FIFA 2007 Indir

2006/07 FUTBOL SEZONUNU FIFA 07 ILE OYNAYIN
FIFA 07 uzun zamandır FIFA 2012’nin yerini aldı ancak ilk günlerde nasıl bir şey olduğunu hatırlayanlar için FIFA 07, bellek şeridinde ilginç bir yolculuk sunuyor.

Tüm FIFA oyunları gibi, FIFA 07 futbol sims için olduğu kadar gerçekçi, çünkü en yakın rakibi Pro Evolution Soccer’dan farklı olarak gerçek oyuncuların adlarını kullanma lisansına sahip. FIFA 07, franchise için bir dönüm noktasıydı, ancak oyun motorunun tam bir revizyonunu içerdiğinden, gerçek dünya taktiklerini kullanmanız ve maçlar kazanmak için gerçek bir oyuncu ve menajer gibi düşünmeniz gerekiyor.

Ses efektleri gerçekçi ilahiler ve fan şarkıları ile önemli ölçüde geliştirildi, ilk kez FIFA 07, EA Sports Interactive Leagues’deki diğer takımların gerçek yaşam destekçilerine karşı oynamanıza izin veren yeni bir çevrimiçi moda sahipti. Gerçekçilik, gerçek dünya programına bile uzanır, yani oynadıklarında oynarsınız. Bu arada grafikler zaman için iyiydi ama şimdi oldukça tarihli görünüyorlar.

FIFA 07’deki oyun, oyuncularınızı sahada daha gerçekçi bir şekilde oynamaya ve hareket ettirmeye, daha fazla yer bulma ve pas geçme ve topa vurma şekline sahip daha akıllı AI ile geliştirildi. Oynamak yeterli değilse, o zaman oyuncu satın alıp satabileceğiniz, ücret eşiklerini belirleyebileceğiniz ve önemli taktik kararlar alabileceğiniz Yönetici Modu’nun zorluklarını üstlenebilirsiniz. Ancak, özellikle FIFA Manager 2012 ile karşılaştırdığınızda bu nispeten sınırlıdır.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Leave a Reply