Forza Horizon 3 indir - Güncellendi 2021

Forza Horizon 3 indir – Güncellendi 2022

3.1/5 - (83 votes)

Forza Horizon 3 çekici olduğu kadar güzel. ”

buradan Indirin

Forza Horizon

Forza Horizon

 350’den fazla Otomobilde Avustralya’yı keşfedin

Horizon Festivali’nin Şimdiye Kadarki En Büyük ve En Farklı Dünyasını keşfedin. Yemyeşil, vahşi yağmur ormanları ve Avustralya’nın Gold Coast kumsalları ve pırıl pırıl gökdelenleri için Outback’in geniş çölü ve kayalık kanyonlarından geçin.

Tam kokpit manzaraları, çalışma lambaları ve silecekler ve Forza’da daha önce hiç görülmemiş yepyeni sürüş deneyimleri sunan yeni araç türleri de dahil olmak üzere ForzaVista ™ ayrıntılarıyla yeniden yaratılan Dünyanın En İyi Otomobilleri arasından 350’den fazla araç arasından seçim yapın.

Sizi bekleyen heyecan verici yeni sürüş zorluklarından bazıları olan Tehlike İşaret Atlama, Konvoy ve Drift Bölgeleri dahil olmak üzere Yeni Sürüş Oyununu keşfedin.

Sizi ve arabanızı dev bir zeplin filosuna, hatta dev bir zeplinle karşı karşıya getiren heyecan verici vitrin etkinliklerinde yıldız!

“Playground Games’in serisi, yarış oyunları için saf, kaçışçı eğlence olarak hiç bu kadar başarılı bir standart taşıyıcı olmadı.”

Sorumlu sensin

Kiralık ve Arkadaşlarınızı Ateşleyin. Patron sensin. Hayran kazanmanıza ve festivalinizi genişletmenize yardımcı olması için arkadaşlarınızın Drivatar’larını kiralayın ve çevrimiçi olmadıklarında bile dünyayı keşfetmek için onlarla Konvoylar oluşturun. Eğer hayranlarını kazanmıyorlarsa onları kov!

Oynanış Oluşturun ve Paylaşın. Horizon Blueprint, yarış etkinliklerinin, şampiyonaların ve Grup Listesi zorluklarının her yönünü değiştirme ve özel etkinliklerinizi arkadaşlarınızla anında paylaşma gücü verir.

Her Şeyi Özelleştirin. Sürücü karakterinizi seçin, özel boya işleri ve makyaj plakaları oluşturun, yeni gövde kitleri ekleyin – hatta kendi korna sesinizi seçin.

Sevdiğiniz Müziklere gidin. Sekiz farklı radyo istasyonu arasından seçim yapın veya Groove Müzik ile kendi müzik koleksiyonunuzdan özel bir istasyon oluşturun.

“Bu oyun kalp atış hızımı başka bir yarışçıya benzemiyor. Oyuncak arabalarla oynamanın çocuksu neşesini yakalar ve kendinizi çok pahalı bir metal yığınına atmanın adrenaliniyle birleştirir. ”

Çevrimiçi Sürüş Macerası Başlat

Çevrimiçi 4 Oyunculu Eşli Oyun, siz ve arkadaşlarınızın bir Horizon kampanyasının çeşitliliğini, rekabetini ve ödüllerini ilk kez birlikte deneyimlemenize olanak tanır.

Kova Listenizi oluşturun ve kendi oyununuzda sizi yenmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Liderler Sıralaması. Bulduğunuz her yarış etkinliğinde, Hız Kamerası, Tehlike İşareti Atlama, Drift Bölgesi ve Kova Listesi’nde rakiplerinizi yenin; yaptığınız her şey arkadaşlarınızı bir araya getirme şansı.

Forza topluluğunun en yetenekli yaratıcıları tarafından nadir arabalar ve inanılmaz sanat eserleri bulmak için Müzayede Evi’ni oyna.

Forza Horizon 3, açık dünya yarışında bir masterclass ve tahtadaki mükemmel selefinden daha büyük ve daha iyi.”

Burada daha fazla pc oyunu edinin:

sağlam indir
call of duty 2 indir
half life indir
gta 3 indir
totally accurate battle simulator indir
half life 2 indir
call of duty modern warfare 2 indir
city car driving indir
camtasia studio 8 full indir
crysis indir
fifa 19 indir
counter strike 2.5 indir
need for speed underground 2 indir
assetto corsa indir
forza horizon 4 indir
fifa 2007 indir
fm 2019 indir
powerpoint indir
age of empires 2 indir
sims 4 indir
pes 2018 indir
gta san indir
gta 4 indir
cs go indir
counter strike 1.8 indir
internet cafe simulator indir
hearts of iron 4 indir
pes 2019 indir
call of duty modern warfare indir
mafia 2 indir
mount and blade warband indir
euro truck simulator 2 full indir
half life indir
outlast indir
internet download manager
cs 1.6 indir
gta vice city indir
pes 2013 indir
gta 5 indir
kmspico indir
blur indir
rocket league indir
max payne 2 indir
garrys mod indir
call of duty 3 indir
life 4 dead indir
battlefield 1 indir
life 4 dead 2 indir
assassins creed 3 indir
city skylines indir
bully indir
arma 3 indir
farming simulator 17 indir
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply