu bu tür projelere zaten aşinadır ve bugün size başka bir bilgisayar oyunu Gang Beasts sunmak istiyoruz. Burada yukarıda belirttiğimiz her şeyi bulacaksınız. Bu oyun ürünü popüler ve oldukça hızlı bir hale geliyor.

buradan Indirin

Gang Beasts Torrent İndir

Oyun Gang Beasts interaktif dövüş oyunu ile ilgilidir. İki geçişi sağlar. Beklenmedik ve delilik için hazırlıklı olun. Farklı yerlerde savaşlarda yer alacak, sıradışı yerleri ziyaret edeceksiniz, benzersiz ve sıradışı. Savaş için farklı koşullarınız olacak. Bazı yerlerde, görevlerinizi zorlaştıran ek koşulları karşılamaya hazırlanan bazı yerlerde savaşlarınız standart olarak gerçekleşecektir. Örneğin, hareketli bir araçta bir savaş olabilir.

Oyuncular atlar, tekmeler, boğuşma kullanarak birbirleriyle savaşmak zorunda kalacaklar. Göründüğü kadar zor değil. Karakterleriniz birbirlerini itip fırlatabilir, çarpışabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Ana şey – kazanmak için.

Oyunda sizi bekleyen her şeyi seslendiremiyoruz. Onunla tanışmanın en iyi yolu Gang Beasts torrent’i ücretsiz indirecektir. Kendinden emin ve sakin davranın ve zafer sizin tarafınızda olacak. İlginç bir pasajda sana iyi şanslar.

Gang Beasts Torrent İndir

Çete Canavarları – Bu, iyi oyun fiziği ile komik insanlarla savaşmanız gereken bir indie oyunudur. Oyun bir bilgisayar için 4 kişiye kadar oynayabilir (kontrolörlere ihtiyaç duyar). Aslında, Gang Beasts sokak kavgalarının bir simülatörüdür. Cadde boyunca yürüyorsunuz, bir rakip buluyorsunuz ve mümkünse ona bir lyuley asıyorsunuz. Devrilmemeye çalışın, aksi takdirde hayata veda etmek kolaydır. Küçük insanlar komik bir şekilde yapılır, bu yüzden kavgalar kanlı görünmez, sadece saçmadır. Gang Beasts’de birkaç oyun modu, örneğin, düşman sayısının artacağı cadde boyunca yürüyebilirsiniz ve hepsini yenerseniz, şişman ve büyük patronu bekleyin. Ortak bir halka var, motorlu testereler ve diğer keskin ve tehlikeli nesneler ile seviyeler var, ancak oyunun ana özü değişmeden kalır – sizi yenene kadar düşmanlarınızı yenin.

Gang Beasts  , et şehrinde yaşayan kukla erkekleri kontrol etmeniz gereken çok eğlenceli ve çok olumlu bir dövüş oyunudur. Bir çeşit saçmalık gibi görünüyor, ama aslında eğlenceli ve bu oyunda içsel olan fikir oldukça ilginç ve aynı zamanda benzersiz. Oyunun özü aşağıdaki gibidir – kukla adamın kontrolünü ele geçiriyorsunuz ve savaş alanına gidiyorsunuz. Buradaki arena her yer olarak kabul edilebilir. Dövüşler her yerde gerçekleşecek: gökdelenlerin çatılarında, futbol sahasında, gerçek boks halkalarında ve sadece. Dahası, bire bir ve aynı kukla erkeklerin kalabalığına karşı savaşmak zorunda kalacaklar. Gang Beasts’in ana özelliği gerçekçi fizik ve sıra dışı animasyonda değil.

Gang Beasts Torrent İndir

GANG BEASTS NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Gang Beasts için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Gang Beasts indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

GANG BEASTS SISTEM GEREKSINIMLERI

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  2. nesil Core i3, AMD A6 veya daha üstü
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Nvidia 8800 GT, AMD 5670, Intel HD 3000
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 10
 • İşlemci:  Core i5
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : SM4 1GB VRAM
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply