Five Night at Freddy’s Indir

Hayatının en korkunç beş gecesi için hazırlan.

Buradan İndirin

Five Night at Freddy's Indir

Tavsiye sözü: asla gece bekçisi olarak işe girmeyin. Gerekirse, hizmet dışı bırakılmış bir animatronik hayvan pop grubunu barındıran bir fast food ekleminde olmadığından emin olun. Freddy’nin Beş Gecesi’nin kanıtladığı gibi, günışığını yaşamanın korkutucu bir kariyer tercihi.

Oyuncak ayılar piknik – eti

Freddy’deki Beş Gecenin öncülü, pizza restoran zincirinde şüpheli olmayan bir güvenlik görevlisi olarak geçici bir işe girmeniz ve yüzünüzü yitirmeden gece vardiyasından geçmeniz gerektiğidir.

Normalde elbette bu çok zor olmazdı, ama Freddy Fazbear’ın Pizzası sıradan bir restoran değil. Kapanış zamanında kötülük yapan ve insanların beynini bir kostüm haline getirmeden önce insanların beynini yemeye çalışarak dolaşmaktan hoşlanan tüylü yaratıklardan oluşan animatronik bir gruba ev sahipliği yapar. Elbette Ronald McDonald ve Hamburg’tan çok uzak bir yol.
\ n

Oyuna başladığınızda, Freddy’nin eski bir çalışanından işin tehlikeleri hakkında kaydedilmiş bir mesaj dışında, çok az bilgi veya talimat alırsınız .

Restoranın çeşitli yerlerinde eğitilmiş 11 güvenlik kamerasını izleyerek ofisinizde oturuyorsunuz. İlk başta görünüşte kapanmış olan dört animatronik karakterden birinden hareket belirtilerine dikkat etmelisiniz. Eğer hareket eden ürkütücü görünümlü eleştirmenlerden birini işaretlerseniz, gözlerinizi kısmak için yolda olup olmadıklarını kontrol etmek için ofis ışıklarından birini açmak isteyebilirsiniz. Birisi kapıda ise, en kısa sürede kapatarak çarpmak için düğmeye basın .

Kameraları kontrol etmek, ışıkları yakmak ve kapıları kapatmak sadece sonlu bir miktarın olduğu elektrik enerjisini tüketir. Geceye 12: 00’da başlıyorsunuz ve gücü sıfıra indirmeden yüzde 6’lık bir süreye geçmeniz gerekiyor – ya da kostümlü yaratıklardan birini ofise bırakıyorsunuz. Her gece gerçek zamanda yaklaşık sekiz ila dokuz dakika sürer.

Freddy’nin Beş Gecesi’nin ilk gecesi yeterince kolay görünüyor ve karakterlerden çok fazla hareket görmezsiniz – ne zaman yaptığınızı izlemek çok ürkütücü olsa da. Gece boyunca, Chica the Chicken , Bonnie the Bunny , Pirate Fox’un Foxy’si ve esrarengiz Freddy Fazbear’ın daha aktif bir hale gelmesiyle. Bazı karakterler için, nasıl davranacaklarına dair kalıplar ve kurallar yaratabileceksiniz. Ancak, Freddy – gerisinden uzak bir perde arkasında saklanan – kendisi için bir kanun ve ne yapacağını tahmin etmek imkansız görünüyor.

Karanlıktan korkma

Freddy’deki Beş Gecede başarılı olmanın hilesi, ışıkları ve kameraları yakmaya ve kapıları çarparak korkudan sıyrılmayacak. Saldırıya karşı savunmasız hissettiğiniz için, korku faktörüne katkıda bulunan gücü korumak için çok sıkı durmanız gerekecek.

Kontroller çok basit . Ekranın her iki tarafını tıklatarak koltuğunuzdan sola veya sağa bakabilir ve uygun anahtarları kullanarak salon ışıkları ve kapılarını etkinleştirebilirsiniz. CCTV kameralarına, ekranın altındaki büyük butona tıklayarak erişilebilir.

Zıplamaya hazırlanın

Freddy’nin Beş Gecesi’ndeki grafikler sıradan ama şıktır. Oyun, pixelated DOS benzeri sunumunu dört karakterin korkutucu modellemesiyle birleştiriyor. Atlama korkusu mükemmel bir şekilde uygulanır. Karakteri bildiğiniz gibi, ofisin içine girdiğinizde, aniden ekranın üzerinde bir parıltılı bir parıltı ile ortaya çıktıklarında, koltuğunuzdan birkaç santim ötede uçuyorsunuz.

Freddy’nin Beş Gecesi’ndeki ses efektleri , oyunun düzenliliğini arttırmaya yardım ediyor. Tıslamadan ve kameralardaki çatlaklardan, ayak seslerinin çirkin klipslerine kadar, oyunun sesleri ile ilgili her şey korkutmak için tasarlandı.

Cehennem beş gece

Freddy’deki Beş Gece, geç saatlerde oynadığım en korkunç oyunlardan biridir ve eğer oyunu denemek için yeterince cesursanız, gergin, karın-karıncalanma tedavisi için hazırsınız. Dedi ki, korku oyunlarınızı çok fazla harekete geçirecek olursanız, Dead Space veya Left 4 Dead gibi bir şeyi denemek için en iyisi sizsiniz.

Leave a Reply