Forager Indir

Keşfedin ve Genişletin

Buradan İndirin

Forager  ,  HopFrog tarafından geliştirilen ve Humble Bundle tarafından yayınlanan bir  macera oyunudur. Oyun, keşif, malzeme toplama, düşmanlarla savaşma,   değerli eşyalar üretme ve devasa mülkler inşa etme özelliklerine sahiptir.

 

Dünyadan Daha Fazlasını Almak 

Forager  , bir oyun geliştirme sıkışıklığı sırasında başarılı ücretsiz prototipinin ardından büyük bir revizyon geçirdi. Oyun, başlangıçta oyuncuların daha fazla malzeme elde ettikçe ve daha fazla düşmanı yendikçe daha uzun süre oynamasını sağlaması olarak hatırlandı. Benzer yukarıdan aşağıya oyun ve Legends of Zelda’nın eski okul grafiklerinin yanı sıra Terraria’nın keşif, yiyecek arama ve işçiliği mekaniklerine sahiptir  . Oyun  yeni içeriklergeliştirilmiş oyun sistemi ve  özel özelliklerle geliyor . Oyuncular  toprakları ve çeşitli biyomları keşfetmeye başlar  . Her biyomun otlaklar, çöller, dağlar ve volkanlar gibi farklı bir ortamı vardır. Yeni savaş mekanikleriyle canavarlarla yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaklar . Savaşlar arasında zindan çeteleri, baskın canavarları, gece istilaları ve patronlar bulunur. Öte yandan, oyuncuların konuşma veya ticaret yoluyla etkileşime girebilecekleri arkadaş canlısı NPC yoldaşları var  . Ticaretle elde edilebilecek özel malzemeler var. Oyuncular ayrıca edebilir  çiftçilik  bitki ve  evcilleştirmek  malzemeleri yiyecek arama dışındaki hayvanlar.  Oyuncuların müzede tutup sergileyebilecekleri eserlerle dolu, keşfedilecek kalıntılar var  . Bulmacaları tamamlamak   oyuncuları sırlarla ödüllendirecek. Oyuncular ayrıca simya öğrenebilir   ve sihir  yapmak için  runik yazıtları okuyabilirler  . Karakterleri beceriler kazanarak büyüyebilir. serbest biçimli yükseltme sistemi . Oyuncular yeni beceriler öğrendikleri her seferinde öğelerialtyapıları  ve hatta  oyun değiştiricilerini açar  . İlk mülklerini satın alarak genişletebilirler. Oyun, eğlence veya ekstra zorluk uğruna oyunu etkileyebilecek rastgele olaylar içerir.

Beklentilerin Üstesinden Gelmek

 ilk yapısından itibaren büyük gelişmeler var. Oyuncular bir kaşif, zanaatkar, çiftçi, tüccar, inşaatçı ve maceracı olabilir. Oyuncular tarafından henüz çözülmesi gereken sırlar var. Sadece becerilerini değil kendi özelliklerini de genişletebilirler.

Artıları

  • Yeni oyun mekaniği
  • Biyomlar ve kalıntılar
  • Açık dünya keşfi
  • 64 beceri, simya ve keşfedilecek runeler

EKSİLERİ

  • Benzer türe sahip çok fazla oyun
  • Materyal toplamak zaman alabilir
  • Oyunsonu içeriği yok
  • Çok oyunculu mod yok

Leave a Reply