FINAL FANTASY XV Indir

Final Fantasy XV Windows Sürümü Ücretsiz İndirme (TÜM DLC’ler Dahil) =

Final Fantasy XV Windows Sürümü Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Final Fantasy XV Windows Edition 6 Mart 2018’de yayınlandı

Bir Ömür Boyu Yol Gezisi … Bir Adamın Tüm Ömrü Boyunca.

FINAL FANTASY XV, dünyaca ünlü Final Fantasy JRPG serisinin en son girişidir ve bu sefer Windows için mevcuttur. Kapaktaki oyunun ana karakteri Noctis’e verilen cesur görünümlü görünüm sizi yanıltmasın. Bu oyun, Final Fantasy serisinin geri kalanı kadar güzel ve serbest.

Sadece Bu Üç Adam … En Az Yüzeyde

Final Fantasy XV, siz ve iki kardeşinizin büyülü kılıç dövüşleri ve kişisel ifşalarla noktalanan uzun, gerçek, araba tabanlı bir yolculuğa çıkmasını sağlıyor. Oyunun konusu kıvrımlı ve deneyimli Final Fantasy oyuncularını bile hazırlıksız yakalayabilecek kasvetli noktalara sahip. Ancak asıl konuya ve olumsuzluklardan birine geçelim: Final Fantasy XV, Windows’a taşınan bir konsol oyunudur. Oldukça iyi bir şekilde tasvir edilmiştir, ancak yine de bir gamepad’in savaşta başarılı olmasını ve verimli bir şekilde hareket etmesini isteyeceksiniz.

Sürprizlerle dolu

Esasen, Final Fantasy XV’e şunlardan başka bir şey beklememelisiniz: büyük kılıçlarla gösterişli dövüşler, bolca seyahat ve erkek odaklı eğlence. Oyunu satın almaya gelince, oyun eğlenceli görünüyorsa veya seriye veya Square-Enix’in Kingdom Hearts gibi diğer son ürünlerine aşina iseniz, o zaman satın alın.

Artıları

 • Gösterişli ve eğlenceli oyun
 • İlginç hikaye

EKSİLERİ

 • Oyun kumandası neredeyse gerekli
 • Garip hikaye hızı

Final Fantasy XV Windows Sürümü Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Final Fantasy XV Windows Edition 6 Mart 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Şimdi Windows PC için nihai fantastik maceranın merkezinde olmaya hazır olun. Nefes kesen bir açık dünyada bir ömür boyu sürecek bir yolculuğa en yakın arkadaşlarınla ​​katıl, çarpıcı manzaralara tanık ol ve anavatanını düşünülemez bir düşmandan kurtarmak için yolculuğunda hayattan daha büyük canavarlarla karşılaş. Aksiyon dolu bir savaş sisteminde, atalarınızın gücünü heyecan verici bir savaşta havada zahmetsizce çarpışmaya yönlendirin ve yoldaşlarınızla birlikte silah, sihir ve takım tabanlı saldırı becerilerinde ustalaşın. Artık yüksek çözünürlüklü ekranlar ve HDR10 desteği de dahil olmak üzere Windows PC’ler için en son teknolojinin gücüyle gerçekleştirilen FINAL FANTASY XV’in güzel ve özenle hazırlanmış deneyimi daha önce hiç olmadığı kadar keşfedilebilir.

Final Fantasy XV Windows Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Final Fantasy XV Windows Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Final Fantasy XV Windows Edition.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız ve  buradan edinebilirsiniz ).
 4. Final Fantasy XV Windows Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

Final Fantasy XV Windows Sürümü Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantıyla Final Fantasy XV Windows Edition Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. FINAL FANTASY XV WINDOWS SÜRÜMÜ (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUT: 78,35 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows® 7 SP1 / Windows® 8.1 / Windows® 10 64-bit
 • İşlemci:  Intel® Core ™ i5-2500 (3.3GHz ve üzeri) / AMD FX ™ -6100 (3.3GHz ve üzeri)
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA® GeForce® GTX 760 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 / AMD Radeon ™ R9 280
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  100 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectSound® uyumlu ses kartı, Windows Sonic ve Dolby Atmos desteği
 • İlave Notlar:  720p 30fps

Leave a Reply