Fm 2019 indir - Güncellendi 2021

Fm 2019 indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Football Manager 2019 Bedava İndir

buradan Indirin

Fm 2019 indir

Oyun hakkında

Her zaman daha iyisini yapabileceğini düşündün, değil mi? Daha iyi oyuncular imzaladı. Farklı bir yol oynadı. Üç noktayı gizleyin. Şimdi, futbol hayallerinizi yaşama şansınız var. Devam et … o büyük sözleşmeyi kabul et ve kulübündeki dizginleri al. Yönetim kuruluyla hedeflerinizi belirleyin ve oyuncularla çalışın. Kulüpteki kimin zamanı bitti ve ilk takıma kim hazır? İzcileriniz kadronuzu kimin geliştireceğini ve karşılayabileceğinizi biliyor. FM19, güzel oyunun kalbini hiç olmadığı kadar yaklaştırıyor. Yeni özellikler ve gelişmiş oyun mekaniği, ekibinizi yeni ve özgün bir şekilde kontrol etmenizi sağlayarak, hikaye anlatımının daha da ortaya çıkan bir yolunu oluşturmanızı sağlar.

Football Manager 2019 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Football Manager 2019 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve (bu alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır yapmak için “Football Manager 2019.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).

 4. Football Manager 2019 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Football Manager 2019 Bedava İndir

Football Manager 2019 Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

FUTBOL MÜDÜRÜ 2019

BOYUTU: 3.33 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (1803 / Nisan 2018 Güncellemesi) – 64 bit veya 32 bit

 • İşlemci:  Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz +

 • Bellek:  2 GB RAM

 • Ekran  Kartı : Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM

 • DirectX:  Sürüm 9.0c

 • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply