Football Manager 2020 Indir

Mirasın Arkasındaki Beyin Olun

Buradan İndirin

Futbol taraftarlarının maçlar söz konusu olduğunda ve tuttukları takımların nasıl yönetildiğini söyleyecek çok şeyi vardır. Bu, özellikle takımları kaybederse, dile getirdikleri bir rahatsızlığı olmayan bir şeydir. Ancak son futbol maçı hakkında düşüncelerinizi dile getirebileceğiniz birçok yol olsa da, aynen öyle kalıyor: bir fikir. İle , kendi kulübünüzü yönetmek  söz konusu olduğunda fikirlerinizi iyi bir şekilde kullanabilir ve işleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz  . Bu  simülasyon  oyunu uygulaması , futbol menajerlerinin dünyasına dalmanıza olanak tanır   ve size   profesyonel bir futbol  kulübünü yönetme konusunda neredeyse gerçekçi bir  deneyim sunar . Her karar önemlidir ve ekibiniz için daha fazla sorumluluk almanız gerekecektir.

FM Franchise

Futbol Menajeri  imtiyaz yılında hayatına başlayan Sports Interactive’in simülasyon oyunları dizisidir  1992  Championship Manager adını taşıyan. Ancak oyun geliştiricisi, o zamanki yayın ortağı Eldos Interactive’den ayrıldı ve oyundaki adlandırma haklarını kaybetti. Ancak, 2004 yılında Sports Interactive, orijinal simülasyon oyunlarının kaynak kodunun haklarını elinde tuttuğunu ve yeni bir futbol menajerliği oyunu çıkardığını duyurdu  . Eldos Şampiyona Menajeri marka haklarına sahip olduğu için ancak bu sefer Football Manager adını taşıyacak.

İlk Football Manager oyunu olan Football Manager 2005’ten bu yana franchise , Eldos tarafından finanse edilen Beautiful Game Studios’tan Championship Manager 5’e rakip olabilecek bir popülerlik  seviyesi kazandı  . Ve  her yıl seri, oyun deneyiminizi daha da iyi hale getirmek için her biri güncellemeler içeren FM oyunları yayınlıyor. Hatta  futbol menajerliğinin sevincini daha fazla oyuncuya getirmek için bir mobil versiyon ve çok oyunculu bir çevrimiçi oyun yayınladı  .

En Yeni Ekleme

Football Manager 2020,  FM serisindeki en  son taksittir . Önceki tekliflerde olduğu gibi, yine de futbol kulübünüzün menajeri  olarak oynayacaksınız  . Sadece bu sefer, oyun her seviyede 2, 500 kulüp  sunuyor  , yani seçim yapabileceğiniz çok şey var. Aslında, bu kadar çok seçenek mevcut olduğundan, takımınızı seçmek, vermeniz gereken en zor karar olabilir. Avrupa’nın seçkin kulüplerinden birinin direksiyonuna geçebilir veya yeni futbol mini oyunlarından biriyle yeni bir miras yaratabilirsiniz. Dahası, Football 2020 , gözlemleyebileceğiniz  500.000’den fazla gerçek oyuncu ve personel  ile birlikte gelir . Aralarından seçim yapabileceğiniz bu kadar çok oyuncuyla , en  iyilere imza atmak ve futbolun geleceğini şekillendirmek için mükemmel bir fırsata sahip olacaksınız  .

Oyun ayrıca taktik vizyonunuzu oluşturmanıza ve eğitim sahasında meyvesini vermesini izlemenize izin verir  . Dahası, oyun, serinin  bugüne kadarki en sürükleyici ve en akıllı eşleştirme motoruyla birlikte geliyor  . Bununla, bir kulüp menajeri olarak becerilerinizi gerçekten değerlendirebilir ve takımınızın resmi bir maçta nasıl başarılı olacağını izleyebilirsiniz. Football Manager 2020 ayrıca, kendinizi dünya çapındaki en büyük 50  futbol ülkesinde temel alma seçeneği sunar  .

Yönetici Olun

 Futbol oynamanıza izin veren çok sayıda  spor uygulaması var, ancak neredeyse birini yönetmenize izin verecek kadar değil. Football Manager 2020 ile bunu ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Oyun,  size profesyonel bir kulübü yönetme konusunda neredeyse gerçeğe yakın bir deneyim sunmak  için gerçek dünyadaki oyuncu verilerine dayalı  oldukça ayrıntılı bir simülasyon sunar  . Orada  hiçbir biten önceden tanımlanmış  veya  komut  bu oyunda takip etmek ve her şey senin kararına göre akar. Yani bir takımı gerçekten yaşamak için yapanlardan daha iyi yönetebileceğinizi düşünüyorsanız, bu oyun size bunu kanıtlama şansı verecektir.  

Artıları

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 2000’den fazla kulüp
  • Keşfedilecek 500.000’den fazla gerçek hayat oyuncusu
  • Gerçek dünyadaki oyuncu verilerine dayalı ayrıntılı simülasyon
  • Sürükleyici ve akıllı maç motoru

EKSİLERİ

  • Kaynaklarda ağır
  • Çok fazla seçenek mevcut oldukça kafa karıştırıcı olabilir

Leave a Reply