FORZA HORIZON 3 Indir

FORZA HORIZON 3 ÇEKICI OLDUĞU KADAR GÜZEL. 

350’den fazla Otomobilde Avustralya’yı keşfedin

Horizon Festivali’nin Şimdiye Kadarki En Büyük ve En Farklı Dünyasını keşfedin. Yemyeşil, vahşi yağmur ormanları ve Avustralya’nın Gold Coast kumsalları ve pırıl pırıl gökdelenleri için Outback’in geniş çölü ve kayalık kanyonlarından geçin.

Tam kokpit manzaraları, çalışma lambaları ve silecekler ve Forza’da daha önce hiç görülmemiş yepyeni sürüş deneyimleri sunan yeni araç türleri de dahil olmak üzere ForzaVista ™ ayrıntılarıyla yeniden yaratılan Dünyanın En İyi Otomobilleri arasından 350’den fazla araç arasından seçim yapın.

Buradan İndirin

Sizi bekleyen heyecan verici yeni sürüş zorluklarından bazıları olan Tehlike İşaret Atlama, Konvoy ve Drift Bölgeleri dahil olmak üzere Yeni Sürüş Oyununu keşfedin.

Sizi ve arabanızı dev bir zeplin filosuna, hatta dev bir zeplinle karşı karşıya getiren heyecan verici vitrin etkinliklerinde yıldız!

“PLAYGROUND GAMES’IN SERISI, YARIŞ OYUNLARI IÇIN SAF, KAÇIŞÇI EĞLENCE OLARAK HIÇ BU KADAR BAŞARILI BIR STANDART TAŞIYICI OLMADI.”

Sorumlu sensin

Kiralık ve Arkadaşlarınızı Ateşleyin. Patron sensin. Hayran kazanmanıza ve festivalinizi genişletmenize yardımcı olması için arkadaşlarınızın Drivatar’larını kiralayın ve çevrimiçi olmadıklarında bile dünyayı keşfetmek için onlarla Konvoylar oluşturun. Eğer hayranlarını kazanmıyorlarsa onları kov!

Oynanış Oluşturun ve Paylaşın. Horizon Blueprint, yarış etkinliklerinin, şampiyonaların ve Grup Listesi zorluklarının her yönünü değiştirme ve özel etkinliklerinizi arkadaşlarınızla anında paylaşma gücü verir.

Her Şeyi Özelleştirin. Sürücü karakterinizi seçin, özel boya işleri ve makyaj plakaları oluşturun, yeni gövde kitleri ekleyin – hatta kendi korna sesinizi seçin.

Sevdiğiniz Müziklere gidin. Sekiz farklı radyo istasyonu arasından seçim yapın veya Groove Müzik ile kendi müzik koleksiyonunuzdan özel bir istasyon oluşturun.

“BU OYUN KALP ATIŞ HIZIMI BAŞKA BIR YARIŞÇIYA BENZEMIYOR. OYUNCAK ARABALARLA OYNAMANIN ÇOCUKSU NEŞESINI YAKALAR VE KENDINIZI ÇOK PAHALI BIR METAL YIĞININA ATMANIN ADRENALINIYLE BIRLEŞTIRIR. ”

Çevrimiçi Sürüş Macerası Başlat

Çevrimiçi 4 Oyunculu Eşli Oyun, siz ve arkadaşlarınızın bir Horizon kampanyasının çeşitliliğini, rekabetini ve ödüllerini ilk kez birlikte deneyimlemenize olanak tanır.

Kova Listenizi oluşturun ve kendi oyununuzda sizi yenmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Liderler Sıralaması. Bulduğunuz her yarış etkinliğinde, Hız Kamerası, Tehlike İşareti Atlama, Drift Bölgesi ve Kova Listesi’nde rakiplerinizi yenin; yaptığınız her şey arkadaşlarınızı bir araya getirme şansı.

Forza topluluğunun en yetenekli yaratıcıları tarafından nadir arabalar ve inanılmaz sanat eserleri bulmak için Müzayede Evi’ni oyna.

FORZA HORIZON 3, AÇIK DÜNYA YARIŞINDA BIR MASTERCLASS VE TAHTADAKI MÜKEMMEL SELEFINDEN DAHA BÜYÜK VE DAHA IYI.

Leave a Reply