Football Manager 2016 Indir - Güncellendi 2021

Football Manager 2016 Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (2 votes)

buradan Indirin

Futbol Menajeri 2016 İndir

Ne bir oyun, torrent karar indir Football Manager 2016.

Her şeyden önce, kendi kulübünün sahibi olursunuz. Tek oyunculu modda, oyun Oluştur-A-Kulübü Kulübünüzü oluşturun. Çeşitli sorunları çözmek için sorumluluk alacaksınız ve kompozisyonun seçimiyle başlamak zorunda kalacaksınız, bir isim ve renk seçmek gerekiyor. Lig seçimi daha hızlı olacak.

Oyuna sıfırdan başlıyorsunuz. Fantasy Draft yarışma modunda sıfırdan başlamak, yani kendi takdirine bağlı olarak bir takım oluşturmak mümkündür. Tüm yöneticiler bir başlangıç ​​için belirli bir miktar tahsis eder ve sonuçta aynı yöneticilerle rekabet ederek kazançlı bir sözleşme elde edersiniz.

Sürün. Bu proje yöneticisi, oyundaki oynanışı ayarlayabilir, maçlar sırasında oyuncularına komuta edebilir, tavsiye verebilir veya polskazki’yi tek kelimeyle zafer kazanmak için bir takım gönderebilir.

Güzel oyun. Bu projedeki grafikler ve yapay zeka mükemmel kalitede sunulmaktadır. Sayıları iki bini aşan animasyon efektleri, en muhteşem ve muhteşem oyunun tadını çıkarma fırsatı verecektir.

Tekrar et. Maçın en önemli ve ilginç anlarını kaydedebilirsiniz. Oyuncular analiz etmek için istedikleri zaman görüntüleyebilecekler. Ayrıca sadece oyununuzu değil, oyun muhaliflerini de görebilirsiniz.

Prozone Sports Interactive işbirliği sayesinde oyun analitik sistem güncellendi. Artık kullanımı daha kolay hale geldi, ayrıca yeteneklerini genişletti.

Kullanılabilir düzenleme özelliği. Bu, oyun sırasında sahadaki zor durumların çözülmesine yardımcı olur. Standartların düzenleyicisini kullanarak durumsal anları çözmek için iki veya daha fazla farklı seçenek oluşturabilirsiniz. Fonksiyonellik, kullanım kolaylığı ekler.

Gerçekçi durumlar. Futboldaki yaralanmaların bir sır değil – yaygın. Oyun sürecinin gerçekçiliğini artırmak, yaralı oyunculara tıbbi yardım sağladı. Sakatlıktan sonra oyuncunun fiziksel durumu da iyi temsil edilir ve gerçek futbolda olduğu gibi, oyuncu davranışı üzerinde bir etkisi vardır. Oyuncuları genişletebilecek yaralanmaların listesi.
Sürüm Bilgileri:
 – Oyun Sürümü 16.3.0. 06/03/2016 yüklendi. Steam istemcisinde oyunun etkinleştirilmiş bir lisanslı kopyasıyla aynıdır.
Ayar:
Sürümün içeriğini sabit sürücünüzdeki herhangi bir konuma kopyalayın.
Oyun klasöründeki NoDVD klasörünün içeriğini kopyalayın.
Oyna!
Nasıl başlamalı:
Oyunu daha önce çalıştırdıysanız, aşağıdaki klasörleri silin:
«C: / Kullanıcılar / HMB kullanıcısı / Belgeler / Sports Interactive / Football Manager 2016″
«C: / Users / HMB kullanıcısı / AppData / Local / Sports Interactive / Football Manager 2016 “(gizli bir klasör)

→ Oyunu« fm.exe “etiketiyle başlatın, yeni bir oyun başlatın, gerekli tüm ayarları girin, vb. Kaydedin ve oyundan çıkın.
→ Sonra oyuna bir kısayol «fm2.exe1 ‘ve güvenle oynayın.

!!! ÖNEMLİ !!! Oyuna giden yolun harfleri varsa – oyun başlamaz!

Sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core AMD Athlon 2.2GHz +
Bellek: 2 GB RAM
Video verileri: NVidia GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Pro Intel GMA X3100 256MB VRAM
Ses verileri: DirectX Sürüm 9.0c
Demiryolu: 3 GB kullanılabilir alan

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply