Football Manager 2017 - Güncellendi 2021

Football Manager 2017 – Güncellendi 2021

buradan Indirin

 

Football Manager 2017 İndir

Bu heyecan verici başlık, oyuncuların şimdiye kadar üretilen en sürükleyici ve gerçekçi futbol yönetimi simülasyon oyunu Football Manager 2017’de en sevdikleri elit futbol takımının kontrollerini almalarını sağlıyor . Mourinho, Klopp veya Wegner’ın kendisiyle birlikte sığınağa girmek en iyi ikinci şey.

Gerçekçi bir profesyonel futbol yönetimi

Sunan  iki buçuk bin fiili kulüpleri üzerinde  yönetmek ve aşan bir transfer ve işe alım piyasası için  yarım milyon oyuncu ve yönetim kadrosu , bu oyun gerçek hayat profesyonel futbol yönetiminin olağanüstü yaşam gibi simülasyon içine oyuncu sevkeder.

Yönetici olarak oyuncu transfer politikaları ve takım seçimi ve rotasyonu üzerinde tam kontrol sahibi olur. Gerçek hayattaki gibi, yöneticiler de tam taktik kontrol, maç öncesi ve yarı zamanlı takım konuşması ve oyun içi sığdırma talimatı kullanır. 3D oyun motoru ile gerçekçilik eklendi  hangi koç oyunu “canlı” izlemek için izin verir. Ek gerçekçilik ve (mizah) skandal aç spor ortamı, mutsuz süperstar oyuncuların kırılgan egoları ve ilk XI’lerini zafere yönlendirmekle görevlendirilen yöneticinin her hareketini izleyen bir yönetim kurulu ile uğraşmaktan gelir. Erken satın alanlar “tahta geçersiz kılma” (her menajer rüya görür), “atış modu yok” ve oyun “Mücadelesi” moduna katılmak için üç yeni turnuva gibi ekstra içerik bonusları bekleyebilirler. Ayrıca, yönetimde aktarımlara ve taktik sorunlara odaklanan ve kendi başına ayrı olarak satılan bağımsız bir oyun olan aerodinamik bir “Touch” modu da var.

Sistem gereksinimleri

Oyun  bir PC veya Windows dizüstü bilgisayarda çalışması için 32 veya 64 bit Windows 8, 8.1 veya 10 gerektirir  . Gereken işlemci bir Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 2.2GHz’dir ve oyun hem Windows hem de Mac OS makinelerinde 2 gigabayt RAM ve 3 Gigabyte depolama alanı kaplar. Oyun çoğu Avrupa dilini destekliyor İngilizce, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Danca, Çekçe, Yunanca, Felemenkçe, Norveççe, Portekizce, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe ve İsveççe gibi diller.

Hepsine hükmedecek veriler ve istatistikler

Football Manager 2017 , FM dünyasından çok sayıda istatistik sunan Prozone’u kullanmaya devam ediyor  ekran tabanlı bir haber şeridi aracılığıyla yöneticilerin herhangi bir performansın ayrıntılarını ayrıntılı olarak inceleyebilmelerini sağlar. Bu bilgiler, belirli oyuncular tarafından sahada kapsanan mesafeleri, her şutun yerleştirme yerini, set parçası teslimatlarının doğruluğunu ve bir sonraki oyun için takımı seçmeden önce her hatanın sonuçlarını içerir. Bu, Football Manager serisinin hayranlarının kulaklarına müzik olacak, çünkü başlığın ayırt edici yönetim odağı 2017 iterasyonu için korunur ve güçlendirilir. Ancak, oyunun antrenörü değil oyuncuyu simüle ettiği oyun simülasyonunda gerçek olmayı tercih eden FIFA ve Pro Evolution futbol taraftarları için oyunu daha az çekici hale getirecektir. Ancak, gerçek hayat futbol yönetimi gibi, herkesi memnun edemezsiniz!

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply